Kupujesz na Raty z Doradcą przez telefon?
Bez wychodzenia z domu – zakupy i wypełnienie wniosku przez Internet przy telefonicznym wsparciu Doradcy. Zadzwoń pod numer 855 855 885.
Zobacz jak to zrobić
Kupujesz na Raty z Doradcą w sklepie?
W sklepie fizycznym - zakupy i zawarcie umowy ratalnej w sklepie fizycznym z Doradcą.
Zobacz jak to zrobić
Kupujesz na Raty przez Internet?
Bez wychodzenia z domu - zakupy, wypełnienie wniosku i zawarcie umowy ratalnej przez Internet.
Zobacz jak to zrobić

Raty z Doradcą przez telefon

Podstawowe pytania
Co to są Raty z Doradcą przez telefon?
Raty z Doradcą przez telefon to możliwość sfinansowania zakupów kredytem ratalnym bez wychodzenia z domu przy wsparciu Doradcy podczas składania zamówienia i wypełniania wniosku kredytowego. Samodzielnie - wysyłasz wniosek do banku, potwierdzasz tożsamość przelewem 1 zł i podpisujesz umowę przez Internet bez udziału kuriera. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 855 855 885 w czasie pracy naszej infolinii:

Poniedziałek – piątek w godzinach 09.00 – 20.00
Jaka jest aktualna oferta ratalna?
Aktualna oferta ratalna znjduje się tutaj: Oferta ratalna
Kto może kupować na Raty z Doradcą przez telefon?

Na Raty z Doradcą przez telefon mogą kupować Klienci* sklepu euro.com.pl, którzy:

 • mają ukończone 18 lat,
 • posiadają internetowe konto osobiste,
 • posiadają stałe źródło dochodów (umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt, emeryturę, rentę, działalność gospodarczą, działalność rolniczą).

Z Rat z Doradcą przez telefon nie mogą skorzystać osoby osiągające dochód z najmu lokalu.

*Klient – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą, w tym z Bankiem, czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą.
Co muszę przygotować, aby móc sporządzić wniosek przy wsparciu Doradcy?

Aby sprawnie wypełnić i wysłać wniosek ratalny przy wsparciu Doradcy, przygotuj:

 • dowód osobisty,
 • numer osobistego rachunku bankowego,
 • dane zakładu pracy, w tym: adres, telefon, datę zatrudnienia lub numer i symbol emerytury/renty, datę rozpoczęcia świadczenia i końca (jeśli dotyczy) informację o osiąganym dochodzie netto.
Czy mogę wcześniej spłacić kredyt ratalny?

Tak. Prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który sfinansował zakup w celu poinformowania o zamiarze wcześniejszej spłaty kredytu.

W celu wcześniejszej spłaty kredytu ratalnego prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który sfinansował zakup. Zasady wcześniejszej spłaty są również zawarte w umowie kredytu ratalnego.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A to 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub +48 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
 • Numer infolinii Bank Millennium S.A. to 801 331 331 (z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych) lub (+48) 22 598 40 40 (telefonów komórkowych i zagranicznych)
 • Santander Bank: 19 500
Czy otrzymam fakturę na firmę przy zakupie ratalnym?
Nie. System ratalny nie obejmuje finansowania podmiotów gospodarczych. W przypadku takiego zakupu nie wystawimy faktury na dane podmiotów gospodarczych. Otrzymasz fakturę na Twoje dane, czyli imię, nazwisko i adres zamieszkania, zgodne z danymi wniosku ratalnego. Sklep euro.com.pl przygotował dla przedsiębiorców oddzielną ofertę: Dowiedz się więcej o leasingu
Czy aby wziąć Raty z Doradcą przez telefon muszę posiadać osobisty rachunek bankowy?
Tak. Aby móc skorzystać z Rat z Doradcą przez telefon musisz posiadać internetowy rachunek bankowy. Lista obsługiwanych Banków w procesie autoryzacji tożsamości wyświetla się w zakładce Jak wypełnić wniosek? (Pierwszy kroku wniosku). Jeżeli na liście nie ma Twojego Banku, proponujemy skorzystać z innej opcji ratalnej, w tym celu zmień formę płatności na Raty z Doradcą w sklepie. Możesz również wybrać inną, dogodną dla Ciebie formę płatności.
Na jaki okres można wziąć raty?
Okres spłaty rat można sprawdzić w kalkulatorze
Decyzja kredytowa
Kto udziela Rat z Doradcą przez telefon?

