Kupujesz na Raty z Doradcą przez telefon?
Bez wychodzenia z domu – zakupy i wypełnienie wniosku przez Internet przy telefonicznym wsparciu Doradcy. Zadzwoń pod numer 855 855 885.
Zobacz jak to zrobić
Kupujesz na Raty z Doradcą w sklepie?
W sklepie fizycznym - zakupy i zawarcie umowy ratalnej w sklepie fizycznym z Doradcą.
Zobacz jak to zrobić
Kupujesz na Raty przez Internet?
Bez wychodzenia z domu - zakupy, wypełnienie wniosku i zawarcie umowy ratalnej przez Internet.
Zobacz jak to zrobić

Raty z Doradcą przez telefon

Podstawowe pytania
Co to są Raty z Doradcą przez telefon?
Raty z Doradcą przez telefon to możliwość sfinansowania zakupów kredytem ratalnym bez wychodzenia z domu przy wsparciu Doradcy podczas składania zamówienia i wypełniania wniosku kredytowego. Samodzielnie - wysyłasz wniosek do banku, potwierdzasz tożsamość przelewem 1 zł i podpisujesz umowę przez Internet bez udziału kuriera. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 855 855 885 w czasie pracy naszej infolinii:

Poniedziałek – piątek w godzinach 09.00 – 20.00
Jaka jest aktualna oferta ratalna?
Aktualna oferta ratalna znjduje się tutaj: Oferta ratalna
Kto może kupować na Raty z Doradcą przez telefon?

Na Raty z Doradcą przez telefon mogą kupować Klienci* sklepu euro.com.pl, którzy:

 • mają ukończone 18 lat,
 • posiadają internetowe konto osobiste,
 • posiadają stałe źródło dochodów (umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt, emeryturę, rentę, działalność gospodarczą, działalność rolniczą).

Z Rat z Doradcą przez telefon nie mogą skorzystać osoby osiągające dochód z najmu lokalu.

*Klient – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą, w tym z Bankiem, czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą.
Co muszę przygotować, aby móc sporządzić wniosek przy wsparciu Doradcy?

Aby sprawnie wypełnić i wysłać wniosek ratalny przy wsparciu Doradcy, przygotuj:

 • dowód osobisty,
 • dane zakładu pracy, w tym: adres, datę zatrudnienia lub numer i symbol emerytury/renty, datę rozpoczęcia świadczenia i końca (jeśli dotyczy) informację o osiąganym dochodzie netto.
Czy mogę wcześniej spłacić kredyt ratalny?

Tak. Prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który sfinansował zakup w celu poinformowania o zamiarze wcześniejszej spłaty kredytu.

W celu wcześniejszej spłaty kredytu ratalnego prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który sfinansował zakup. Zasady wcześniejszej spłaty są również zawarte w umowie kredytu ratalnego.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Bank Millennium S.A. to 801 331 331 (z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych) lub (+48) 22 598 40 40 (telefonów komórkowych i zagranicznych)
 • Santander Bank: 19 500
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
Czy otrzymam fakturę na firmę przy zakupie ratalnym?
Nie. System ratalny nie obejmuje finansowania podmiotów gospodarczych. W przypadku takiego zakupu nie wystawimy faktury na dane podmiotów gospodarczych. Otrzymasz fakturę na Twoje dane, czyli imię, nazwisko i adres zamieszkania, zgodne z danymi wniosku ratalnego. Sklep euro.com.pl przygotował dla przedsiębiorców oddzielną ofertę: Dowiedz się więcej o leasingu
Czy aby wziąć Raty z Doradcą przez telefon muszę posiadać osobisty rachunek bankowy?
Tak. Aby móc skorzystać z Rat przez telefon musisz posiadać internetowy rachunek bankowy.
Na jaki okres można wziąć raty?
Okres spłaty rat można sprawdzić w kalkulatorze
Decyzja kredytowa
Kto udziela Rat z Doradcą przez telefon?

