Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych 2024 – najlepsze modele

Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych 2024 – najlepsze modele

Ranking słuchawek bezprzewodowych nausznych przedstawia urządzenia najchętniej kupowane i cieszące się największym zainteresowaniem oraz najlepszymi opiniami. Uwzględnia zarówno tańsze modele, kosztujące około 100 zł, jak i droższe – za blisko 1000 zł, a nawet powyżej tej kwoty. O cenie decydują często nowatorskie rozwiązania i przydatne funkcje, przede wszystkim – ANC. Zapoznaj się z modelami w rankingu i znajdź najlepsze dla siebie słuchawki bezprzewodowe nauszne.

  

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe nauszne

Sony WH-CH520
1 miejsce Sony WH-CH520
Ocena:10.0 / 10
159,99 zł
Zobacz recenzję
JBL TUNE 520 BT
2 miejsce JBL TUNE 520 BT
Ocena:10.0 / 10
179 zł
Zobacz recenzję
JBL Tune 770NC
3 miejsce JBL Tune 770NC
Ocena:10.0 / 10
289 zł
Zobacz recenzję
Sony WH-1000XM5
4 miejsce Sony WH-1000XM5
Ocena:10.0 / 10
1 699 zł
Zobacz recenzję
Sony WH-1000XM4
5 miejsce Sony WH-1000XM4
Ocena:10.0 / 10
1 099 zł
Zobacz recenzję
Edifier W820NB
6 miejsce Edifier W820NB
Ocena:10.0 / 10
219 zł
Zobacz recenzję
Baseus Bowie D05
7 miejsce Baseus Bowie D05
Ocena:10.0 / 10
179,99 zł
Zobacz recenzję
JBL Tune 720BT
8 miejsce JBL Tune 720BT
Ocena:10.0 / 10
239,42 zł
Zobacz recenzję
Edifier W800BT Plus
9 miejsce Edifier W800BT Plus
Ocena:10.0 / 10
159,99 zł
Zobacz recenzję
Philips BASS+ TAH4205BK/00
10 miejsce Philips BASS+ TAH4205BK/00
Ocena:10.0 / 10
129,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139 zł
Zobacz recenzję
1

Sony WH-CH520

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Długa praca na jednym ładowaniu (do 50 godzin)
 • Dźwięk bez wad spowodowanych kompresją
 • Dobry mikrofon do rozmów
 • Redukcja szumów
 • Możliwość parowania z dwoma urządzeniami naraz

Pierwsze miejsce zajął model, który jest częstym bywalcem wysokich miejsc w naszym rankingu słuchawek nausznych – Sony WH-CH520. Ma cztery wersje kolorystyczne: czarną, białą, niebieską i kremową. Na jednym ładowaniu może działać do 50 godzin. Trzy minuty ładowania pozwalają słuchać muzyki przez 1,5 godziny.

Producent zwraca uwagę na znacząca rolę zastosowanej w słuchawkach technologii Digital Sound Enhancement Engine (DSEE), która niweluje niekorzystne skutki kompresji dźwięku i sprawia, że muzyka brzmi naturalnie i jest bliska pierwotnym nagraniom.

Słuchawki mają swoją apkę na telefon – Sony Headphones Connect. Jest w niej korektor graficzny do optymalizacji dźwięku oraz zestaw gotowych ustawień do różnych gatunków muzycznych. Możesz też tworzyć i zapisywać własne ustawienia. Aplikacja może nawet wykonać analizę kształtu uszu użytkownika, by móc jak najlepiej dobrać parametry dźwięku.

Sony WH-CH520 mają wbudowany wysokiej jakości mikrofon, który zapewnia wyraźny dźwięk podczas rozmów. Mają też funkcję redukcji szumów w czasie połączeń telefonicznych.

Ten model także może być parowany z dwoma urządzeniami jednocześnie i automatycznie się między nimi przełączać w zależności od tego, które z nich jest aktywne. Słuchawki obsługują szybkie parowanie. Korzystają z Bluetooth 5.2. Są lekkie, wygodne, mają regulowany pałąk i obracane nauszniki wyposażone w przyciski do sterowania odtwarzaniem i rozmowami. 