Podmioty udzielające kredytu na zakupy ratalne w Euro.com.pl:

 • Alior Bank S.A.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A
Ile trwa weryfikacja wniosku w Ratach z Doradcą przez telefon?
Na decyzję najczęściej będziesz czekać do kilku minut. Czas sprawdzania Twojego wniosku zależy jednak od dostępności m.in. Biura Informacji Kredytowej, dlatego w niektórych przypadkach (zwłaszcza w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy) weryfikacja ta może ulec wydłużeniu.
Dostałem pozytywną decyzję banku - co dalej mam zrobić?
Potwierdź swoją tożsamość przelewem 1 zł. Dodatkowo w Koncie Klienta zostanie udostępniony projekt umowy kredytowej, z którym będziesz mógł się zapoznać i zweryfikować poprawność swoich danych.
W jaki sposób podpiszę umowę kredytową?
Podpisz umowę wpisując kod SMS, otrzymasz go na Twój numer telefonu podany we wniosku kredytowym.
Do czego służy potwierdzenie tożsamości?

Po otrzymaniu wstępnej pozytywnej decyzji zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł. Przelew weryfikacyjny jest wykonywany za pośrednictwem Blue Media S.A. Stosuje się go wyłącznie w celu potwierdzenia i weryfikacji Twoich danych osobowych podanych we wniosku ratalnym. Niezależnie od wyniku weryfikacji tożsamości, kwota przelewu jest zwracana niezwłocznie po zakończeniu weryfikacji na rachunek bankowy, z którego został wykonany przelew. Wykaz banków, z których możesz dokonać takiego przelewu dostępny jest się w zakładce Jak wypełnić wniosek? (Pierwszy kroku wniosku) lub po wejściu na wniosek (Pierwszy krok wniosku).

Aby przelew został poprawnie zweryfikowany:

 • Musisz być jedynym właścicielem rachunku bankowego
 • Dane adresowe zdefiniowane w Twoim banku muszą być zgodne z danymi podanymi we wniosku.
Dostałem odmowną decyzję banku - co mogę zrobić?
W przypadku odmownej decyzji banku, możesz dokonać zmiany formy płatności na Raty PayU lub inną dla Ciebie dogodną.
Spłata rat
W jakiej formie otrzymam umowę kredytu i harmonogram spłaty rat?

Po podpisaniu umowy z:

 • Alior Bank S.A., w Koncie Klienta zostanie udostępniony link do e-Archiwum Banku, skąd będziesz mógł pobrać umowę kredytu. Harmonogram spłat zostanie wysłany do Ciebie pocztą (listem zwykłym) na adres korespondencyjny wskazany w umowie kredytu lub pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
Gdzie uzyskam informację o liczbie rat pozostałych do spłaty?

W celu uzyskania informacji dotyczącej liczby rat i kwoty pozostałej do spłaty, należy skontaktować się z Bankiem.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A to 801 33 00 33
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu Raty z Doradcą przez telefon?
Tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy kredytu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy.

Raty z Doradcą w sklepie

Najczęściej zadawane pytania
Czy Raty 0% zawierają koszty?
Raty 0%, to raty nieoprocentowane. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0% (RRSO 0%).
Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?

Masz możliwość wyboru opcji kredytu z ubezpieczeniem lub bez ubezpieczenia. Posiadając ubezpieczenie zyskujesz spokój w przypadku utraty pracy, czy pobytu w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku. Miesięcznie płacisz jedynie od kilku do kilkunastu zł więcej, a w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych ubezpieczyciel zapewnia, np.

 • w przypadku utraty pracy – wypłacana jest równowartość max. 6 rat, masz zapewnione środki na spłatę kredytu oraz profesjonalną pomoc w poszukiwaniu pracy,
 • w przypadku pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – wypłacana jest równowartość max. 6 rat, masz zapewnione środki na spłatę kredytu oraz organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji.

Więcej informacji o pakiecie

Gdzie mogę wnioskować o kredyt?
Możesz wnioskować o kredyt w punkcie ratalnym w każdym czynnym sklepie stacjonarnym naszej sieci. Po udaniu się ze stosownymi dokumentami do sklepu, sprzedawca ratalny dobierze jak najkorzystniejszy produkt ratalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb.
Ile trwa weryfikacja wniosku ratalnego?
Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut*, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego odbioru zakupionego produktu lub umówienia preferowanego terminu dostawy do domu. Bank może przedłużyć weryfikację bez podania przyczyny do 2 dni roboczych.
*Na podstawie danych z systemu ratalnego EURO za okres 01.03-31.08.2019, 98% decyzji kredytowych zostało wydanych w czasie do 2 minut od złożenia wniosku, 84% decyzji kredytowych zostało wydanych w czasie do 1 minuty od złożenia wniosku.
Czy wpłata własna jest wymagana?
Wpłata własna jest dobrowolna, sam decydujesz czy chcesz dokonać wpłaty własnej. Należy jednak pamiętać, że Bank ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty własnej.
Czy mogę wcześniej spłacić kredyt?
Tak. W celu dokonania wcześniejszej spłaty kredytu należy skontaktować się z bankiem, który sfinansował zakup i poinformować o zamiarze wcześniejszej spłaty.
Gdzie uzyskam informację o ilości rat pozostałych do spłaty?