Podmioty udzielające kredytu na zakupy ratalne w Euro.com.pl:

 • Alior Bank S.A.
 • Santander Consumer Bank S.A.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.
Ile trwa weryfikacja wniosku w Ratach z Doradcą przez telefon?
Na decyzję najczęściej będziesz czekać do kilku minut. Czas sprawdzania Twojego wniosku zależy jednak od dostępności m.in. Biura Informacji Kredytowej, dlatego w niektórych przypadkach (zwłaszcza w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy) weryfikacja ta może ulec wydłużeniu.
Dostałem pozytywną decyzję banku - co dalej mam zrobić?
Potwierdź swoją tożsamość przelewem 1 zł. Dodatkowo w Koncie Klienta zostanie udostępniony projekt umowy kredytowej, z którym będziesz mógł się zapoznać i zweryfikować poprawność swoich danych.
W jaki sposób podpiszę umowę kredytową?
Podpisz umowę wpisując kod SMS, otrzymasz go na Twój numer telefonu podany we wniosku kredytowym.
Do czego służy potwierdzenie tożsamości?

Po otrzymaniu wstępnej pozytywnej decyzji zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł. Przelew weryfikacyjny jest wykonywany za pośrednictwem Autopay S.A. Stosuje się go wyłącznie w celu potwierdzenia i weryfikacji Twoich danych osobowych podanych we wniosku ratalnym. Niezależnie od wyniku weryfikacji tożsamości, kwota przelewu jest zwracana niezwłocznie po zakończeniu weryfikacji na rachunek bankowy, z którego został wykonany przelew.

Aby przelew został poprawnie zweryfikowany:

 • Musisz być jedynym właścicielem rachunku bankowego
 • Dane adresowe zdefiniowane w Twoim banku muszą być zgodne z danymi podanymi we wniosku.
Dostałem odmowną decyzję banku - co mogę zrobić?
W przypadku odmownej decyzji banku, możesz dokonać zmiany formy płatności na Raty PayU lub inną dla Ciebie dogodną.
Spłata rat
W jakiej formie otrzymam umowę kredytu i harmonogram spłaty rat?

Po podpisaniu umowy z:

 • Alior Bank S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
 • Santander Consumer Bank S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
Gdzie uzyskam informację o liczbie rat pozostałych do spłaty?

W celu uzyskania informacji dotyczącej liczby rat i kwoty pozostałej do spłaty, należy skontaktować się z Bankiem.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Santander Consumer Bank S.A. to 19 500
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu Raty z Doradcą przez telefon?
Tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy kredytu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy.

Raty z Doradcą w sklepie

Najczęściej zadawane pytania
Czy Raty 0% zawierają koszty?
Raty 0%, to raty nieoprocentowane. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0% (RRSO 0%).
Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?

Masz możliwość wyboru opcji kredytu z ubezpieczeniem lub bez ubezpieczenia. Posiadając ubezpieczenie zyskujesz spokój w przypadku utraty pracy, czy pobytu w szpitalu na skutek nieszczęśliwego wypadku. Miesięcznie płacisz jedynie od kilku do kilkunastu zł więcej, a w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych ubezpieczyciel zapewnia, np.

 • w przypadku utraty pracy – wypłacana jest równowartość max. 6 rat, masz zapewnione środki na spłatę kredytu oraz profesjonalną pomoc w poszukiwaniu pracy,
 • w przypadku pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku – wypłacana jest równowartość max. 6 rat, masz zapewnione środki na spłatę kredytu oraz organizację i pokrycie kosztów rehabilitacji.

Więcej informacji o pakiecie

Gdzie mogę wnioskować o kredyt?
Możesz wnioskować o kredyt w punkcie ratalnym w każdym czynnym sklepie stacjonarnym naszej sieci. Po udaniu się ze stosownymi dokumentami do sklepu, sprzedawca ratalny dobierze jak najkorzystniejszy produkt ratalny, dopasowany do indywidualnych potrzeb.
Ile trwa weryfikacja wniosku ratalnego?
Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut*, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego odbioru zakupionego produktu lub umówienia preferowanego terminu dostawy do domu. Bank może przedłużyć weryfikację bez podania przyczyny do 2 dni roboczych.
*Na podstawie danych z systemu ratalnego EURO za okres 01.03-31.08.2019, 98% decyzji kredytowych zostało wydanych w czasie do 2 minut od złożenia wniosku, 84% decyzji kredytowych zostało wydanych w czasie do 1 minuty od złożenia wniosku.
Czy wpłata własna jest wymagana?
Wpłata własna jest dobrowolna, sam decydujesz czy chcesz dokonać wpłaty własnej. Należy jednak pamiętać, że Bank ma prawo poprosić o dokonanie wpłaty własnej.
Czy mogę wcześniej spłacić kredyt?
Tak. W celu dokonania wcześniejszej spłaty kredytu należy skontaktować się z bankiem, który sfinansował zakup i poinformować o zamiarze wcześniejszej spłaty.
Gdzie uzyskam informację o ilości rat pozostałych do spłaty?