2

JBL TUNE 520 BT

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Długa praca na jednym ładowaniu (do 57 godzin)
 • Aplikacja na telefon JBL Headphones do personalizacji dźwięku
 • Wygodne przyciski sterowania na nauszniku
 • Możliwość sparowania z dwoma urządzeniami naraz
 • Składana konstrukcja ułatwiająca przenoszenie

Drugie w rankingu słuchawek bezprzewodowych nausznych są słuchawki JBL TUNE 520 BT. Ten model ma cztery wersje kolorystyczne: czarną, białą, fioletową i niebieską. Te słuchawki dają możliwość słuchania muzyki do 57 godzin na jednym ładowaniu, a już po pięciu minutach ładowania można ich używać do trzech godzin. Za jakość dźwięku odpowiada technologia JBL Pure Bass. Obsługiwana łączność bezprzewodowa to najnowszy standard Bluetooth 5.3. Słuchawki mają swoją bezpłatną aplikację na telefon JBL Headphones – w jej oknie na smartfonie możesz wygodnie dostroić dźwięk według własnych preferencji. Przyciski na nauszniku pozwalają wygodnie sterować połączeniami, dźwiękiem i głośnością.

Słuchawki można połączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie, a będą się między nimi automatycznie przełączały według potrzeb. Jeśli będą sparowane na przykład z telefonem i komputerem, gdy podczas słuchania muzyki z laptopa zadzwoni telefon, automatycznie połączą się ze smartfonem.

Za komfort noszenia odpowiadają miękkie wkładki oraz dopasowany pałąk. Składana konstrukcja ułatwia przenoszenie słuchawek w torbie czy plecaku. Słuchawki współpracują ponadto z Siri i Asystentem Google, dzięki czemu możliwe jest sterowanie głosowe.

3

JBL Tune 770NC

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Funkcja ANC – aktywna redukcja szumów
 • Możliwość ustawienia przepuszczania dźwięków otoczenia
 • Aplikacji JBL Headphones z ważnymi ustawieniami
 • Bardzo długa praca na baterii – do 70 godzin
 • Płynne przełączanie się między urządzeniami

Trzecie miejsce w rankingu najlepszych bezprzewodowych słuchawek nausznych zajął model JBL Tune 770NC. To słuchawki z ANC – aktywną redukcją szumów, mogą więc skutecznie odciąć cię od dźwięków otoczenia, tak żeby nic nie przeszkadzało ci w słuchaniu muzyki czy podcastów. Mają jednak specjalne ustawienia, które przepuszczają dźwięki, gdy sobie tego życzysz. Funkcja Ambient Aware pozwoli ci zachować kontakt z otoczeniem, na przykład na ruchliwej ulicy, gdy bezpieczniej jest wiedzieć, co się dzieje wokół. A TalkThru umożliwia bezpośrednią rozmowę bez zdejmowania słuchawek. Ustawienia te znajdziesz w aplikacji JBL Headphones. W apce możesz też m.in. ustawić jakość dźwięku – najwyższą do słuchania muzyki lub zoptymalizowaną do oglądania filmów czy grania – albo spersonalizować brzmienie, tak by odpowiadało twoim upodobaniom.  

Ten model słuchawek obsługuje najnowszą wersję Bluetooth 5.3, co zapewnia dźwięk wysokiej jakości (producent podkreśla wysoką jakość basów – JBL Pure Bass) i stabilne parowanie z urządzeniami w odległości do 10 m.

Dźwiękiem można sterować, korzystając z przycisków na nauszniku. Co ważne, JBL Tune 770NC bardzo długo pracują na baterii – przy wyłączonym ANC aż do 70 godzin. Dwie godziny ładowania przekładają się na 44 godziny słuchania, a pięć minut – to trzy godziny muzyki.

Słuchawki można parować z kilkoma urządzeniami naraz i płynnie się między nimi przełączać w zależności od potrzeb.

Te słuchawki są dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, fioletowej i niebieskiej. Mają lekką, składaną konstrukcję z regulowanym pałąkiem i przepuszczającymi powietrze nausznikami.

