liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : Apple
Laptop Apple MacBook Air 13,6" M2 8GB RAM 256GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość

Dostępne kolory

 • (+1)
 • Ekran:  13,6 ", 2560 x 1664 pikseli
 • Procesor:  Apple M2
 • Pamięć:  8 GB zunifikowana RAM
 • Grafika:  Apple M2 (8-rdzeni)

Warianty produktu

Pamięć RAM:  8 GB
16 GB
Dysk:  256 GB SSD
512 GB SSD
Kolor: 
Szary
Złoty/żółty
 • 5 59900
 • 559,90
  × 10 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  559,90
  × 10 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Laptop Apple MacBook Pro 2023 14,2" M3 Pro 18GB RAM 512GB Dysk macOS Gwiezdna Czerń

Dostępne kolory

 • Ekran:  14,2 ", 3024 x 1964 pikseli 120 Hz
 • Procesor:  Apple M3 Pro
 • Pamięć:  18 GB zunifikowana RAM
 • Grafika:  Apple M3 Pro (14-rdzeni)

Warianty produktu

Dysk:  512 GB SSD
1 TB SSD
Kolor: 
Czarny
 • 11 49900
 • 1 149,90
  × 10 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  1 149,90
  × 10 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Zobaczyłeś 15 z 125 produktów
Nie ulega wątpliwości, że firma Apple zrewolucjonizowała rynek zaawansowanej elektroniki użytkowej. Podobnie jak w przypadku telefonów Apple, laptopy z logo nadgryzionego jabłka cechują się innowacyjnością technologiczną. Oprócz tego są wyjątkowo atrakcyjne wizualnie. Czy warto kupić laptopa Apple?

Głównymi liniami produkcyjnymi laptopów Apple są komputery MacBook, MacBook Pro i MacBook Air. Każdy z nich słynie z niezawodności, ale ich przeznaczenie jest różne. Do pracy służbowej, programowania i obsługi zaawansowanych programów firmowych najlepiej sprawdzi się laptop MacBook Pro. Jeżeli to multimedia i gry będą głównym przedmiotem użytkowania, warto postawić na któregoś z laptopów Apple MacBook. Ponadto, kupując dowolny nowy komputer Apple, otrzymuje się pakiet iWork zawierający Apple Pages, Apple Numbers i Keynote, czyli odpowiedniki Microsoft Word, Excel i PowerPoint.

Laptopy Apple MacBook – na co zwrócić uwagę?

Podstawowymi i najbardziej uniwersalnymi modelami komputerów przenośnych firmy stworzonej przez Steve’a Jobsa są urządzenia z serii Macbook. Poszczególne odmiany laptopów różnią się pod względem parametrów – zaimplementowanego procesora, płyty głównej i pamięci RAM. Bardziej zaawansowane jednostki zostały wyposażone w dedykowane karty graficzne. Najwięcej laptopów Apple Macbook posiada matryce 13 i 14 cali. Są to urządzenia stworzone do wszechstronnego użytkowania – pracy biurowej, odtwarzania multimediów, przeglądania internetu czy grania w mniej wymagające gry komputerowe.

Laptopy Apple MacBook Air – lekkie i wygodne

Jeżeli szuka się komputera, który bez trudu można ze sobą zabrać w dowolne miejsce, to warto zdecydować się na zakup MacBook Air. Urządzenia z tej serii są najtańsze i większość modeli nie została wyposażona w podzespoły pozwalające na obsługę zaawansowanych programów graficznych (np. 3DMark) czy gier komputerowych. Laptopy Air od Apple są bowiem dedykowane przede wszystkim osobom, które dużo podróżują. W związku z tym są bardzo lekkie, wyjątkowo cienkie i nieduże, najczęściej wyposażone w matrycę 13 cali. Zachwycają jednak swoim nietuzinkowym, nowoczesnym wyglądem. Bez trudu pozwolą na korzystanie z oprogramowania biurowego, przeglądanie internetu i wykonywanie innych, mniej zaawansowanych czynności.

MacBook Pro, czyli laptopy dla profesjonalistów od Apple

Seria Pro dedykowana jest osobom, które potrzebują jak najbardziej wydajnego sprzętu. W wielu przypadkach laptopy zostały wyposażone w większe matryce (15 cali) i charakterystyczne touch bary nad klawiaturą. Modele te są najdroższe, ale też zdolne do obsługi najbardziej wymagających programów dzięki m.in. procesorom Intel Core i7, a nawet ośmiordzeniowym Intel Core i9. Co więcej, duża ilość pamięci RAM i dedykowane karty graficzne zapewniają szybkie korzystanie z zaawansowanego oprogramowania i gier.

Więcej
Ostatnia strona