W celu uzyskania informacji dotyczącej ilości rat i kwot pozostałych do zapłaty, należy skontaktować się bezpośrednio z bankiem za pomocą Infolinii banku, z którym została zawarta umowa. Telefony:

 • Alior Bank: 801-11-55-99
 • Bank Millennium S.A.: 801 331 331 (z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych) lub (+48) 22 598 40 40 (telefonów komórkowych i zagranicznych)
 • Santander Bank: 19 500
Czy bank może odmówić udzielenia kredytu ratalnego ze względu na wiek kredytobiorcy?

Bank w wyniku weryfikacji wniosku może podjąć negatywną decyzję, niezależnie od Twojego wieku. W celu uzyskania wyjaśnienia dotyczącego wydania decyzji negatywnej prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który wydał decyzję kredytową:

 • Alior Bank: 19 502 (z sieci Play: 12 19 502) lub 12 370 70 00 (tel. Stacjonarne i komórkowe)
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.: 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub +48 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
 • Bank Millennium S.A.: 801 331 331 (z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych) lub (+48) 22 598 40 40 (telefonów komórkowych i zagranicznych)
 • Santander Bank: 19 500
Czy otrzymam fakturę na firmę przy zakupie ratalnym?
Oferujemy swoim klientom kredyty konsumenckie, są to kredyty dla gospodarstw domowych, dlatego zgodnie z np. ustawą prawo bankowe, ustawą o kredycie konsumenckim, nie wystawimy w przypadku takiego zakupu faktury na dane podmiotów gospodarczych. Masz możliwość otrzymania faktury na Twoje dane, czyli imię, nazwisko i adres zamieszkania.
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu ratalnego?

Możesz odstąpić od umowy o kredyt ratalny w ciągu 14 dni od daty jej podpisania. Dostępne formy złożenia odstąpienia od umowy opisuje poniższa tabela. Szczegółowe informacje można znaleźć w treści umowy kredytowej.

Bank, z którym została zawarta umowa Złożenie odstąpienia listem na adres wskazany w umowie (decyduje data stempla pocztowego) Złożenie odstąpienia w Oddziale Banku Złożenie odstąpienia w sklepie EURO, w którym została podpisana umowa kredytowa
Alior Bank tak tak tak
Santander Bank tak tak tak
Bank Millennium S.A. tak tak tak
Credit Agricole Bank Polska S.A. tak tak tak
Czy obcokrajowiec może wnioskować o kredyt?

Tak, przy sobie trzeba mieć:

 • Kartę pobytu z numerem PESEL
 • Paszport
 • Dane zakładu pracy (adres, data zatrudnienia)

Bank akceptuje kartę pobytu z rodzajem wydanego zezwolenia:

 • pobyt stały,
 • osiedlenie się,
 • pobyt rezydenta długoterminowego UE
 • karta stałego pobytu członka rodziny obywatela UE

Raty przez Internet

Podstawowe pytania
Co to są Raty przez Internet?
Raty przez Internet to możliwość sfinansowania zakupów kredytem ratalnym bez wychodzenia z domu. Wybierając ten sposób płatności, samodzielnie wypełniasz wniosek ratalny, nawet do 2 minut możesz otrzymać decyzję Banku. Podpisanie umowy kredytu odbywa się przez Internet bez udziału kuriera.

Wniosek ratalny możesz złożyć w dowolnym momencie, 24h/dobę.
Jaka jest aktualna oferta ratalna?
Aktualna oferta ratalna znajduje się tutaj: Oferta ratalna
Kto może kupować na Raty przez Internet?

Na Raty przez Internet mogą kupować Klienci* sklepu euro.com.pl, którzy:

 • mają ukończone 18 lat,
 • posiadają internetowe konto osobiste,
 • posiadają stałe źródło dochodów (umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt, emeryturę, rentę, działalność gospodarczą, działalność rolniczą).

Z Rat przez Internet nie mogą skorzystać osoby osiągające dochód z najmu lokalu.

*Klient – osoba fizyczna dokonująca z przedsiębiorcą, w tym z Bankiem, czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą.
Co muszę przygotować, by moc sporządzić wniosek?

