Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - soundbary - SAMSUNG SOLO - 0724 -  belka mobi 396x116
Gorące rabaty 0724 - belka 1024x85

Wybierz Soundbary dla siebie

Najwyższa jakość dźwięku
Z łącznością bezprzewodową
Wybór klienta

Soundbary Denon (6)

Soundbar Denon DHT-S216 2.1 Bluetooth
  • Liczba kanałów: 2.1
  • Subwoofer w zestawie: wbudowany w soundbarze
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
  • Dekodery dźwięku HD: Dolby Audio, Dolby Digital, DTS Digital Surround, DTS Virtual: X
78900
Raty

RRSO 0%

39,45 zł x 20 rat 0%

Soundbar Denon DHT-S517 3.1.2 Bluetooth Dolby Atmos
  • Liczba kanałów: 3.1.2
  • Subwoofer w zestawie: bezprzewodowy
  • Moc: 150 W
  • Łączność bezprzewodowa: Bluetooth
  • Dekodery dźwięku HD: Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD, DTS HD Master Audio
1 39900
Raty

RRSO 0%

46,63 zł x 30 rat 0%

Zobaczyłeś 6 z 6 produktów
Soundbar Denon to urządzenie audio, które podłącza się do telewizora. Wszystko po to, aby nadać dźwiękowi jak najwyższą jakość i zapewnić odbiorcom kinowe wrażenia. Dźwięk przestrzenny, jaki potrafi stworzyć ten sprzęt, to gwarancja głębi, intensywności i wyrazistości. Najważniejszą cechą urządzeń jest liczba kanałów, w jakie są one wyposażone. Oznacza się ją za pomocą cyfr rozdzielonych kropkami. Dla przykładu soundbar 3.0 oznacza, że modele te mają aż trzy głośniki i pozbawione są głośników dodatkowych przeznaczonych do niskich częstotliwości. Gdyby zamiast zera była tam inna cyfra, symbolizowałaby właśnie obecność dodatkowego subwoofera.

Soundbary Denon i ich funkcje

Soundbary Denon to mnogość urządzeń i szeroki wybór różnorodnych funkcji. Mogą one być wyposażone w kilka typów złącz, np. HDMI, USB czy Ethernet. Ponadto są także soundbary z Bluetooth czy dostępem do Wi-Fi, które umożliwiają bezprzewodowe podłączenie do telewizora. Da się nimi sterować na wiele sposobów, m.in. za pomocą asystentów głosowych takich jak Siri, Asystent Google czy Amazon Alexa. Niektóre da się połączyć i nawigować ze smartfonem. Bardzo funkcjonalne są soundbary na ścianę. Można je przymocować za telewizorem, dzięki czemu nie są widoczne dla oglądających i nie zajmują miejsca na meblach. Sporo modeli Denon ma funkcję czystych dialogów, co oznacza, że wszystkie kwestie wypowiadane w filmach czy serialach są klarowne, wzmocnione i wyraźne. Wśród soundbarów Denon nietrudno o urządzenia zgodne ze standardem 4K czy HDR.

Zastosowanie soundbarów Denon

Soundbary Denon stosuje się w celu zwiększenia jakości odbieranego audio, a co za tym idzie – polepszenia wrażeń z każdego seansu. Soundbar 4K to gwarancja niesamowitego dźwięku, który rozprzestrzeni się na całe pomieszczenie. Urządzenia te sprawdzą się nie tylko podczas oglądania nowoczesnych superprodukcji, ale także przy codziennym korzystaniu z telewizora. Pozwalają na odbieranie czystszego i bardziej wyrazistego dźwięku w każdej sytuacji. Ponadto sporo z nich obsługuje także aplikacje muzyczne typu Spotify, Tidal, Deezer czy Amazon Music. Wysokiej jakości dźwięk podczas słuchania muzyki to ogromna zaleta zarówno w trakcie domówki, jak i podczas sprzątania czy relaksu.

Soundbary Denon – różnorodne ceny

Ceny soundbarów Denon są dość zróżnicowane, ponieważ zastosowane w konkretnych modelach rozwiązania i funkcje także sporo się od siebie różnią. Poszczególne produkty cechuje różna liczba kanałów (w tym także niskotonowych głośników dodatkowych), rodzaj złącz czy możliwości sterowania. Inną cenę będzie miał soundbar HDR, a inną ten, który nie obsługuje tego typu formatu. To właśnie dlatego można kupić zarówno urządzenia, które nie przekraczają tysiąca złotych, jak i takie, które stanowią wielokrotność tej kwoty. Na szczęście designerski soundbar Denon da się kupić na raty – ze względu na różną wielkość urządzeń, z pewnością znajdziesz model dopasowany do swoich potrzeb i wnętrza swojego mieszkania.
Więcej