Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Lodówki i zamrażarki

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
AGD -  Miele - odkurzacz za 1zł - 0524 - baner główny belka 1024x85

Lodówki i zamrażarki – niezbędne w każdym domu

Przechowywanie żywności i utrzymywanie jej w stanie zdatności do spożycia jest możliwe, dzięki utrzymywaniu ich w niskiej temperaturze. Do tego niezbędne są lodówki i zamrażarki, które najczęściej stanowią element wyposażenia pomieszczenia kuchennego. Sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy dla Ciebie w tym dziale!

Bezpieczne przechowywanie żywności dzięki lodówkom i zamrażarkom

Najczęściej wybieraną opcją urządzeń chłodzących do domowych kuchni jest chłodziarko-zamrażarka. Dzięki niej zyskujesz możliwość przechowywania żywności, którą wykorzystujesz na bieżąco – jak owoce, warzywa, wędliny, czy przygotowany dzień wcześniej obiad. W części mrożącej możesz natomiast schować produkty, które zamierzasz spożyć po dłuższym czasie, a także lody i mrożonki, które dzięki ujemnej temperaturze zachowują swoją świeżość. Możliwe jest jednak zaopatrzenie się w dwa osobne urządzenia – lodówkę oraz zamrażarkę. W szczególności sprawdza się to wtedy, kiedy masz mało miejsca w kuchni na duży, zintegrowany sprzęt AGD lub jeśli potrzebujesz o wiele więcej miejsca do mrożenia żywności. W takim wypadku warto zwrócić uwagę na lodówki dwudrzwiowe. Wszystkie opcje znajdziesz w naszym asortymencie!

Inne urządzenia chłodzące

W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie także dodatkowe sprzęty chłodzące, które przydają się w wielu sytuacjach. Miłośnicy wina z pewnością docenią chłodziarki do wina, a osoby lubujące się w podróżach uznają za użyteczne lodówki turystyczne. Oferujemy także kostkarki do lodu, które ułatwią przygotowywanie drinków i napojów latem, a także witryny i profesjonalne szafy chłodzące sprawdzające się w lokalach gastronomicznych. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wybierz interesujące Cię lodówki i zamrażarki!
Więcej