Aby sprawnie wypełnić i wysłać wniosek ratalny, przygotuj:

 • dowód osobisty,
 • dane zakładu pracy, w tym: adres, datę zatrudnienia lub numer i symbol emerytury/renty, datę rozpoczęcia świadczenia i końca (jeśli dotyczy) informację o osiąganym dochodzie netto.
Czy mogę wcześniej spłacić Raty przez Internet?

Tak. Prosimy o bezpośredni kontakt z Bankiem, który sfinansował zakup w celu poinformowania o zamiarze wcześniejszej spłaty kredytu.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Santander Consumer Bank S.A. to 19 500
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
Czy otrzymam fakturę na firmę przy zakupie ratalnym?
Nie. System ratalny nie obejmuje finansowania podmiotów gospodarczych. W przypadku takiego zakupu nie wystawimy faktury na dane podmiotów gospodarczych. Otrzymasz fakturę na Twoje dane, czyli imię, nazwisko i adres zamieszkania, zgodne z danymi wniosku ratalnego. Sklep euro.com.pl przygotował dla przedsiębiorców oddzielną ofertę: Dowiedz się więcej o leasingu
Czy aby wziąć Raty przez Internet muszę posiadać osobisty rachunek bankowy?
Tak. Aby móc skorzystać z Rat przez Internet musisz posiadać internetowy rachunek bankowy.
Na jaki okres można wziąć raty?
Okres spłaty rat można sprawdzić w kalkulatorze
Czy mogę odebrać towar w sklepie stacjonarnym?
Dla zamówień z formą płatności Raty przez Internet nie ma możliwości odbioru towaru w sklepie stacjonarnym.
Decyzja kredytowa
Kto udziela Rat przez Internet?

Podmioty udzielające kredytu na zakupy ratalne w Euro.com.pl:

 • Alior Bank S.A.
 • Santander Consumer Bank S.A.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A.
Ile trwa weryfikacja wniosku w Ratach przez Internet w Banku?
Na decyzję najczęściej będziesz czekać do kilku minut. Czas sprawdzania Twojego wniosku zależy jednak od dostępności m.in. Biura Informacji Kredytowej, dlatego w niektórych przypadkach (zwłaszcza w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy) weryfikacja ta może ulec wydłużeniu.
Dostałem pozytywną decyzję banku - co dalej mam zrobić?
Potwierdź swoją tożsamość przelewem 1 zł. Dodatkowo w Koncie Klienta zostanie udostępniony projekt umowy kredytowej, z którym będziesz mógł się zapoznać i zweryfikować poprawność swoich danych.
Do czego służy potwierdzenie tożsamości?

Po otrzymaniu wstępnej pozytywnej decyzji zostaniesz poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł. Przelew weryfikacyjny jest wykonywany za pośrednictwem Autopay S.A. Stosuje się go wyłącznie w celu potwierdzenia i weryfikacji Twoich danych osobowych podanych we wniosku ratalnym. Niezależnie od wyniku weryfikacji tożsamości, kwota przelewu jest zwracana niezwłocznie po zakończeniu weryfikacji na rachunek bankowy, z którego został wykonany przelew.

Aby przelew został poprawnie zweryfikowany:

 • Musisz być jedynym właścicielem rachunku bankowego
 • Dane adresowe zdefiniowane w Twoim banku muszą być zgodne z danymi podanymi we wniosku.
Dlaczego nie przeszedłem potwierdzenia tożsamości?
Za proces potwierdzenia tożsamości w całości odpowiada bank udzielający kredytu. W przypadku przedłużającego lub negatywnego wyniku potwierdzenia tożsamości, zapytanie należy skierować bezpośrednio do banku. Jeśli nie pamiętasz, do którego banku wysłałeś wniosek, możesz to sprawdzić w otrzymanej korespondencji z banku, zawierającej projekt umowy.
 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Santander Consumer Bank S.A. to 19 500
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to (+48) 71 799 71 17
Kiedy mogę wysłać kolejny wniosek?
Kolejny wniosek możesz wysłać po podpisaniu umowy lub po anulowaniu wcześniej wysłanego wniosku. Anulacji wniosku możesz dokonać w Koncie Moje Euro.
Dostałem odmowną decyzję banku – jaki jest powód i co mogę zrobić?
Decyzję o przyznaniu kredytu wydaje bank, do którego złożono wniosek. W przypadku otrzymania decyzji negatywnej szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio po kontakcie z infolinią banku. Możesz również dokonać zmiany formy płatności na Raty PayU lub inną dogodną dla Ciebie.
 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Santander Consumer Bank S.A. to 19 500
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to (+48) 71 799 71 17
W jaki sposób podpiszę umowę kredytową?
Podpisz umowę wpisując kod SMS, otrzymasz go na Twój numer telefonu podany we wniosku kredytowym.
Spłata rat
W jakiej formie otrzymam umowę kredytu i harmonogram spłaty rat?

