liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : Denon
Soundbar Denon DHT-S216 2.1 Bluetooth
 • Liczba kanałów:  2.1
 • Subwoofer w zestawie:  wbudowany w soundbarze
 • Łączność bezprzewodowa:  Bluetooth
 • Dekodery dźwięku HD:  Dolby Audio, Dolby Digital, DTS Digital Surround, DTS Virtual: X
 • 77900
 • 25,97
  × 30 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  25,97
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Soundbar Denon DHT-S517 3.1.2 Bluetooth Dolby Atmos
 • Liczba kanałów:  3.1.2
 • Subwoofer w zestawie:  bezprzewodowy
 • Moc:  150 W
 • Łączność bezprzewodowa:  Bluetooth
 • 1 39900
 • 46,63
  × 30 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  46,63
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
Zobaczyłeś 5 z 5 produktów
Soundbar Denon to urządzenie audio, które podłącza się do telewizora. Wszystko po to, aby nadać dźwiękowi jak najwyższą jakość i zapewnić odbiorcom kinowe wrażenia. Dźwięk przestrzenny, jaki potrafi stworzyć ten sprzęt, to gwarancja głębi, intensywności i wyrazistości. Najważniejszą cechą urządzeń jest liczba kanałów, w jakie są one wyposażone. Oznacza się ją za pomocą cyfr rozdzielonych kropkami. Dla przykładu soundbar 3.0 oznacza, że modele te mają aż trzy głośniki i pozbawione są głośników dodatkowych przeznaczonych do niskich częstotliwości. Gdyby zamiast zera była tam inna cyfra, symbolizowałaby właśnie obecność dodatkowego subwoofera.

Soundbary Denon i ich funkcje

Soundbary Denon to mnogość urządzeń i szeroki wybór różnorodnych funkcji. Mogą one być wyposażone w kilka typów złącz, np. HDMI, USB czy Ethernet. Ponadto są także soundbary z Bluetooth czy dostępem do Wi-Fi, które umożliwiają bezprzewodowe podłączenie do telewizora. Da się nimi sterować na wiele sposobów, m.in. za pomocą asystentów głosowych takich jak Siri, Asystent Google czy Amazon Alexa. Niektóre da się połączyć i nawigować ze smartfonem. Bardzo funkcjonalne są soundbary na ścianę. Można je przymocować za telewizorem, dzięki czemu nie są widoczne dla oglądających i nie zajmują miejsca na meblach. Sporo modeli Denon ma funkcję czystych dialogów, co oznacza, że wszystkie kwestie wypowiadane w filmach czy serialach są klarowne, wzmocnione i wyraźne. Wśród soundbarów Denon nietrudno o urządzenia zgodne ze standardem 4K czy HDR.

Zastosowanie soundbarów Denon

Soundbary Denon stosuje się w celu zwiększenia jakości odbieranego audio, a co za tym idzie – polepszenia wrażeń z każdego seansu. Soundbar 4K to gwarancja niesamowitego dźwięku, który rozprzestrzeni się na całe pomieszczenie. Urządzenia te sprawdzą się nie tylko podczas oglądania nowoczesnych superprodukcji, ale także przy codziennym korzystaniu z telewizora. Pozwalają na odbieranie czystszego i bardziej wyrazistego dźwięku w każdej sytuacji. Ponadto sporo z nich obsługuje także aplikacje muzyczne typu Spotify, Tidal, Deezer czy Amazon Music. Wysokiej jakości dźwięk podczas słuchania muzyki to ogromna zaleta zarówno w trakcie domówki, jak i podczas sprzątania czy relaksu.

Soundbary Denon – różnorodne ceny

Ceny soundbarów Denon są dość zróżnicowane, ponieważ zastosowane w konkretnych modelach rozwiązania i funkcje także sporo się od siebie różnią. Poszczególne produkty cechuje różna liczba kanałów (w tym także niskotonowych głośników dodatkowych), rodzaj złącz czy możliwości sterowania. Inną cenę będzie miał soundbar HDR, a inną ten, który nie obsługuje tego typu formatu. To właśnie dlatego można kupić zarówno urządzenia, które nie przekraczają tysiąca złotych, jak i takie, które stanowią wielokrotność tej kwoty. Na szczęście designerski soundbar Denon da się kupić na raty – ze względu na różną wielkość urządzeń, z pewnością znajdziesz model dopasowany do swoich potrzeb i wnętrza swojego mieszkania.
Więcej