W celu uzyskania informacji dotyczącej ilości rat i kwot pozostałych do zapłaty, należy skontaktować się bezpośrednio z bankiem za pomocą Infolinii banku, z którym została zawarta umowa. Telefony:

 • Alior Bank: 801-11-55-99
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.: 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub +48 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
 • Bank Millennium S.A.: 801 331 331 (z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych) lub (+48) 22 598 40 40 (telefonów komórkowych i zagranicznych)
 • Santander Bank: 19 500
Czy bank może odmówić udzielenia kredytu ratalnego ze względu na wiek kredytobiorcy?

Bank w wyniku weryfikacji wniosku może podjąć negatywną decyzję, niezależnie od Twojego wieku. W celu uzyskania wyjaśnienia dotyczącego wydania decyzji negatywnej prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który wydał decyzję kredytową:

 • Alior Bank: 19 502 (z sieci Play: 12 19 502) lub 12 370 70 00 (tel. Stacjonarne i komórkowe)
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.: 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub +48 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
 • Bank Millennium S.A.: 801 331 331 (z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych) lub (+48) 22 598 40 40 (telefonów komórkowych i zagranicznych)
 • Santander Bank: 19 500
Czy otrzymam fakturę na firmę przy zakupie ratalnym?
Oferujemy swoim klientom kredyty konsumenckie, są to kredyty dla gospodarstw domowych, dlatego zgodnie z np. ustawą prawo bankowe, ustawą o kredycie konsumenckim, nie wystawimy w przypadku takiego zakupu faktury na dane podmiotów gospodarczych. Masz możliwość otrzymania faktury na Twoje dane, czyli imię, nazwisko i adres zamieszkania.
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu ratalnego?

Możesz odstąpić od umowy o kredyt ratalny w ciągu 14 dni od daty jej podpisania. Dostępne formy złożenia odstąpienia od umowy opisuje poniższa tabela. Szczegółowe informacje można znaleźć w treści umowy kredytowej.

Bank, z którym została zawarta umowa Złożenie odstąpienia listem na adres wskazany w umowie (decyduje data stempla pocztowego) Złożenie odstąpienia w Oddziale Banku Złożenie odstąpienia w sklepie EURO, w którym została podpisana umowa kredytowa
Alior Bank tak tak tak
Santander Bank tak tak tak
Bank Millennium S.A. tak tak tak
Credit Agricole Bank Polska S.A. tak tak tak
Czy obcokrajowiec może wnioskować o kredyt?

Tak, przy sobie trzeba mieć:

 • Kartę pobytu z numerem PESEL
 • Paszport
 • Dane zakładu pracy (adres, telefon, data zatrudnienia)

Bank akceptuje kartę pobytu z rodzajem wydanego zezwolenia:

 • pobyt stały,
 • osiedlenie się,
 • pobyt rezydenta długoterminowego UE
 • karta stałego pobytu członka rodziny obywatela UE

Raty przez Internet

Podstawowe pytania
Co to są Raty przez Internet?
Raty przez Internet to możliwość sfinansowania zakupów kredytem ratalnym bez wychodzenia z domu. Wybierając ten sposób płatności, samodzielnie wypełniasz wniosek ratalny, nawet do 2 minut możesz otrzymać decyzję Banku. Podpisanie umowy kredytu odbywa się przez Internet bez udziału kuriera.

Wniosek ratalny możesz złożyć w dowolnym momencie, 24h/dobę.
Jaka jest aktualna oferta ratalna?
Aktualna oferta ratalna znajduje się tutaj: Oferta ratalna
Kto może kupować na Raty przez Internet?

Na Raty przez Internet mogą kupować Klienci* sklepu euro.com.pl, którzy:

 • mają ukończone 18 lat,
 • posiadają internetowe konto osobiste,
 • posiadają stałe źródło dochodów (umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt, emeryturę, rentę, działalność gospodarczą, działalność rolniczą).

Z Rat przez Internet nie mogą skorzystać osoby osiągające dochód z najmu lokalu.

*Klient – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą, w tym z Bankiem, czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą.
Co muszę przygotować, by moc sporządzić wniosek?

