Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - Soundbar za 1 zł - 0724 - belka mobi 396x116
RTV - Gorące limitowane okazje - 0724 - belka 1024x85 new
Telewizor Philips The One 55PUS8919/12 55" LED 4K 144Hz Smart TV Ambilight Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X DVB-T2

Dostępne różne warianty

Ekran:  55 "
65 ",  75 "
 • Ekran: 55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV: Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz / 120 Hz
 • Technologia obrazu: LED
 • Funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, obsługa głosowa, Ambilight
3 99900
Raty

RRSO 0%

133,30 zł x 30 rat 0%

Telewizor Philips 65OLED818/12 65 4K 120Hz Google TV Ambilight Dolby Vision Dolby Atmos DTS-X HDMI 2.1 DVB-T2

Dostępne różne warianty

Ekran:  65 "
55 ",  77 "
 • Ekran: 65 ", 4K UHD / 3840 x 2160
 • Smart TV: Google TV
 • Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz / 120 Hz
 • Technologia obrazu: OLED
 • Funkcje: HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, Ambilight
7 79900
Raty

RRSO 0%

259,97 zł x 30 rat 0%

Zobaczyłeś 20 z 54 produktów

Telewizory Philips – jakie nowoczesne rozwiązania oferują?

Telewizory Philips, które pojawiły się na rynku w ostatnim czasie, charakteryzują się możliwością skorzystania z niekończącej się rozrywki, dzięki Smart TV, a dodatkowo bardzo wyrazistym obrazem oraz niewiarygodnej jakości efektami dźwiękowymi, płynącymi z głośników Bowers & Wilkins. Marka Philips stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom użytkowników telewizorów. Oferuje więc wiele ciekawych rozwiązań technologicznych i przykłada dużą wagę do aspektu wizualnego urządzeń. Coraz więcej modeli posiada podświetlenie matrycy typu OLED, częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 100 Hz oraz technologię High Dynamic Range, która zapewnia wyrazistą i głęboką paletę kolorów.

Telewizory Philips – nowoczesne rozwiązania

Telewizory Philips posiadają rozbudowaną funkcję Smart TV, która w prosty i szybki sposób pozwala dotrzeć do niezwykle bogatych zasobów muzyki, filmów, gier czy seriali online. Menu jest dobrze zorganizowane i przejrzyste. Oferowane przez Philips telewizory wyposażono w Asystenta Google*, który pozwala na sterowanie za pomocą głosu. Posiadają też funkcję Chromecast™, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie różnych treści, np. z laptopa do telewizora. To tylko wybrane cechy Smart TV, jakie posiadają telewizory Philips.

Telewizory Philips – system Ambilight

Ambilight to nowość na rynku. Umieszczone na ramie telewizora diody LED rzucają na ścianę światło w kolorach adekwatnych do tego, co widać na ekranie. W konsekwencji obraz wydaje się większy. Idealnie dopasowane, barwne oświetlenie sprawia, że sceny akcji z gier czy filmów są jeszcze intensywniej przeżywane. Funkcja Ambilight w telewizorze Philips zapewnia również idealną oprawę dla muzyki – dostosowując efekty świetlne do rytmu, daje wspaniały pokaz barw. Można z niej korzystać nawet przy wyłączonym telewizorze. Stworzy doskonały nastrój np. podczas odpoczynku. Intensywność oświetlenia można z powodzeniem dopasować do indywidualnych preferencji. 

Telewizory Philips – świetne efekty dźwiękowe

Nowsze telewizory Philips gwarantują również znakomite efekty dźwiękowe, dzięki głośnikom Bowers & Wilkins. Niezwykle realistyczny, głęboki dźwięk zapewnia połączenie wysokotonowych głośników, zintegrowanego subwoofera i pełnozakresowych przetworników. Gwarantują one czyste dialogi i dźwięki o wysokich tonach, np. tłuczonego szkła czy deszczu. Dzięki wyraźnych basach, występy muzyczne będą brzmieć idealnie. Kontroli podlega także kierunek wysokich częstotliwości – dźwięk przekazywany jest wiernie do szerszego zakresu pozycji odsłuchu. W zależności od tego, czy telewizor zostanie postawiony na szafce, czy zawieszony na ścianie, konieczna jest zmiana ustawień w menu głównym. 

Więcej
Ostatnia strona