Po podpisaniu umowy z:

 • Alior Bank S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
 • Santander Consumer Bank S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
 • Credit Agricole Bank Polska S.A., umowa kredytu wraz z harmonogramem spłaty rat zostanie wysłana do Ciebie na adres e-mail wskazany we wniosku kredytowym.
Gdzie uzyskam informację o liczbie rat pozostałych do spłaty?

W celu uzyskania informacji dotyczącej liczby rat i kwoty pozostałej do spłaty, należy skontaktować się z Bankiem.

 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Santander Consumer Bank S.A. to 19 500
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
Gdzie znajdę numer konta do spłaty rat?
Numer konta do spłaty rat znajdziesz na umowie kredytu oraz w harmonogramie spłaty rat otrzymanym z banku.
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu Raty przez Internet?
Tak, zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy kredytu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty podpisania umowy.
Odstąpienie od umowy kredytu i zwrot towaru
Czy mogę odstąpić od umowy kredytu Raty przez Internet?
Tak. W ciągu 14 dni od podpisania umowy.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo odstąpić od umowy kredytu bez podawania przyczyny, w ciągu 14 dni od podpisania umowy. W tym celu należy skontaktować się bezpośrednio z bankiem kredytującym lub skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość i dokonać zwrotu towaru.
 • Numer infolinii Alior Bank S.A. to 12 370 70 60
 • Numer infolinii Santander Consumer Bank S.A. to 19 500
 • Numer infolinii Credit Agricole Bank Polska S.A. to 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
Jak mogę zwrócić towar zakupiony na Raty przez Internet
W przypadku chęci odstąpienia od umowy sprzedaży, towar można zwrócić kurierem lub w dowolnym sklepie stacjonarnym w ciągu 14 dni od daty dostawy. Informację o tym, jak zwrócić towar znajdziesz TUTAJ
Kiedy nastąpi rozliczenie umowy kredytowej?
Umowa kredytowa zostanie rozliczona w terminie 14 dni od momentu sprawdzenia zwróconego towaru przez pracownika naszego magazynu.
Promocja z ratą gratis
W jaki sposób mogę potwierdzić udział w promocji?
Potwierdzeniem udziału w promocji z ratą gratis jest mail oraz SMS, które otrzymasz od nas na około godzinę po podpisaniu umowy kredytowej.
Dlaczego na umowie kredytu i w harmonogramie spłaty rat nie mam informacji o ratach gratis?
Organizatorem promocji jest RTV Euro AGD, a nie bank kredytujący, dlatego informacja o promocji nie będzie zawarta w dokumentach otrzymanych z banku, ani w druku umowy, ani w harmonogramie spłaty rat.
RTV Euro AGD, jako organizator przekaże informację potwierdzającą udział w promocji w mailu, który otrzymasz na około godzinę po podpisaniu umowy kredytowej.
W jaki sposób mogę potwierdzić spłatę raty gratis?
 • Dla umowy zawartej z Alior Bank S.A. – po zaksięgowaniu wpłaty raty gratis otrzymasz z banku SMS z potwierdzeniem. Możesz również zweryfikować fakt dokonania przez RTV Euro AGD wpłaty raty gratis kolejnego dnia roboczego po dniu płatności raty, zgodnie z terminami wynikającymi z harmonogramu poprzez bezpośredni kontakt z infolinią banku pod numerem 12 370 70 60
 • Dla umowy zawartej z Santander Consumer Bank S.A. - możesz zweryfikować fakt dokonania przez RTV Euro AGD wpłaty raty gratis kolejnego dnia roboczego po dniu płatności raty, zgodnie z terminami wynikającymi z harmonogramu poprzez zalogowanie się do aplikacji mobilnej lub internetowej banku, a także poprzez bezpośredni kontakt z infolinią banku pod numerem 19 500
 • Dla umowy zawartej z Credit Agricole Bank Polska S.A. - możesz zweryfikować fakt dokonania przez RTV Euro AGD wpłaty raty gratis kolejnego dnia roboczego po dniu płatności raty, zgodnie z terminami wynikającymi z harmonogramu poprzez bezpośredni kontakt z infolinią banku pod numerem: 19 019 (koszt zgodny z taryfą operatora) lub (+48) 71 35 49 009 (z zagranicy i telefonów komórkowych)
Jak mogę skorzystać z promocji z ratą gratis?
Właściwą promocję ratalną, oznaczoną jako rata gratis, należy wybrać na pierwszym kroku wniosku kredytowego.
Czy mogę dokonać spłaty rat, nie czekając na spłatę raty gratis wynikającej z promocji?
Tak, ale wysokość raty gratis może ulec zmianie zgodnie z nowym harmonogramem spłaty rat otrzymanym z banku.

