Jak wybrać słuchawki bezprzewodowe?

Z tego artykułu dowiesz się:Jak określić budżet do wydania na słuchawki? Jakie są zalety słuchawek bezprzewodowych? Jakie są rodzaje słuchawek ze względu na wielkość? Jakie słuchawki bezprzewodowe nauszne wybrać? Modele zamknięte, otwarte i półotwarte – co wybrać?
Autor: Łukasz

Słuchawki bezprzewodowe są obecnie niezwykle popularne. Oprócz występującej w wielu modelach bardzo dobrej jakości dźwięku, zapewniają także wygodę podczas użytkowania. Możemy je w prosty sposób ładować za pomocą zwykłej ładowarki, przy czym niektóre urządzenia mogą działać naprawdę długo do momentu wyczerpania akumulatorów. Są one mocnym rywalem dla słuchawek przewodowych, ponieważ nie różnią się zbytnio pod względem jakości. Jaki model wybrać najlepiej i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zobacz także: Jak podłączyć słuchawki bezprzewodowe do komputera?
 

Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać - określ budżet

To, ile chcemy wydać na sprzęt i jakie słuchawki bezprzewodowe kupić w planowanym budżecie ma bardzo duże znaczenie. Na rynku znajdziemy drogie, profesjonalne konstrukcje, które oczywiście oferują wysoką jakość, ale nie zawsze ta różnica jest mocno zauważalna. Takie urządzenia są przeznaczone zwłaszcza dla audiofili i ludzi, którzy na co dzień pracują przy dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe za kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych są używane głównie przez producentów muzycznych, piosenkarzy oraz pasjonatów.

Znacznie lepszym wyborem będzie sprzęt tańszy. W zupełności spełni on swoje zadanie i pozwoli odciąć się od świata przy ulubionym utworze dowolnego artysty. Wbrew pozorom nie musimy zapłacić dużo za satysfakcjonującej jakości słuchawki. Mogą one kosztować jedynie kilkadziesiąt złotych. Wszystko zależy od osobistych preferencji oraz wymagań co do funkcjonalności. Większość znanych producentów posiada w swojej ofercie właśnie tego typu popularne słuchawki, które są przystępne cenowo praktycznie dla każdego. Należy jednak pamiętać, że nie warto wybierać zbyt taniego, niskiej jakości sprzętu. Może to się dość szybko wiązać z koniecznością wymiany na inny model. Podpowiadamy więc jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, jeśli chodzi o parametry, na które warto zwrócić uwagę.

Kobieta oglądająca film na tablecie z założonymi słuchawkami bezprzewodowymi
 

Zalety słuchawek bezprzewodowych

Oczywiście z takich modeli korzysta obecnie coraz więcej osób. Oznacza to, że w pewnych aspektach są one lepsze niż przewodowe odpowiedniki. Więcej szczegółowych informacji o tym zagadnieniu i porad jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać, znajdziemy w artykule Słuchawki bezprzewodowe – czy warto w nie zainwestować? Jakie mają zalety?. Głównie powinniśmy zwrócić uwagę na kwestię wygody użytkowania. Bezprzewodowe słuchawki pozwalają na słuchanie muzyki w autobusie, podczas treningu czy po prostu w trakcie podróży pieszo. Nie musimy martwić się o ciągle wiszący kabel, który dość łatwo możemy przypadkiem odłączyć lub przerwać. Wielu producentów udostępnia rozwiązania przeznaczone stricte dla sportowców. Warto wziąć je pod uwagę decydując jakie słuchawki bezprzewodowe kupić na trening. Charakteryzują się one budową, która uniemożliwia spadanie słuchawek oraz wypadanie ich z uszu.

Jednak słuchawki bezprzewodowe sprawdzą się nie tylko podczas treningu. Warto wspomnieć o tym, że znacznie łatwiej możemy je przechowywać. Wiele mniejszych modeli posiada specjalne etui dołączone do zestawu, pozwalające bez problemu je transportować. Wszystkim znana sytuacja, w której kabel od słuchawek jest splątany, tutaj nie występuje. Bardziej zaawansowane modele mają dodatkowo aktywne tłumienie szumu, przez co w pełni możemy odciąć się od otaczającego świata.

