Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
TELE - smartwatche - Garett na komunię - 0524 - belka mobi 396x116
TELE - smartwatche - Garett na komunię - 0524 belka 1024x85

Zegarki sportowe (266)

Smartwatch Huawei Watch Fit 3 43mm Różowy

Dostępne kolory

 • (+2)
 • Rodzaj:  uniwersalny
 • Rodzaj aktywności:  bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, pływanie, chód
 • Łączność bezprzewodowa:  Bluetooth 5.2
 • Pulsometr - Czujnik tętna:  tak

Warianty produktu

Kolor: 
Różowy
 • 19,97
  × 30 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  19,97
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699 zł Cena bezpośrednio przed obniżką: 699 zł

 • Cena obowiązuje: 06.05.2024 - 23.06.2024

Smartwatch Garmin Fenix 7X Solar 51mm GPS Czarny
 • Rodzaj:  uniwersalny
 • Rodzaj aktywności:  bieganie, fitness/siłownia, jazda na rowerze, narciarstwo, pływanie, wioślarstwo, żeglarstwo, golf
 • Łączność bezprzewodowa:  Bluetooth, Wi-Fi
 • Pulsometr - Czujnik tętna:  tak
 • 50,58
  × 50 rat 0%

  Do września nie płacisz!

  50,58
  × 50 rat 0%
  Zmień
  Do września nie płacisz!
Zobaczyłeś 20 z 266 produktów

Zegarki sportowe to bardzo przydatne gadżety dla osób uprawiających aktywność fizyczną – zarówno zawodowo, jak i amatorsko. Ze względu na wiele pomocnych funkcji zegarek pozwala dopasować wysiłek fizyczny do twoich możliwości. Ale nawet gdy nie ćwiczysz, będzie monitorował twój organizm i motywował cię do dbania o zdrowe nawyki. Wystarczy zawsze mieć go na nadgarstku, żeby mógł odczytywać najważniejsze informacje i dawać ci znać, co możesz zmienić, żeby poprawić wydolność i samopoczucie. Nie bez powodu zegarki sportowe od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem i pojawiają się w ofertach uznanych producentów. To po prostu świetne urządzenie.

Jakie funkcje ma zegarek sportowy?

Zegarek sportowy może mieć różne: wielkość, design, kolor. Ale to, na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę, to funkcje dostępnych na rynku urządzeń. Tego typu czasomierz najczęściej ma wbudowany timer, stoper, pulsomierz, licznik kroków, licznik spalania kalorii, umożliwia wybór uprawianego sportu i mierzenie wysiłku podczas konkretnej aktywności. Dzięki tej ostatniej funkcjonalności zegarek naprawdę działa jak asystent treningu – daje znać, jakie zmiany powinieneś wprowadzić, żeby uprawiany sport przynosił jak najlepsze rezultaty i ci nie zaszkodził.

Zegarek treningowy może się łączyć z innymi urządzeniami za pomocą modułu Bluetooth i przesyłać dane, które dzięki aplikacji łatwo będzie ci analizować. Wbudowany GPS pozwala śledzić przebytą trasę, np. podczas biegania, i ułatwia planowanie kolejnych treningów. Przydatny może się okazać również kompas. Zegarek będzie ci dawał znać, kiedy powinieneś wstać z kanapy czy zrobić sobie przerwę w pracy i trochę się poruszać.

Tak jak w przypadku smartwatchy możesz wykorzystać zegarek sportowy np. do płacenia za zakupy. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy nie masz przy sobie portfela. Odbieranie za pomocą tego gadżetu SMS-ów czy wiadomości z mediów społecznościowych też nie stanowi problemu.

Zegarki treningowe – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Gdy wybierasz swojego „asystenta treningu”, zwróć także uwagę na pojemność baterii. Zegarki treningowe różnią się między sobą wieloma parametrami, ale ten wydaje się bardzo istotny. Na pewno nie chciałbyś, żeby twój pomocnik rozładował się np. w trakcie długiego biegu. Aby z zegarka można było korzystać w niemal każdych warunkach, warto zwrócić uwagę na to, czy jest wodoodporny i pyłoodporny. Pływanie, jogging w ulewnym deszczu – woda nie może być powodem tego, że twoja aktywność nie będzie monitorowana. To naprawdę bardzo duża zaleta tego typu gadżetów, bo pozwala na ogromną swobodę. Nic więc dziwnego, że np. smartbandy coraz częściej są wybierane zamiast klasycznych zegarków.

Wyraźny wyświetlacz to również ważny element. Dzięki niemu, niezależnie od tego, czy jest pochmurno, czy świeci słońce, będziesz bez problemu odczytywać zarówno godzinę, jak i inne informacje. Żeby korzystanie z urządzenia było wygodne i przyjemne, trzeba się również przyjrzeć paskowi, a najlepiej – przymierzyć zegarek. Zbyt duża koperta albo źle dopasowany pasek mogą zniechęcać do jego noszenia. Na pewno należy też dopasować zegarek pod kątem łatwości obsługi i zastanowić się, na których funkcjach najbardziej nam zależy i z których zamierzamy korzystać. Warto też zwrócić uwagę na wybór akcesoriów do zegarków.

Zegarek sportowy na co dzień

Czy warto nosić zegarek sportowy na co dzień? Czy przydaje się jedynie podczas uprawiania sportu? Inteligentne opaski już kilka lat temu na stałe zagościły na rynku. Taki zegarek warto mieć na nadgarstku przez całą dobę – również podczas snu. Dzięki pomiarowi tętna urządzenie non stop monitoruje nasz organizm i świetnie odczytuje np. poziom stresu, długość snu etc. To niezwykle przydatne urządzenie, które ułatwia dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie.

Gdy któreś parametry organizmu będą niewłaściwe – wysiłek okaże się np. zbyt duży – zegarek da ci znać, że należy zwolnić i trochę odpocząć. Tego typu informacje są bardzo ważne przede wszystkim dla zdrowia, ale pozwalają też lepiej dopasować intensywność i efektywność treningu. Dla osób, które chcą monitorować swój organizm, ale lubią klasyczny wygląd czasomierza, powstały tzw. zegarki hybrydowe – połączenie eleganckiego, tradycyjnego designu z nowoczesną technologią, którą oferują smartwatche.

Więcej
Ostatnia strona