Aby sprawnie wypełnić i wysłać wniosek ratalny, przygotuj:

 • dowód osobisty,
 • numer osobistego rachunku bankowego,
 • dane zakładu pracy, w tym: adres, telefon, datę zatrudnienia lub numer i symbol emerytury/renty, datę rozpoczęcia świadczenia i końca (jeśli dotyczy) informację o osiąganym dochodzie netto.
Czy mogę wcześniej spłacić Raty przez Internet?

Tak. Prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który sfinansował zakup w celu poinformowania o zamiarze wcześniejszej spłaty kredytu.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A to 801 33 00 33
Czy otrzymam fakturę na firmę przy zakupie ratalnym?
Nie. System ratalny nie obejmuje finansowania podmiotów gospodarczych. W przypadku takiego zakupu nie wystawimy faktury na dane podmiotów gospodarczych. Otrzymasz fakturę na Twoje dane, czyli imię, nazwisko i adres zamieszkania, zgodne z danymi wniosku ratalnego. Sklep euro.com.pl przygotował dla przedsiębiorców oddzielną ofertę: Dowiedz się więcej o leasingu
Czy aby wziąć Raty przez Internet muszę posiadać osobisty rachunek bankowy?
Tak. Aby móc skorzystać z Rat przez Internet musisz posiadać internetowy rachunek bankowy.
Na jaki okres można wziąć raty?
Okres spłaty rat można sprawdzić w kalkulatorze
Czy mogę odebrać towar w sklepie stacjonarnym?
Dla zamówień z formą płatności Raty przez Internet nie ma możliwości odbioru towaru w sklepie stacjonarnym.
Decyzja kredytowa
Kto udziela Rat przez Internet?

Podmioty udzielające kredytu na zakupy ratalne w Euro.com.pl:

 • Alior Bank S.A.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A
Ile trwa weryfikacja wniosku w Ratach przez Internet w Banku?
Na decyzję najczęściej będziesz czekać do kilku minut. Czas sprawdzania Twojego wniosku zależy jednak od dostępności m.in. Biura Informacji Kredytowej, dlatego w niektórych przypadkach (zwłaszcza w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy) weryfikacja ta może ulec wydłużeniu.
Dostałem pozytywną decyzję banku - co dalej mam zrobić?
Potwierdź swoją tożsamość przelewem 1 zł. Dodatkowo w Koncie Klienta zostanie udostępniony projekt umowy kredytowej, z którym będziesz mógł się zapoznać i zweryfikować poprawność swoich danych.
Do czego służy potwierdzenie tożsamości?

Po otrzymaniu wstępnej pozytywnej decyzji zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł. Przelew weryfikacyjny jest wykonywany za pośrednictwem Blue Media S.A. Stosuje się go wyłącznie w celu potwierdzenia i weryfikacji Twoich danych osobowych podanych we wniosku ratalnym. Niezależnie od wyniku weryfikacji tożsamości, kwota przelewu jest zwracana niezwłocznie po zakończeniu weryfikacji na rachunek bankowy, z którego został wykonany przelew.

Aby przelew został poprawnie zweryfikowany:

 • Musisz być jedynym właścicielem rachunku bankowego
 • Dane adresowe zdefiniowane w Twoim banku muszą być zgodne z danymi podanymi we wniosku.
Dlaczego nie przeszedłem potwierdzenia tożsamości?
Za proces potwierdzenia tożsamości w całości odpowiada bank udzielający kredytu. W przypadku przedłużającego lub negatywnego wyniku potwierdzenia tożsamości, zapytanie należy skierować bezpośrednio do banku. Jeśli nie pamiętasz, do którego banku wysłałeś wniosek, możesz to sprawdzić w otrzymanej korespondencji z banku, zawierającej projekt umowy.
 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to 801 33 00 33
Kiedy mogę wysłać kolejny wniosek?
Kolejny wniosek możesz wysłać po podpisaniu umowy lub po anulowaniu wcześniej wysłanego wniosku. Anulacji wniosku możesz dokonać w Koncie Moje Euro.
Dostałem odmowną decyzję banku – jaki jest powód i co mogę zrobić?
Decyzję o przyznaniu kredytu wydaje bank, do którego złożono wniosek. W przypadku otrzymania decyzji negatywnej szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio po kontakcie z infolinią banku. Możesz również dokonać zmiany formy płatności na Raty PayU lub inną dogodną dla Ciebie.
 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to 801 33 00 33
W jaki sposób podpiszę umowę kredytową?
Podpisz umowę wpisując kod SMS, otrzymasz go na Twój numer telefonu podany we wniosku kredytowym.
Spłata rat
W jakiej formie otrzymam umowę kredytu i harmonogram spłaty rat?