Oczywiście brak kabla wiąże się z koniecznością ładowania. Warto o tym pamiętać rozważając jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, ale nie należy jednak brać tego za dużą wadę. Możemy to robić zaledwie raz dziennie – powinno to w zupełności wystarczyć. Większość modeli działa na pełnym akumulatorze przez co najmniej kilka godzin, a bardziej rozbudowane słuchawki nauszne mogą pracować bez problemu cały dzień. Wiąże się to z budową, w której producenci umieszczają znacznie większe baterie niż przy modelach dokanałowych.

Kobieta patrząca na ekran laptopa z bezprzewodowymi słuchawkami nausznymi
 

Rodzaje słuchawek ze względu na wielkość

Przy wyborze modelu dla siebie należy stwierdzić, w jakich warunkach będziemy z niego korzystać. To determinuje rodzaj słuchawek, który powinniśmy kupić. Więcej szczegółów o tym jakie słuchawki bezprzewodowe warto wybrać, znajdziemy w artykule Rodzaje słuchawek i ich zastosowanie. Podpowiadamy w nim jakie słuchawki bezprzewodowe kupić. Ta kwestia jest niesamowicie istotna w aspekcie wygody podczas użytkowania. Cięższe, wokółuszne modele nie będą zbyt dobre do treningów, natomiast świetnie sprawdzą się w domowym zaciszu z uwagi na lepszą jakość dźwięku.

Ze względu na wielkość i sposób noszenia wyróżniamy kilka rodzajów słuchawek bezprzewodowych.:

 • Wokółuszne – takie konstrukcje charakteryzują się dużymi kopułami, które otaczają ucho. W ten sposób bardzo dużo dźwięku z otoczenia jest tłumione, głównie ze względu na spore nauszniki. Niezwykle istotny jest tutaj materiał, z jakiego są wykonane, ponieważ wpływa to mocno na ogólne brzmienie oraz ergonomię użytkowania. Takie słuchawki są stosunkowo duże, lecz zwykle gwarantują bardzo wysoką jakość dźwięku. Najlepiej wybrać taki model, jeśli nie zależy nam w pierwszej kolejności na mobilności sprzętu.
 • Nauszne – w tym rozwiązaniu kopułki są znacznie mniejsze. Opierają się one na uszach, nie otaczając ich jednocześnie. Charakteryzują się stosunkowo niewielką wagą i często możemy je także składać dla wygodniejszego transportu. Takie modele niestety nie są zbyt komfortowe, zwłaszcza przy dłuższym użytkowaniu. Wyciszenie otoczenia stoi natomiast na stosunkowo wysokim poziomie, jeśli nauszniki stworzono z dobrze izolującego materiału, na przykład skóry lub weluru. Ogółem taki model jest bardzo łatwy w transporcie i bardzo mobilny, ale niestety komfort użytkowania pozostawia wiele do życzenia.
 • Namałżowinowe – modele tego typu zbudowane są w taki sposób, by zakrywać wyłącznie małżowinę ucha. Na głowie utrzymują się za pomocą pałąka, niekiedy z funkcją składania. Konstrukcją przypominają słuchawki nauszne, więc wiąże się to z dość niskim komfortem przy dłuższym użytkowaniu. Świetnie jednak wyciszają otoczenie, pod warunkiem, że wybierzemy model z dobrego materiału. Poza tym są stosunkowo małe, więc łatwo je transportować. To idealny wybór, jeżeli potrzebujemy słuchawek na spacer lub do biegania.
 • Douszne – popularne “pchełki”. To małe urządzenia, które nakładamy na ucho, lecz nie prosto do kanału słuchowego. Warto pamiętać, że takie modele nie mają zbyt dobrego wygłuszenia otoczenia. Doskonale sprawdzą się więc, jeżeli musimy słyszeć, co dzieje się wokół nas, na przykład podczas jazdy rowerem czy samochodem. W trakcie słuchania muzyki na tego typu słuchawkach dźwięk będzie wydostawał się na zewnątrz, co niestety ogranicza prywatność. Nie są również przeznaczone do sportu, gdyż bardzo łatwo mogą wypaść z ucha.
 • Dokanałowe – obecnie najpopularniejsze rozwiązanie. Takie urządzenia wprowadzamy bezpośrednio do kanału słuchowego. W ten sposób uzyskujemy znakomite brzmienie oraz wyciszenie otoczenia na bardzo wysokim poziomie. Korzystanie z takich słuchawek może po pewnym czasie powodować dyskomfort. Przy krótszych sesjach jednak praktycznie nie odczujemy ich obecności. Taki sprzęt idealnie sprawdzi się w każdych warunkach. Jego wybór wiąże się oczywiście z gorszą jakością dźwięku niż w przypadku profesjonalnych modeli wokółusznych. Jednak warto pamiętać, że możemy wygodnie słuchać muzyki podczas uprawiania sportu, spaceru, jazdy na rowerze czy w miejscach publicznych.

