liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

AKC - Słuchawki Bose QuietComfort - 0224 - 396x116
Euro Super Days - 0224 - belka 1024x85-vs. 4

Słuchawki na rower (165)

Słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Free Kostne Bluetooth 5.3 Ciemnoszary
 • Budowa słuchawek:  przewodnictwo kostne
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz
 • 34900
 • 17,45
  × 20 rat 0%

  Do czerwca nie płacisz!

  17,45
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do czerwca nie płacisz!
Słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie P1x Dokanałowe Bluetooth 5.3 Czarny

Dostępne kolory

 • Budowa słuchawek:  dokanałowe, pałąk na szyje
 • Łączność:  bezprzewodowe, Bluetooth
 • Mikrofon / Regulacja głośności:  tak / tak
 • Pasmo przenoszenia:  20 - 20000 Hz

Warianty produktu

Kolor: 
Czarny

Outlet od

80 zł

Zobaczyłeś 15 z 165 produktów
Jakie powinny być słuchawki na rower? Przede wszystkim wygodne. Niczym nieskrępowane ruchy to podstawa przy wyborze odpowiedniego modelu. Z tego powodu przed ich zakupem należy zwrócić uwagę na ich budowę. Trzeba także pamiętać o kwestii bezpieczeństwa na drodze.

Słuchawki na rower powinny być przede wszystkim małe. Nie brak przecież miejsc, w których używanie kasku rowerowego jest konieczne. Noszenie go podczas jazdy po trudnym terenie, np. górskich bezdrożach, utrudnia korzystanie z modeli nausznych. Małe, douszne lub dokanałowe konstrukcje pod kaskiem zmieszczą się bez problemu. Dobrym wyborem są modele z zaczepem, takie jak np. niektóre słuchawki JBL. Dzięki mocowaniu nie wypadają z uszu nawet podczas wykonywania gwałtownych ruchów.

Przy wyborze słuchawek na rower warto także zwrócić uwagę na wspomniany rodzaj konstrukcji. Egzemplarze dokanałowe sprawdzą się dobrze wszędzie tam, gdzie nie jest konieczny kontakt z otoczeniem. Dzięki umieszczeniu przetworników głęboko w kanale słuchowym można skupić się na utworach lub audycjach. Modele douszne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie dźwięki otoczenia mogą mieć znaczenie dla bezpieczeństwa rowerzysty, np. na ruchliwej drodze.

Słuchawki na rower a podłączenie

Sposób komunikacji słuchawek na rower z urządzeniem odtwarzającym muzykę to drugi kluczowy aspekt przy wyborze odpowiedniego modelu. W zależności od tego, jak uniwersalne mają one być, można kupić modele wyposażone w przewód lub go pozbawione.

Słuchawki Bluetooth douszne, a także egzemplarze dokanałowe, odznaczają się wysokim komfortem użytkowania. Brak przewodu łączącego słuchawki z odtwarzaczem pozwala na większą swobodę ruchów niż ma to miejsce w przypadku modeli z kablem. Wśród modeli wykorzystujących transmisję bezprzewodową wyróżnić można dwa typy urządzeń. Pierwszą są słuchawki na rower z kablem między przetwornikami. Drugim – modele całkowicie bezprzewodowe.

Przewodowa transmisja dźwięku nie oznacza, że sprzęt automatycznie nie sprawdzi się jako słuchawki na rower. Nie trzeba ich ładować, co docenią wszystkie te osoby, które lubią wielogodzinne rowerowe wypady. Wiele modeli, np. niejedne słuchawki Monster, jest dodatkowo odporna na pot. Wśród kablowych słuchawek również są modele z zaczepami na uszy.

Nietypowe słuchawki na rower

Oprócz słuchawek na rower wyposażonych w klasyczne przetworniki producenci tworzą też konstrukcje zupełnie odbiegające od nich wyglądem. Są przy tym niezwykle praktyczne. Z zalet pomysłowych konstrukcji skorzystać mogą nie tylko rowerzyści, ale także osoby uprawiające inne rodzaje aktywności fizycznej.

Przykładem nietypowego podejścia do słuchania muzyki na rowerze są okulary ze słuchawkami. Pod wieloma względami nie różnią się od innych bezprzewodowych modeli. Tak jak wiele z nich okulary takie wyposażone są w dotykowy panel sterowania i opcję pauzowania muzyki po ich zdjęciu. Słuchawki na rower w formie okularów nie zasłaniają jednak uszu. Dzięki temu można z nich bezpiecznie korzystać na rowerze.

Inną interesującą technologią są słuchawki z przewodnictwem kostnym. Przekazują one dźwięk wprost do ucha wewnętrznego za pośrednictwem kości. Daje to efekt słyszenia muzyki we własnej głowie. Tego typu słuchawki na rower także nie zasłaniają uszu, co pozwala słuchać muzyki, a jednocześnie zachować właściwy poziom uwagi na wydarzenia na trasie. Wiele modeli jest również wyposażonych w panel do sterowania funkcjami słuchawek.
Więcej
Ostatnia strona