Sprawdź popularne produkty dostępne w ratach

Telewizory i RTV

Philips The One 65PUS8506/12 65" LED 4K Android TV Ambilight Dolby Vision Dolby Atmos...

telewizor LED

(67)

2 690 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 990 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 990 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 89,67 zł x 30 rat 0%

Philips The One 58PUS8506/12 58" LED 4K Android TV Ambilight Dolby Vision Dolby Atmos...

telewizor LED

(85)

1 990 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 190 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 190 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 66,33 zł x 30 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
Telewizory i RTV

Laptopy i tablety

Acer Aspire 3 A315-56-55MF 15,6" i5-1035G1 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Czarny

laptop

(43)

1 649 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 699 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 1 699 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 54,97 zł x 30 rat 0%

HP X24ih 23,8" Full HD IPS 144Hz 1ms Gamingowy

monitor LED

(25)

699 zł

RATY: 23,30 zł x 30 rat 0%

Samsung C27R500FHR 27" Full HD VA 60Hz 4ms Zakrzywiony

monitor LED

(10)

499 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 699 zł
Cena z kodem RABSAM053107 obowiązuje do 31.07.2024 do godz. 23:45
RATY: 16,63 zł x 30 rat 0%

Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706X 11" 8/256GB LTE Szary

tablet multimedialny

(48)

1 339 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 389 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 1 389 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 44,63 zł x 30 rat 0%

Acer Chromebook CB314-1H-C3JX 14" Celeron N4020 4GB RAM 128GB Dysk ChromeOS Srebr...

laptop chromebook

(67)

899 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 949 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 949 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 29,97 zł x 30 rat 0%

HP Pavilion 15-eg0312nw 15,6" i5-1135G7 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Srebrny

laptop

(49)

2 899 zł

RATY: 96,63 zł x 30 rat 0%

ASUS X515EA-BQ1445W 15,6" i5-1135G7 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Szary

laptop

(34)

2 199 zł

RATY: 73,30 zł x 30 rat 0%

realme Pad 10,4" 6/128GB WiFi Szary

tablet multimedialny

(30)

1 149 zł

RATY: 38,30 zł x 30 rat 0%

Apple MacBook Air M1 13,3" M1 8GB RAM 256GB Dysk macOS Złoty US

laptop

(34)

4 528 zł

RATY: 188,67 zł x 24 rat

HP Pavilion 15-eg1152nw 15,6" i5-1155G7 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 Srebrny

laptop

(46)

3 449 zł

RATY: 114,97 zł x 30 rat 0%

Lenovo IdeaPad 3 15IIL05 15,6" i5-1035G1 8GB RAM 512GB Dysk Szary

laptop

(16)

1 749 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 799 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 1 799 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 58,30 zł x 30 rat 0%

Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F 11" 6/128GB Wi-Fi Platinum Grey

tablet multimedialny

(20)

799 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 849 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 849 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 26,63 zł x 30 rat 0%

HP X27 27" Full HD IPS 165Hz 1ms Gamingowy

monitor LED

(10)

849 zł

RATY: 28,30 zł x 30 rat 0%

HP Envy 14-eb0212nw 14" i7-11370H 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Srebrny

laptop

(13)

4 499 zł

RATY: 149,97 zł x 30 rat 0%

ASUS X515EA-BQ1734W 15,6" i3-1115G4 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Srebrny

laptop

(19)

1 899 zł

RATY: 63,30 zł x 30 rat 0%

HP Pavilion 15-eh1112nw 15,6" R7 5700U 16GB RAM 1TB Dysk SSD Win11 Srebrny

laptop

(24)

3 299 zł

RATY: 109,97 zł x 30 rat 0%

LG 24MP60G-B 24" Full HD IPS 75Hz 1ms

monitor LED

(52)