Warto pamiętać o tych różnicach, podejmując decyzję jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, aby najlepiej odpowiadały naszym oczekiwaniom.

Kobieta z bezprzewodowymi słuchawkami nausznymi robiąca notatki
 

Jakie słuchawki bezprzewodowe nauszne wybrać?

Na rynku znajdziemy wiele ciekawych tego typu modeli. Najlepiej jednak zwrócić uwagę na te często polecane, które gwarantują odpowiednio wysoką jakość dźwięku oraz wykonania. Ranking i porady jakie słuchawki bezprzewodowe kupić znajdziemy w artykule Ranking TOP 8 bezprzewodowych słuchawek nausznych (bluetooth) do 300 zł. Sprzęt z najwyższej półki może oczywiście kosztować stosunkowo dużo, ale naprawdę godne uwagi słuchawki bezprzewodowe kupimy nawet do 200 złotych. Jakie modele warto wybrać i dlaczego?

Jednym z najciekawszych rozwiązań pod względem jakości dźwięku, funkcjonalności oraz wykonania jest JBL E45BT. To słuchawki bezprzewodowe nauszne o paśmie przenoszenia 20–20000 Hz. Warto wspomnieć, że cena nie jest tu zbyt niska, ponieważ to urządzenie z wyższej półki. Za ten model przyjdzie nam zapłacić około 280 złotych. Sprzęt posiada wbudowany mikrofon oraz możliwość regulacji głośności. Producent dodatkowo zastosował pałąk z możliwością składania, przez co przenoszenie słuchawek jest wygodne i proste. Urządzenie ładuje się zaledwie 2 godziny, po czym możemy z niego korzystać przez cały dzień bez konieczności podłączania do ładowarki. Warto wziąć tę opcję pod uwagę, decydując jakie słuchawki bezprzewodowe kupić.

Świetną propozycją od firmy Sony jest model MDR-XB650BT. Cena tych słuchawek to około 240 złotych, więc są nieco tańsze niż poprzednik. Pasmo przenoszenia wynosi 20–20000 Hz, czyli jest w zupełności wystarczające. Ten model również posiada mikrofon oraz możliwość regulacji głośności. Słuchawki można złożyć, tak aby przenoszenie było wygodniejsze. Wyróżnia je innowacyjna funkcja EXTRA BASS. Jej zadaniem jest wzmocnienie niskich tonów, przez co brzmienie staje się głębsze, znacznie przyjemniejsze do słuchania. Sprzęt po jednym ładowaniu może działać nawet przez 30 godzin, co jest niesamowitym wynikiem.

Jeśli zastanawiasz się jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać, to warto przyjrzeć się JBL TUNE 500BT. To znacznie tańsza opcja, bowiem model ten kupimy za mniej niż 200 złotych. Mimo niskiej ceny oferuje naprawdę satysfakcjonujące parametry i dobrą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia wynosi tutaj 20–20000 Hz. Sprzęt wyposażono w mikrofon oraz wygodne sterowanie głośnością i zmienianie odtwarzanych utworów. Te słuchawki wyróżnia funkcja szybkiego ładowania oraz możliwość pracy z kilkoma urządzeniami jednocześnie. Urządzenie posiada także specjalny przycisk do uruchomienia wirtualnego asystenta. Producent zaimplementował tu też technologię JBL Pure Bass, która odpowiada za wzmocnienie niskich tonów. Ten model możemy bez problemu składać dla łatwiejszego transportu.

Pioneer SE-S3BT-B to model lepszy pod względem technicznym od poprzedników. Pasmo przenoszenia jest tutaj szersze i wynosi 10–22000 Hz. Ponadto urządzenie posiada mikrofon oraz możliwość regulacji głośności i zmiany utworu czy jego pauzowania. Ten model również umożliwia składanie dla wygodnego transportu. Charakteryzuje go też bardzo długi czas działania na jednym ładowaniu – aż 25 godzin. Przyjdzie nam za niego zapłacić około 240 złotych.

Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać przy niższym budżecie? Warto zwrócić uwagę na JVC HA-S35BT-W. Tutaj za cenę 110 złotych otrzymujemy sprzęt o satysfakcjonującej jakości dźwięku oraz wielu przydatnych funkcjach. Słuchawki posiadają mikrofon i regulację głośności. Pasmo przenoszenia wynosi 20–20000 Hz. Możemy je wygodnie składać dla łatwiejszego transportu. W dodatku ten model jest naprawdę lekki, przez co nie odczujemy aż tak dużego dyskomfortu przy dłuższym użytkowaniu.

Modele zamknięte, otwarte i półotwarte – co wybrać?

 

Przetworniki w słuchawkach nausznych i wokółusznych mogą być umieszczone w różnych miejscach i skonstruowane w inny sposób. Właśnie dlatego dzielimy je na kilka rodzajów.

Warto poznać różnice przed podjęciem decyzji, jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać:

 • Otwarte – przetwornik znajduje się w komorze akustycznej. Zapewnia to stosunkowo wysoką jakość dźwięku. Ponadto wiąże się to z dobrym dopływem powietrza do ucha, przez co użytkowanie takich słuchawek jest po prostu bardzo wygodne. W takim rozwiązaniu brakuje jednak izolacji od otoczenia. Korzystanie z niego w zatłoczonych lub głośnych miejscach będzie po prostu niemożliwe, ponieważ dźwięk zostanie zagłuszony, a osoby znajdujące się dość blisko mogą go bez problemu słyszeć.
 • Zamknięte – w tym wypadku nauszniki nie posiadają żadnych otworów. Uzyskujemy tutaj możliwie najwyższą jakość dźwięku, ze względu na całkowite wygłuszenie odgłosów z otoczenia. Wiele modeli zamkniętych słuchawek bezprzewodowych ma również funkcję wzmocnienia basu, co dodatkowo potęguje efekt. Przy dłuższym użytkowaniu taki sprzęt może okazać się dość uciążliwy. Przez słabą wentylację całkiem często uszy szybko się pocą. Poza tym całkowite wyciszenie w przypadku poruszania się po mieście sprawia pewne problemy. Bardziej zaawansowane modele niwelują powyższe problemy, ale wiąże się to oczywiście z wyższą ceną.
 • Półotwarte – to swoiste połączenie poprzednich rozwiązań. Część dźwięku trafia na zewnątrz, ale reszta prosto do kanału słuchowego. Posiadają otwory w budowie, aczkolwiek nie jest ich zbyt dużo. W ten sposób wyciszenie otoczenia jest satysfakcjonujące. Dodatkowo dźwięk nie będzie zbytnio słyszalny przez osoby, które znajdują się niedaleko. Największa zaleta tej propozycji to uniwersalność, bo korzystać z niej można w niemal każdych warunkach. Warto o tym pamiętać rozważając jakie słuchawki bezprzewodowe kupić.
Polecane słuchawki
 • 359 zł
 • 729 zł
 • 919 zł
 • 69,99 zł
 • 99,99 zł
 

Rodzaje dostępnych przetworników

O czym jeszcze trzeba pamiętać, decydując jakie słuchawki bezprzewodowe kupić? Przetwornik to jeden z najbardziej istotnych elementów słuchawek. Głównie tyczy się to bardziej zaawansowanych modeli. Ale w ten sposób również sprawdzimy, czy tańsze rozwiązania zaoferują odpowiednio wysoką jakość. Najczęściej spotykane są oczywiście przetworniki dynamiczne. Znajdziemy je zarówno w droższych, jak i tańszych modelach. Działają przy wykorzystaniu membrany, cewki z magnesem oraz zawieszenia. Warto wspomnieć o tym, że jest to budowa zbliżona do głośnika, ale przeniesiona do mniejszego rozmiaru.