Po podpisaniu umowy z:

 • Alior Bank S.A., w Koncie Klienta zostanie udostępniony link do e-Archiwum Banku, skąd będziesz mógł pobrać umowę kredytu. Harmonogram spłat zostanie wysłany do Ciebie pocztą (listem zwykłym) na adres korespondencyjny wskazany w umowie kredytu lub pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
Gdzie uzyskam informację o liczbie rat pozostałych do spłaty?

W celu uzyskania informacji dotyczącej liczby rat i kwoty pozostałej do spłaty, należy skontaktować się z Bankiem.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A to 801 33 00 33
Gdzie znajdę numer konta do spłaty rat?
Numer konta do spłaty rat znajdziesz na umowie kredytu oraz w harmonogramie spłaty rat otrzymanym z banku.
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu Raty przez Internet?
Tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy kredytu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy.
Odstąpienie od umowy kredytu i zwrot towaru
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu Raty przez Internet?
Tak. W ciągu 14 dni od podpisania umowy.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy kredytu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od podpisania umowy. W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z bankiem kredytującym lub skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość i dokonać zwrotu towaru.
 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A to 801 33 00 33
Jak mogę zwrócić towar zakupiony na Raty przez Internet
W przypadku chęci odstąpienia od umowy sprzedaży, towar można zwrócić kurierem lub w dowolnym sklepie stacjonarnym w ciągu 14 dni od daty dostawy. Informację o tym, jak zwrócić towar znajdziesz TUTAJ
Kiedy nastąpi rozliczenie umowy kredytowej?
Umowa kredytowa zostanie rozliczona w terminie 14 dni od momentu sprawdzenia zwróconego towaru przez pracownika naszego magazynu.
Promocja z ratą gratis
W jaki sposób mogę potwierdzić udział w promocji?
Potwierdzeniem udziału w promocji z ratą gratis jest mail oraz SMS, które otrzymasz od nas na około godzinę po podpisaniu umowy kredytowej.
Dlaczego na umowie kredytu i w harmonogramie spłaty rat nie mam informacji o ratach gratis?
Organizatorem promocji jest RTV Euro AGD, a nie bank kredytujący, dlatego informacja o promocji nie będzie zawarta w dokumentach otrzymanych z banku, ani w druku umowy, ani w harmonogramie spłaty rat.
RTV Euro AGD, jako organizator przekaże informację potwierdzającą udział w promocji w mailu, który otrzymasz na około godzinę po podpisaniu umowy kredytowej.
W jaki sposób mogę potwierdzić spłatę raty gratis?
 • Dla umowy zawartej z Alior Bank S.A. – po zaksięgowaniu wpłaty raty gratis otrzymasz z banku SMS z potwierdzeniem. Możesz również zweryfikować fakt dokonania przez RTV Euro AGD wpłaty raty gratis kolejnego dnia roboczego po dniu płatności raty, zgodnie z terminami wynikającymi z harmonogramu poprzez bezpośredni kontakt z infolinią banku pod numerem 12 370 70 60
 • Dla umowy zawartej z Credit Agricole Bank Polska S.A. - możesz zweryfikować fakt dokonania przez RTV Euro AGD wpłaty raty gratis kolejnego dnia roboczego po dniu płatności raty, zgodnie z terminami wynikającymi z harmonogramu poprzez bezpośredni kontakt z infolinią banku pod numerem 801 33 00 33
Jak mogę skorzystać z promocji z ratą gratis?
Właściwą promocję ratalną, oznaczoną jako rata gratis, należy wybrać na pierwszym kroku wniosku kredytowego.
Czy mogę dokonać spłaty rat, nie czekając na spłatę raty gratis wynikającej z promocji?
Tak, ale wysokość raty gratis może ulec zmianie zgodnie z nowym harmonogramem spłaty rat otrzymanym z banku.

Sprawdź popularne produkty dostępne w ratach

Telewizory i RTV

Samsung Neo QLED QE75QN85AAT DVB-T2/HEVC

telewizor QLED

(20)
1 300 zł taniej!

7 599 zł 8 899 zł

Cena obowiązuje:
24.05.2022 - 30.05.2022

Samsung QLED QE75Q77AAT DVB-T2/HEVC

telewizor QLED

(32)
500 zł taniej!

5 499 zł 5 999 zł

Cena obowiązuje:
17.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 274,95 x 20 rat 0%

Philips 58PUS8506/12 DVB-T2/HEVC

telewizor LED

(52)
300 zł taniej!

2 999 zł 3 299 zł

Cena obowiązuje:
27.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 149,95 x 20 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
Telewizory i RTV

Laptopy i tablety

Acer Aspire 3 A315-56-55MF 15,6" Intel® Core™ i5-1035G1 - 8GB RAM - 512GB Dysk - Win1...

laptop

(7)
400 zł taniej!