449 zł

RATY: 14,97 zł x 30 rat 0%

Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F 11" 6/128GB Wi-Fi Szary

tablet multimedialny

(22)

829 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 879 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 879 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 27,63 zł x 30 rat 0%

Apple MacBook Air M1 13,3" M1 16GB RAM 256GB Dysk macOS Gwiezdna Szarość

laptop

(118)

4 799 zł

RATY: 199,96 zł x 24 rat

Huawei MateBook D 15 15,6" i5-1135G7 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win10 Srebrny

laptop

(13)

3 399 zł

RATY: 113,30 zł x 30 rat 0%

HP Pavilion 15-ec2196nw 15,6" R5 5600H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11 Czarn...

laptop gamingowy

(13)

2 999 zł

RATY: 99,97 zł x 30 rat 0%

ASUS VivoBook 15 K513EA-L11957W OLED 15,6" i5-1135G7 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11...

laptop ultrabook

(33)

2 399 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 499 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 499 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 79,97 zł x 30 rat 0%

Acer Aspire 5 A514-54-57KA 14" i5-1135G7 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Srebrny

laptop ultrabook

(57)

1 749 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 799 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 1 799 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 58,30 zł x 30 rat 0%

HP 15s-eq2176nw 15,6" R5 5500U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Czarny

laptop

(77)

2 399 zł

RATY: 79,97 zł x 30 rat 0%

Samsung Galaxy Tab A8 2021 SM-X205 10,5" 4/64GB LTE Srebrny

tablet multimedialny

(9)

699 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 749 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 23,30 zł x 30 rat 0%

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 15,6" R5 5600H 8GB RAM 512GB Dysk SSD GTX1650 Win10...

laptop gamingowy

(5)

2 699 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 799 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 3 599 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 89,97 zł x 30 rat 0%

Lenovo Tab M8 TB-8505X 8" 2/32GB LTE Platynowy

tablet multimedialny

(62)

249 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 299 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024

ASUS TUF Dash F15 FX516PM-HN180W 15,6" 144Hz i7-11370H 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX...

laptop gamingowy

(28)

3 699 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 799 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 5 199 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 123,30 zł x 30 rat 0%

Lenovo Tab M10 TB-X505F 10,1" 2/32GB Wi-Fi Biały

tablet multimedialny

(31)

499 zł

RATY: 16,63 zł x 30 rat 0%

Lenovo IdeaPad 3 15ADA05 15,6" R5 3500U 8GB RAM 256GB Dysk SSD Szary

laptop

(9)

1 299 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 399 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 299 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 43,30 zł x 30 rat 0%

HP Pavilion Aero 13-be0102nw 13,3'' R5 5600U 16GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Biały

laptop

(11)

2 199 zł

RATY: 73,30 zł x 30 rat 0%

Samsung C27G55TQWR 27" 2K VA 144Hz 1ms Zakrzywiony Gamingowy

monitor LED

(41)

599 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 649 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 799 zł
Cena z kodem RABSAM053107 obowiązuje do 31.07.2024 do godz. 23:45
RATY: 19,97 zł x 30 rat 0%

ASUS ROG Strix G15DK-R5600X113T R5 5600X 16GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3060 Win10

komputer gamingowy

3 799 zł

RATY: 126,63 zł x 30 rat 0%

HP Victus 16-e0121nw 16,1" R5 5600H 8GB RAM 512GB Dysk SSD RTX3050 Win11 Czarno-sr...

laptop gamingowy

(4)

3 499 zł

RATY: 116,63 zł x 30 rat 0%

Apple iPad 2021 10,2" 64GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość

tablet iPad

(92)

1 649 zł

RATY:
164,90 zł x 10 rat 0%

HP OMEN 17-ck0213nw 17,3'' 144Hz i7-11800H 32GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3070 Win11 Cz...

laptop gamingowy

(10)

7 999 zł

RATY: 266,63 zł x 30 rat 0%

Nokia T20 10,4" 4/64GB Wi-Fi Granatowy

tablet multimedialny

(53)

849 zł

RATY: 28,30 zł x 30 rat 0%

Lenovo IdeaPad 3 15IIL05 15,6" i5-1035G1 12GB RAM 512GB Dysk SSD Win10S Szary

laptop

(22)

1 899 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 999 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 899 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 63,30 zł x 30 rat 0%

Lenovo Legion 5 15ACH6H 15,6" 165Hz R7 5800H 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX3060 Win11 C...

laptop gamingowy

(12)