Planarne przetworniki natomiast działają na podstawie pól magnetycznych. Tutaj także spotkamy membranę. Dodatkowo zastosowano też cewkę. Dźwięk jest w ten sposób znacznie lepszy, brzmienie czyste, a basy nie powodują zniekształceń czy przesterów. Tego typu rozwiązanie znajdziemy głównie w bardziej zaawansowanych konfiguracjach. Często w profesjonalnych słuchawkach wykorzystuje się również elektrostatyczne przetworniki. Działają one na zasadzie zjawiska ładowania elektrycznego w postaci bardzo cienkiej folii. W ten sposób uzyskano czysty dźwięk, bez jakichkolwiek zniekształceń, jednak dzieje się to kosztem stosunkowo słabego basu, stąd warto to wziąć pod uwagę decydując jakie słuchawki bezprzewodowe kupić.

Mężczyzna trzymający słuchawki bezprzewodowe w etui
 

Jakie słuchawki bezprzewodowe dokanałowe wybrać?

Tego typu sprzęt jest niezwykle wygodny podczas korzystania. Nie przeszkadza zarówno podczas spaceru po mieście, jak i przy uprawianiu dowolnego sportu. Wiele ciekawych modeli i porad jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać znajdziemy w artykule Ranking TOP 8 bezprzewodowych słuchawek dousznych (bluetooth) do 300 zł. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie pod względem ergonomii, lecz często za dobre słuchawki dokanałowe trzeba zapłacić stosunkowo dużo.

Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o decyzję jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, są oczywiście popularne “pchełki”, czyli małe modele bez żadnych kabelków. Najpopularniejsze urządzenia to między innymi: Apple AirPods Pro, Huawei FreeBuds 3 i JBL TUNE 220TWS. Rzecz jasna kosztują one dość dużo, jednak należy pamiętać o funkcjonalności. Do wszystkich powyższych modeli otrzymujemy specjalne etui, w którym możemy ładować sprzęt. Dodatkowo charakteryzują się one niesamowitą jakością dźwięku, mimo niewielkiego rozmiaru. Posiadają funkcję tłumienia szumów, przez co korzystanie z nich w zatłoczonych miejscach nie sprawia najmniejszych problemów. To rozwiązanie dość uniwersalne, które sprawdzi się w każdych warunkach. Warto je wziąć pod rozwagę, podejmując decyzję jakie słuchawki bezprzewodowe kupić, jeśli chodzi o niewielki rozmiar.

Jakie słuchawki bezprzewodowe sprawdzą się najlepiej dla sportowców? Dobrym wyborem będzie JBL Endurance SPRINT. To słuchawki dokanałowe zbudowane specjalnie do korzystania podczas uprawiania sportu. Wyposażono je w zaczep na ucho, co dodatkowo utrzymuje sprzęt na swoim miejscu. Nie spadają przy bieganiu, jeździe na rowerze czy treningu na siłowni. Są połączone ze sobą jednym kablem, więc nie uświadczymy tu technologii True Wireless. Nie przeszkadza to jednak w większości sytuacji. Krótki przewód wystarczy zawiesić na karku, po czym nie odczujemy nawet jego obecności. Za ten model przyjdzie nam zapłacić około 200 złotych, zatem jest on znacznie tańszy niż poprzednie. Urządzenie posiada wbudowany mikrofon, lecz brak tutaj regulacji głośności. Jakość dźwięku stoi na satysfakcjonującym poziomie jak na tę cenę.

Jeśli zastanawiasz się jakie słuchawki bezprzewodowe są warte uwagi przy niskim budżecie, polecamy zwrócić uwagę na JBL T110BT oraz JBL TUNE 160BT. Obie te propozycje są wyposażone w przewód do zawieszenia na szyi. Nie przeszkadza on w użytkowaniu i nie plącze się, tak jak ma to miejsce w pełnoprawnych przewodowych modelach. Słuchawki wyposażono w mikrofon oraz regulację głośności. Jakość dźwięku również stoi w obu modelach na stosunkowo wysokim poziomie. Pierwszy z nich kosztuje około 140 złotych, natomiast drugi – 150 złotych. Jest to naprawdę dobra cena, jeśli chodzi o bezprzewodowe dokanałowe słuchawki, które oferują naprawdę świetne brzmienie.

Białe bezprzewodowe słuchawki w etui obok kabla ładującego na białym tle
 

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie?

Dostępne na rynku modele słuchawek bezprzewodowych różnią się między sobą niektórymi parametrami. Warto wybrać sprzęt, który spełni wszystkie nasze oczekiwania co do jakości oraz ceny. Więcej szczegółów o tym, jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać, znajdziemy w artykule Na co zwrócić uwagę, wybierając słuchawki bezprzewodowe?. Najlepiej zwrócić uwagę głównie na urządzenia od uznanych producentów z dobrymi opiniami.