2 599 zł 2 999 zł

Cena obowiązuje:
17.05.2022 - 14.06.2022
RATY: 129,95 x 20 rat 0%

HP X24ih 1ms 144Hz

monitor LED

(6)
100 zł taniej!

799 zł 899 zł

Cena obowiązuje:
23.05.2022 - 28.05.2022
RATY: 39,95 x 20 rat 0%

Samsung C27R500FHR

monitor LED

(1)
150 zł taniej!

699 zł 849 zł

Cena obowiązuje:
23.05.2022 - 28.05.2022
RATY: 69,90 x 10 rat 0%

iiyama G-Master Red Eagle G2560HSU-B3 0,5ms 165Hz

monitor LED

(14)
30 zł taniej!

769 zł 799 zł

Cena obowiązuje:
23.05.2022 - 28.05.2022
RATY: 38,45 x 20 rat 0%

Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 11" 8GB/256GB LTE (szary)

tablet multimedialny

(26)

1 799 zł

RATY: 89,95 x 20 rat 0%

HP Pavilion 15-eg0312nw 15,6" Intel® Core™ i5-1135G7 - 8GB RAM - 512GB Dysk - Win11

laptop

(34)
400 zł taniej!

2 699 zł 3 099 zł

Cena obowiązuje:
24.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 134,95 x 20 rat 0%

Samsung C24RG50FQR 4ms 144Hz

monitor LED

(19)

699 zł

RATY: 34,95 x 20 rat 0%

realme Pad 10.4 6/128GB WiFi (szary)

tablet multimedialny

(11)

1 299 zł

RATY: 64,95 x 20 rat 0%

Samsung Odyssey G3 LF24G35TFWUXEN 1ms 144Hz

monitor LED

(6)

799 zł

RATY: 39,95 x 20 rat 0%

Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F 11" 6GB/128GB WiFi (platinum grey)

tablet multimedialny

(19)

1 499 zł

RATY: 149,90 x 10 rat 0%

HP X27 1ms 165Hz

monitor LED

(3)
100 zł taniej!

899 zł 999 zł

Cena obowiązuje:
23.05.2022 - 28.05.2022
RATY: 44,95 x 20 rat 0%

Samsung Odyssey G3 LF27G35TFWUXEN 1ms 144Hz

monitor LED

(20)

1 049 zł

RATY: 52,45 x 20 rat 0%

LG 24MP60G-B

monitor LED

(20)
50 zł taniej!

649 zł 699 zł

Cena obowiązuje:
13.05.2022 - 31.05.2022
RATY: 32,45 x 20 rat 0%

Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F 11" 6GB/128GB WiFi (szary)

tablet multimedialny

(10)

1 499 zł

RATY: 74,95 x 20 rat 0%

Huawei MateBook D 15 15,6" Intel® Core™ i5-1135G7 - 8GB RAM - 512GB Dysk - Win10

laptop

(5)
700 zł taniej!

2 799 zł 3 499 zł

Cena obowiązuje:
18.05.2022 - 05.06.2022
RATY: 139,95 x 20 rat 0%

HP Victus 16-e0202nw 16,1" 144Hz AMD Ryzen 5 5600H - 16GB RAM - 512GB Dysk - RTX3050T...

laptop

(22)
200 zł taniej!

3 799 zł 3 999 zł

Cena obowiązuje:
20.05.2022 - 02.06.2022

Lenovo TAB M8 TB-8505X 8" 2GB/32GB LTE (platynowy)

tablet multimedialny

(55)

599 zł

RATY: 59,90 x 10 rat 0%

Lenovo TAB M10 TB-X505F 10.1" 2GB/32GB WiFi (biały)

tablet multimedialny

(27)
100 zł taniej!

599 zł 699 zł

Cena z kodem LENOVOPROM3105 obowiązuje do  31.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 34,95 x 20 rat 0%

Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 15,6" AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 256GB Dysk

laptop

(5)
400 zł taniej!

1 699 zł 2 099 zł

Cena obowiązuje:
14.05.2022 - 31.05.2022
RATY: 169,90 x 10 rat 0%

Lenovo TAB M10 FHD Plus (2nd gen.) TB-X606X 10.3" 4GB/128GB LTE (iron grey)

tablet multimedialny

(81)
50 zł taniej!

1 049 zł 1 099 zł

Cena z kodem LENOVOPROM3105 obowiązuje do  31.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 109,90 x 10 rat 0%

Lenovo Tab P11 TB-J606F 11" 4GB/128GB WiFi (szary)

tablet multimedialny

(19)
100 zł taniej!

1 099 zł 1 199 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 59,95 x 20 rat 0%

Samsung C27G55TQWR 1ms 144Hz

monitor LED

(16)
300 zł taniej!