5 199 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 299 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 6 999 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 173,30 zł x 30 rat 0%

Lenovo Tab P12 Pro TB-Q706F 12,6" 8/256GB Wi-Fi Storm Grey + Rysik Precision Pen 3

tablet multimedialny

(15)

2 199 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 399 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 399 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 73,30 zł x 30 rat 0%

Lenovo Yoga Tab 13 YT-K606F 13" 8/128GB Wi-Fi

tablet multimedialny

(22)

1 999 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 199 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 199 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 66,63 zł x 30 rat 0%

Xbox Series S 512GB

konsola Xbox Series S

(199)

1 288 zł

RATY:
64,40 zł x 20 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
Laptopy i tablety

Smartfony i gadżety

Electrolux EW9HEU478R PerfectCare 900 63,8cm 8kg

suszarka

(440)

3 197 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 198 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 3 599 zł
Cena z kodem RGO18073107C obowiązuje do 31.07.2024 do godz. 23:45
RATY: 106,57 zł x 30 rat 0%

Samsung WW90T504DAE 9kg 1400obr/min

pralka

(579)

2 095 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 096 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 2 399 zł
Cena z kodem RGO18073107C obowiązuje do 31.07.2024 do godz. 23:45
RATY: 69,83 zł x 30 rat 0%

Electrolux EES48200L 59,6cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sztućce

zmywarka do zabudowy

(116)

1 899 zł

RATY: 94,95 zł x 20 rat 0%

Whirlpool WIC 3C33 PFE 59,8cm Automatyczne otwieranie drzwi Szuflada na sztućce

zmywarka do zabudowy

(522)

1 649 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 699 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 1 849 zł
Cena z kodem RGO17073107C obowiązuje do 31.07.2024 do godz. 23:45
RATY:
82,45 zł x 20 rat 0%

Electrolux Slim-fit CIV634 59cm

płyta indukcyjna

(997)

2 199 zł

RATY: 109,95 zł x 20 rat 0%

Electrolux Slim-fit EIV835 78cm

płyta indukcyjna

(172)

3 299 zł

RATY: 109,97 zł x 30 rat 0%

Bosch HBG635BB1 Termoobieg Czarny lustrzany

piekarnik elektryczny

(119)

2 299 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 380 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 2 899 zł
Cena z kodem RGO17073107C obowiązuje do 31.07.2024 do godz. 23:45
RATY: 114,95 zł x 20 rat 0%

Samsung BRB30715DWW Pełny No Frost 193,5cm Szuflada z kontrolą wilgotności

lodówka do zabudowy

(99)

3 795 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 799 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 4 249 zł
Cena z kodem RGO19073107C obowiązuje do 31.07.2024 do godz. 23:45
RATY: 126,50 zł x 30 rat 0%

Bosch CTL636ES1

ekspres do zabudowy

(11)

6 999 zł

RATY:
349,95 zł x 20 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
Smartfony i gadżety

AGD Duże

Samsung RS68A8520S9 Pełny No Frost 178cm Dystrybutor wody Stalowy

lodówka

(153)

3 499 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 799 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 3 799 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 116,63 zł x 30 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
AGD Duże

AGD małe

Siemens EQ6 plus TE657319RW

ekspres ciśnieniowy

(883)

3 299 zł

RATY:
164,95 zł x 20 rat 0%

iRobot Roomba i7 Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB

robot sprzątający

(955)

1 738 zł

RATY:
86,90 zł x 20 rat 0%

Siemens EQ6 plus TE651319RW

ekspres ciśnieniowy

(1 366)

2 399 zł

RATY: 79,97 zł x 30 rat 0%

Saeco GranAroma SM6580/00

ekspres ciśnieniowy

(206)

3 139 zł

RATY: 156,95 zł x 20 rat 0%

Electrolux PQ92-ALGS 55min Wymienny akumulator

odkurzacz pionowy

(434)

759 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 799 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 25,30 zł x 30 rat 0%

DeLonghi Dinamica Plus ECAM370.70.B

ekspres ciśnieniowy

(437)

2 599 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 699 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 2 699 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.08.2024
RATY: 86,63 zł x 30 rat 0%

DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S Kawa mrożona

ekspres ciśnieniowy

(371)

3 649 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 690 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką 3 790 zł
Cena obowiązuje:
17.07.2024 - 31.07.2024
RATY: 121,63 zł x 30 rat 0%
Zobacz więcej produktów z kategorii
AGD małe