Co jeszcze należy wiedzieć przed podjęciem decyzji jakie słuchawki bezprzewodowe kupić?

 • Pasmo przenoszenia – ten parametr zależy w dużej mierze od zastosowania danego modelu. Najlepiej wybrać słuchawki, które oferują możliwie najszersze pasmo.
 • Mikrofon – to element, który ma większość modeli na rynku. Bezprzewodowe słuchawki wyposażone w taką funkcję pozwalają na rozmowę z bliskimi bez konieczności wyciągania telefonu. W kwestii akcesoriów dla graczy warto również zainwestować w model, który prócz dobrej jakości dźwięku oferuje też możliwość komunikowania się podczas rozgrywki.
 • Składana konstrukcja – niektóre modele słuchawek bezprzewodowych (zwłaszcza nauszne i wokółuszne) pozwalają na składanie, dzięki czemu ich transport jest znacznie łatwiejszy.
 • Regulacja rozmiaru – słuchawki wyposażone w pałąk często pozwalają na dostosowanie go konkretnie do naszego rozmiaru głowy.
 • Aktywna redukcja szumów – w bezprzewodowych słuchawkach jest to bardzo przydatna opcja. Służy ona do tłumienia dźwięków otoczenia podczas słuchania muzyki. Jeżeli jesteśmy w zatłoczonym lub głośnym miejscu, takim jak centrum miasta, to naprawdę dobrze mieć taką możliwość. Takie rozwiązanie stosuje się głównie w dokanałowych i dousznych modelach.
 • Design – jest to kwestia mocno uzależniona od naszych osobistych preferencji. Warto wybrać model, który pasuje do swojego zastosowania. Przykładowo gamingowe słuchawki zwykle charakteryzują się bardziej agresywnym wyglądem, zaś te wykorzystywane do codziennego słuchania muzyki są bardziej minimalistyczne.
 

Którzy producenci słuchawek są godni polecenia?

Zastanawiając się jakie słuchawki bezprzewodowe sprawdzą się najlepiej, zwróćmy uwagę również na markę. Uznani producenci, z urządzeniami, które są sprawdzone i często polecane, będą znacznie lepszą opcją niż tanie sprzęty. Mamy wtedy gwarancję nie tylko co do jakości produktu, ale i tego, że w razie usterki zostanie on naprawiony lub wymieniony na nowy. Opinie klientów to bardzo istotny aspekt przy podjęciu decyzji jakie słuchawki bezprzewodowe kupić.

Warto znać kilku producentów sprzętu, z których oferty najlepiej korzystać. Na przykład jeżeli chodzi o słuchawki douszne, to bardzo dobrym wyborem będą te od: AKG, Denon, JVC, Koss, Panasonic i Sony. Ciekawą opcją są też propozycje od Apple, lecz tutaj wiąże się to z naprawdę wysoką ceną. W sferze bezprzewodowych urządzeń dobrze będzie sprawdzić również sprzęt od: Jabra, Creative, Philips oraz Tracer.

Wszystko zależy od osobistych preferencji oraz zastosowania słuchawek. Gracze mają zupełnie inne wymagania niż użytkownik, który korzysta z takiego urządzenia podczas spaceru po parku lub po to, aby uprzyjemnić sobie trening. Jeżeli szukamy urządzenia gamingowego, to dobrym wyborem będzie oferta firm: Razer, SteelSeries, Tracer, Asus, Rampage, E-Blue i Creative. Należy jednak pamiętać, że najczęściej słuchawki od tych producentów nie sprawdzą się zbyt dobrze do innych zastosowań niż gry wideo.

MASZ PYTANIA?
SKORZYSTAJ Z ZAKŁADKI "PYTANIA I ODPOWIEDZI"

Pytania możesz zadać na stronie danego produktu w zakładce "Pytania i odpowiedzi". Wystarczy się zalogować i zadać pytanie. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, zostaniesz poproszony o jego utworzenie oraz wybór Nicku. Na pytania odpowiadają użytkownicy, wspierani przez Autoryzowanych Przedstawicieli producentów, Ekspertów RTV EURO AGD oraz niezależnych Doradców.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link