Najlepsze radia samochodowe – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Anna

Planujesz wymianę radia samochodowego w swoim aucie? Zanim wybierzesz konkretny model, zapoznaj się z opiniami użytkowników, by wiedzieć, jakimi wadami i zaletami odznaczają się radia samochodowe Pioneer, Sony czy JVC. Zobacz, za jakie cechy cenią je nasi klienci. Poznaj najważniejsze parametry i dobierz radio samochodowe do swoich potrzeb, by słuchać muzyki wygodnie i w dobrej jakości.

radio samochodowe do Twojego auta

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- które radio samochodowe Bluetooth warto wybrać,

- które radio samochodowe Pioneer jest najlepsze,

- które radio samochodowe Sony warto wybrać,

- jakie zalety ma radio samochodowe JVC.

radio samochodowe bluetooth vordon

Które radio samochodowe Bluetooth warto wybrać?

Wśród nowoczesnych urządzeń do odtwarzania muzyki w aucie popularnością cieszy się radio samochodowe Bluetooth Vordon HT-869V2. Zebrało najwięcej pozytywnych opinii wśród naszych klientów i stanowi najczęstszy wybór. Umożliwia odtwarzanie utworów muzycznych w standardach AAC, MP3, WAV, WMA i FLAC. Ma radio z zakresem AM i FM (UKF), a także pozwala na zaprogramowanie do 30 stacji.

Użytkownik Endi ceni to radio samochodowe za mnogość funkcji: Stacja jest dobra, wygląda i gra super, do tego dokładna nawigacja i zestaw głośnomówiący. Wiele użytkowników podkreśla jako zaletę jakość przekazywanego dźwięku. Klient Euro pisze tak: Bardzo dobry dźwięk, zwłaszcza z karty SD.

WARTO WIEDZIEĆ

Radio samochodowe Bluetooth umożliwia nawiązywanie łączności ze smartfonem i wykorzystywanie go jako zestawu głośnomówiącego. To bardzo przydatne podczas jazdy, gdy nie możesz trzymać telefonu w ręce, a także jeśli potrzebujesz śledzić nawigację na aplikacji w smartfonie. Ponadto na radiu samochodowym Bluetooth łatwo puścisz muzykę z urządzenia zewnętrznego.

Które radio samochodowe Pioneer jest najlepsze?

Doceniane przez naszych klientów jest radio samochodowe Pioneer MVH-S100UBA. Jest to urządzenie podłączane za pośrednictwem USB. Obsługuje cztery popularne standardy: MP3, WAV, WMA, FLAC. Nie ma funkcji łączenia bezprzewodowego Bluetooth, za to skorzystasz z wbudowanego korektora dźwięku, podbicia basu czy możliwości łatwego obsługiwania folderów i plików muzycznych.

Użytkownik Jo wskazuje na korzystny stosunek ceny do jakości w radiu samochodowym Pioneer: Za te pieniądze to te radio to bajka. McHanek z kolei docenia urządzenie za czytelny wyświetlacz, przyzwoitą jakość dźwięku, prostą obsługa oraz wyjście na wzmacniacz do subwoofera. Zachwycony jest także Marcin, który pisze: Ładne podświetlenie, duży zakres modulacji dźwięku. U mnie głośniki w samochodzie fabryczne zaczęły wydawać dźwięki, których wcześniej nie słyszałem, jeżdżę i nasłuchać się nie mogę.

  • 119,99 zł
  • 619 zł
  • 89,99 zł
  • 139,99 zł
  • 499 zł

Które radio samochodowe Sony warto wybrać?

Fani urządzeń marki Sony mogą zwrócić uwagę na radio samochodowe Sony DSX-A400BT. Ten nowoczesny i wielofunkcyjny model umożliwia nawiązywanie połączenia bezprzewodowego za pośrednictwem technologii Bluetooth oraz NFC. Ma szeroki zakres radia: AM LW, AM MW, FM (UKF). Jest zgodny z iPodem oraz iPhone’em. Ciekawą opcję stanowi Siri Eyes Free, za której pomocą możesz sterować radiem samochodowym Sony dzięki komendom głosowym. Jest to jednak funkcja dostępna wyłącznie w języku angielskim.

Szeroko i jednocześnie drobiazgowo o tym radiu samochodowym wypowiedział się Maciek: Radio spełnia wszystkie oczekiwania, dzięki możliwości połączenia telefonu z Bluetooth nie potrzeba żadnych dodatkowych zwisających nam po samochodzie kabli. Dodatkowo wyposażone jest w zestaw głośnomówiący do rozmów, który sprawuje się bardzo dobrze, a automatyczne odbieranie sprawia że spokojnie możemy skupić się na jeździe, a nie na telefonie. Olena dodała: Bardzo dobra jakość dźwięku!

łatwe sterowanie pokrętłem w radiu samochodowym

Jakie zalety ma radio samochodowe JVC?

Inny odtwarzacz z technologią Bluetooth znajdziesz w asortymencie marki JVC. Radio samochodowe JVC KD-X342BT może być sterowane ze smartfona pracującego na systemie Android. Poza tym ma możliwość sterowania głosowego Siri Eyes Free, łączenia z urządzeniami przenośnymi marki Apple oraz wyciszania dźwięku telefonu podczas rozmowy telefonicznej. Szeroki zakres radia oraz standardów odtwarzania dźwięku umożliwi Ci słuchanie Twojej ulubionej muzyki z radia, telefonu, empetrójki czy innego urządzenia przenośnego.

Martin kupił radio samochodowe JVC z uwagi na możliwość łączenia się z telefonem przez Bluetooth. W swojej opinii napisał: Głównie zależało mi na funkcji Bluetooth. Dzięki temu mogę połączyć telefon z radiem i słuchać muzyki bez zgrywania jej na pendrive’a. Duże możliwości korekcji dźwięku oraz zdejmowany panel przedni powoduje, że radio jest jeszcze bardziej praktyczniejsze. Tobias dodaje – co przyda się wszystkim osobom, które chcą korzystać z radia w funkcji zestawu głośnomówiącego – że radio jest naprawdę fajne oraz ma bardzo dobry dźwięk i fenomenalny mikrofon do rozmów telefonicznych.

Obejrzyj wszystkie radia samochodowe dostępne w klepach RTV EURO AGD i wybierz model, który ma potrzebne Ci funkcje. Po znalezieniu właściwego sprawdź poradnik, jak podłączyć takie radio samodzielnie i zaoszczędzić na korzystaniu z usług fachowca.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link