999 zł 1 299 zł

Cena obowiązuje:
23.05.2022 - 28.05.2022
RATY: 99,90 x 10 rat 0%

Lenovo IdeaPad 3 14IIL05 14" Intel® Core™ i5-1035G1 - 8GB RAM - 256GB Dysk

laptop

(6)
300 zł taniej!

1 899 zł 2 199 zł

Cena obowiązuje:
19.05.2022 - 31.05.2022
RATY: 189,90 x 10 rat 0%

ASUS ROG Strix G15DK-R5600X113T AMD Ryzen 5 5600X 16GB 512GB RTX3060 W10

komputer stacjonarny PC

5 899 zł

RATY: 294,95 x 20 rat 0%

Apple iPad 2021 10.2" Wi-Fi 64GB (gwiezdna szarość)

tablet iPad

(7)

2 199 zł

Pula kodów jest wyczerpana
RATY: 109,95 x 20 rat 0%

Nokia T20 4/64GB WiFi (granatowy)

tablet multimedialny

(25)

999 zł

RATY: 99,90 x 10 rat 0%

Lenovo Yoga Smart Tab 10.1" 4GB X705L LTE (szary)

tablet multimedialny

(75)
100 zł taniej!

1 099 zł 1 199 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 119,90 x 10 rat 0%

Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F 11" 6GB/128GB WiFi (modernist teal)

tablet multimedialny

(19)
100 zł taniej!

1 399 zł 1 499 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 149,90 x 10 rat 0%

Lenovo L24i-30

monitor LED

(7)

699 zł

RATY: 69,90 x 10 rat 0%

Lenovo Tab P11 Plus TB-J616X 11" 6GB/128GB LTE (platinum grey)

tablet multimedialny

(5)
100 zł taniej!

1 599 zł 1 699 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 169,90 x 10 rat 0%

Lenovo Tab P11 TB-J606L 11" 4GB/64GB LTE (slate grey)

tablet multimedialny

(19)

1 099 zł

Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 11" 4GB/128GB LTE (szary)

tablet multimedialny

100 zł taniej!

1 399 zł 1 499 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 149,90 x 10 rat 0%

Lenovo G27q-20 1ms 165Hz

monitor LED

(16)
70 zł taniej!

1 399 zł 1 469 zł

Cena obowiązuje:
23.05.2022 - 28.05.2022
RATY: 139,90 x 10 rat 0%

Lenovo Yoga Tab 13 YT-K606F 13" 8GB/128GB WiFi

tablet multimedialny

(15)
200 zł taniej!

2 799 zł 2 999 zł

Cena z kodem LENOVOPROM3105 obowiązuje do  31.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 299,90 x 10 rat 0%

Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 11" 8GB/256GB WiFi (szary)

tablet multimedialny

(11)
100 zł taniej!

1 499 zł 1 599 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45

Xbox Series S

konsola Xbox Series S

(136)

1 359 zł

RATY: 135,90 x 10 rat 0%

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 15,6" Intel® Core™ i5-11300H - 8GB RAM - 512GB Dysk - ...

laptop

(2)
300 zł taniej!

3 299 zł 3 599 zł

Cena obowiązuje:
19.05.2022 - 31.05.2022
RATY: 329,90 x 10 rat 0%

Lenovo G27c-10 1ms 165Hz

monitor LED

(18)
250 zł taniej!

949 zł 1 199 zł

Cena z kodem RABLEN26050106 obowiązuje do  01.06.2022 do godz. 23:45
Pozostało jeszcze 40 sztuk
RATY: 119,90 x 10 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
Laptopy i tablety

Smartfony i gadżety

Bosch WTR87TE0PL Serie 6

suszarka

(378)
800 zł taniej!

2 199 zł 2 999 zł

Cena z kodem HD2605222 obowiązuje do  27.05.2022 do godz. 23:45
Pozostało jeszcze 13 sztuk
RATY: 73,30 x 30 rat 0%

LG F2DV5S8S0

pralko-suszarka

(249)
400 zł taniej!

2 199 zł 2 599 zł

Cena z kodem RUO25053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 129,95 x 20 rat 0%

LG Vivace F2WN4S6S0

pralka

(517)
200 zł taniej!

1 699 zł 1 899 zł

Cena z kodem NOCNA260522 obowiązuje do  27.05.2022 do godz. 11:00
RATY: 94,95 x 20 rat 0%

Samsung RS65R54412C

lodówka

(96)
1 000 zł taniej!

5 999 zł 6 999 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 299,95 x 20 rat 0%

LG GBB72MCDGN

lodówka

(27)
550 zł taniej!

2 449 zł 2 999 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 81,63 x 30 rat 0%

Electrolux EES48200L

zmywarka do zabudowy

(14)
350 zł taniej!

