Dodatki do The Sims 4 – sprawdź najlepsze zestawy dla fanów serii

Autor: Joanna

Wszystkie dodatki do The Sims 4 dają nieskończenie wiele możliwości tworzenia postaci, interakcji i karier. Jeśli jeszcze nie masz The Sims 4, dzięki różnorodnym zestawom specjalnym możesz kupić standardową grę z najpopularniejszymi dodatkami. Dostępne są także pakiety rozgrywek z pakietami akcesoriów. Po pierwsze – oszczędzasz pieniądze, po drugie – już w kreacji pierwszej postaci w życiu wirtualnym możesz wypróbować najciekawsze możliwości.

Gra The Sims 4 jest dostępna w wersji na konsolę i PC

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

-jakie są dodatki do The Sims 4 w zestawach specjalnych,

- które zestawy specjalne są najlepiej oceniane,

- który dodatek poza zestawem specjalnym warto kupić.

The Sims 4 – dodatki w zestawach

W zestawieniu wszystkich dodatków do The Sims 4 opisaliśmy możliwości, jakie dają bardzo rozbudowane rozszerzenia i pomniejsze pakiety rozgrywek. Dzięki nim możesz rozbudowywać grę o niewielkie, lecz ciekawe elementy, np. opcję wizyty w SPA, egzotyczne lokalizacje czy wampiryczne postaci.

Bestsellerowy zestaw specjalny The Sims 4 – dodatki W sklepie RTV EURO AGD znajdziesz aż 8 różnych zestawów łączących podstawkę z dodatkami lub różnego rodzaju dodatki:

WSKAZÓWKA

Jeśli chcesz tworzyć pakiet tematyczny dzięki połączeniu dużego rozszerzenia z dodatkiem akcesoriów, będzie Cię kusił zakup dwóch zestawów specjalnych. Na przykład dodatek Upiorności będzie współgrał z rozszerzeniem Wampiry, a Być Rodzicem z Pokojem dzieciaków.

Polecane gry pc
 • 119 zł
 • 119 zł
 • 99,99 zł
 • 99,99 zł
 • 119 zł

The Sims 4 - dodatki, które nasi klienci najchętniej wybierają w zestawach

Największą popularnością cieszy się ten zestaw specjalny z:

 • podstawową grą,
 • dodatkiem Psy i Koty, dzięki któremu postać może prowadzić klinikę weterynaryjną, zatrudniać jej personel, tworzyć różnorodne rasy psów i kotów, bawić się z czworonożnymi przyjaciółmi,
 • akcesoriami Dusza towarzystwa (płonący bar „Tiki”, stylizowane ubiory dla Simów),
 • akcesoriami Szalona noc (imprezowe dekoracje, laserowy pokaz świetlny, szalone kostiumy imprezowe).

Gra The Sims 4 rozwija wyobraźnię dzieciNasi klienci rekomendują ten zestaw jako świąteczny prezent dla dzieci, które będą chciały grać w The Sims 4 w każdej możliwej chwili. Klient Wojtek napisał, że nawet Minecraft poszedł w zapomnienie.

Młodocianym fanom fantastyki i horrorów spodoba się ten zestaw, który zebrał sporo pochwalnych opinii za:

 • mroczny pakiet rozgrywki Wampiry, dzięki któremu Simy mogą zyskiwać nadnaturalne zdolności. Gracz może tworzyć różnorodne wampiry i odblokowywać unikatowe moce;
 • pakiet akcesoriów Pokój dzieciaków, który pozwala na projektowanie fantastycznych pokoi dziecięcych, tworzenie spektakli kukiełkowych i zabawę kartami stworków;
 • pakiet akcesoriów Zabawa na podwórku, który pocieszy młodego gracza w deszczowy dzień. Będzie mógł stworzyć relaksujący, bogato zdobiony ogródek dla postaci, które będą bawić się na ślizgawce wodnej i ochładzać lemoniadą.

The Sims 4: Witaj w pracy

Niestety, nie wszystkie dodatki są dostępne w pakietach z innymi rozgrywkami i akcesoriami. Kiedyś prym wiódł dodatek The Sims: Średniowiecze, dzisiaj chętnie wybieranym rozszerzeniem jest współczesny The Sims 4: Witaj w pracy.

Najmłodszym pozwala na realizowanie marzeń o byciu lekarzem czy prywatnym detektywem, a starsi mogą zrelaksować się z daleka od codziennej pracy – jako odkrywcy kosmitów albo laboranci tworzący pozaziemskie formy życia. Fani kryminalnych historii odnajdą się w karierze od posterunkowego do komendanta, a inni rozwiną swoich Simów w branży fotograficznej lub kulinarnej. Jeśli chcesz wcielić się w postaci o innych zawodach, sprawdź te symulatory na PC!

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link