1 749 zł 2 099 zł

Cena z kodem RUO25053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 209,90 x 10 rat 0%

Whirlpool WIC 3C33 PFE

zmywarka do zabudowy

(217)
300 zł taniej!

1 699 zł 1 999 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 169,90 x 10 rat 0%

Electrolux Slim-fit CIV634

płyta indukcyjna

(400)
300 zł taniej!

1 699 zł 1 999 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 56,63 x 30 rat 0%

Electrolux Slim-fit EIV835

płyta indukcyjna

(61)
500 zł taniej!

2 999 zł 3 499 zł

Cena z kodem RUO25053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 99,97 x 30 rat 0%

Electrolux EOC6H71Z SteamCrisp

piekarnik elektryczny parowy

(124)
500 zł taniej!

2 299 zł 2 799 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 76,63 x 30 rat 0%

Samsung Dual Cook Flex NV75N7646RB

piekarnik elektryczny

(417)
600 zł taniej!

2 699 zł 3 299 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 134,95 x 20 rat 0%

Bosch HBG635BB1

piekarnik elektryczny

(81)

2 799 zł

RATY: 139,95 x 20 rat 0%

Samsung BRB30715DWW

lodówka do zabudowy

(9)
700 zł taniej!

3 199 zł 3 899 zł

Cena z kodem RUO27053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 106,63 x 30 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
Smartfony i gadżety

AGD Duże

LG GBB72MCDGN

lodówka

(27)
550 zł taniej!

2 449 zł 2 999 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 81,63 x 30 rat 0%

Samsung RB34T672DBN

lodówka

(137)
350 zł taniej!

2 249 zł 2 599 zł

Cena obowiązuje:
24.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 112,45 x 20 rat 0%

Samsung RS50N3913BC

lodówka

(80)
1 000 zł taniej!

4 499 zł 5 499 zł

Cena obowiązuje:
27.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 224,95 x 20 rat 0%

Samsung RS68A8520S9

lodówka

(96)
900 zł taniej!

3 999 zł 4 899 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 199,95 x 20 rat 0%

LG F4WV508S2E

pralka

(55)
600 zł taniej!

1 799 zł 2 399 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 179,90 x 10 rat 0%

Electrolux EW8H458BP PerfectCare

suszarka

(719)
600 zł taniej!

1 999 zł 2 599 zł

Cena z kodem RUO24053005C obowiązuje do  30.05.2022 do godz. 23:45
RATY: 66,63 x 30 rat 0%

Beko DFN16420X

zmywarka

(141)
300 zł taniej!

1 149 zł 1 449 zł

Cena obowiązuje:
24.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 114,90 x 10 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
AGD Duże

AGD małe

Siemens EQ.6 plus s700 TE657319RW

ekspres ciśnieniowy

(615)
200 zł taniej!

3 299 zł 3 499 zł

Cena z kodem NOCNA260522 obowiązuje do  27.05.2022 do godz. 11:00
RATY: 109,97 x 30 rat 0%

iRobot Roomba i7

odkurzacz automatyczny

(804)
200 zł taniej!

2 099 zł 2 299 zł

Cena obowiązuje:
27.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 104,95 x 20 rat 0%

Siemens TE651319RW EQ.6 plus s.100

ekspres ciśnieniowy

(865)
250 zł taniej!

2 299 zł 2 549 zł

Cena z kodem NOCNA260522 obowiązuje do  27.05.2022 do godz. 11:00
RATY: 76,63 x 30 rat 0%

Dyson Airwrap Complete Long

lokówko-suszarka

(12)

2 499 zł

RATY: 124,95 x 20 rat 0%

Philips Lumea 9000 IPL BRI958/00

depilator IPL

(77)
250 zł taniej!

2 049 zł 2 299 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 68,30 x 30 rat 0%

Saeco GranAroma SM6580/00

ekspres ciśnieniowy

(57)
400 zł taniej!

2 999 zł 3 399 zł

Cena obowiązuje:
24.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 99,97 x 30 rat 0%

Electrolux Pure Q9 PQ92-Allergy UV

odkurzacz pionowy

(180)

1 589 zł

RATY: 52,97 x 30 rat 0%

DeLonghi Dinamica Plus ECAM 370.70.B

ekspres ciśnieniowy

(171)
500 zł taniej!

2 999 zł 3 499 zł

Cena obowiązuje:
25.05.2022 - 30.05.2022
RATY: 99,97 x 30 rat 0%

DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55S

ekspres ciśnieniowy

(23)
1 200 zł taniej!

3 799 zł 4 999 zł

Cena z kodem NOCNA260522 obowiązuje do  27.05.2022 do godz. 11:00
RATY: 126,63 x 30 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
AGD małe