4

Sony WH-1000XM5

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Zaawansowana technologia ANC skutecznie redukująca dźwięki otoczenia przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań
 • Inteligentna funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robi użytkownik
 • Wysoka jakość dźwięku
 • Wygodne rozmowy telefoniczne z redukcją szumów
 • Możliwość parowania z dwoma urządzeniami

Czwarte miejsce w rankingu najlepszych słuchawek bezprzewodowych nausznych zajął droższy od poprzedników model Sony WH-1000XM5 z bardzo lubianej i docenianej serii 1000XM. Wyróżnia się skutecznym ANC, czyli systemem redukcji hałasu otoczenia. To zaawansowana technologia, która na podstawie danych z czterech mikrofonów w każdym nauszniku na bieżąco automatycznie niweluje niepożądane dźwięki z zewnątrz i dostosowuje ich redukcję do warunków otoczenia i sposobu noszenia słuchawek. Wszystko to umożliwiają wydajny zintegrowany procesor V1 i układ QN1 HD. Redukcję hałasu dodatkowo wspiera 30-milimetrowy przetwornik akustyczny z miękką membraną, która poprawia też czystość brzmienia, zwłaszcza tonów wysokich, i reprodukcję tonów niskich.

W słuchawkach zastosowano też rozwiązania mające zapewnić jak najwyższą jakość dźwięku. Należy do nich między innymi obsługa kodeka LDAC, uznanej technologii kodowania dźwięku bezprzewodowego. WH-1000XM5 to również wysoka jakość rozmów telefonicznych – zakłócenia, takie jak szum wiatru, są eliminowane, a głos użytkownika izolowany i podkreślany.

Co ciekawe, słuchawki dysponują inteligentną funkcją Adaptive Sound Control, która uczy się zachowania użytkownika, zapamiętuje odwiedzane miejsca oraz odpowiednio dostosowuje ustawienia dźwięków do tego, co się dzieje wokół. Słuchawki automatycznie reagują także na przykład na rozpoczęcie bezpośredniej rozmowy, wstrzymując muzykę i wzmacniając dźwięki otoczenia, a gdy skończysz mówić, z powrotem włączają muzykę. Podobnie odtwarzanie zostaje wstrzymane w momencie zdjęcia słuchawek i wznowione po ich założeniu.

WH-1000XM5 można parować z dwoma urządzeniami naraz – przełączają się między nimi automatycznie, reagując na to, co robi użytkownik. Słuchawki obsługują funkcję szybkiego parowania.

Bateria umożliwia do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu, a trzy minuty ładowania to aż trzy godziny słuchania. Słuchawki mają w zestawie wygodne, kompaktowe etui. Są dostępne w trzech wersjach: czarnej, niebieskiej i szarej.

5

Sony WH-1000XM4

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
słuchawki bezprzewodowe Sony WH-1000XM4 ANC Nauszne Czarny
 • Skuteczny system redukcji hałasu ANC
 • Funkcja Adaptive Sound Control automatycznie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robi użytkownik
 • Wysoka jakość dźwięku
 • Możliwość parowania z dwoma urządzeniami
 • Długa praca na jednym ładowaniu (do 30 godzin)
 • Etui w komplecie

Piąte wśród najlepszych słuchawek nausznych okazały się Sony WH-1000XM4. To poprzednia wersja modelu z trzeciego miejsca. Również zapewniają bardzo skuteczne ANC (redukcję hałasu) i wysoką jakość dźwięku oraz korzystają z wielu zaawansowanych technologii, a są sporo tańsze.

W tych słuchawkach technologia dwóch czujników hałasu przechwytuje dane z pary mikrofonów na każdym z nauszników. Dane te trafiają do systemu redukcji hałasu QN1 HD, który stosuje algorytm przetwarzania w czasie rzeczywistym, by móc dopasować niwelowanie dźwięków do różnych rodzajów otoczenia. Oprócz spersonalizowanej optymalizacji redukcji hałasu w słuchawkach jest też funkcja kompensacji ciśnienia atmosferycznego do użytku w samolocie.

Jeśli chcemy mieć kontakt z otoczeniem, stopień redukcji hałasu można regulować, korzystając z aplikacji Sony Headphones Connect, ale jest też funkcja Adaptive Sound Control, automatycznie dopasowująca poziom dźwięków otoczenia do sytuacji.

Te słuchawki również obsługują kodek LDAC, który zapewnia wysoką jakość dźwięku przy połączeniu bezprzewodowym, a system DSEE Extreme przywraca brzmienie sprzed kompresji. Ten model, tak jak przedstawiony powyżej, rozpoznaje, kiedy użytkownik zaczyna mówić, i wycisza wtedy muzykę, wykrywa również, gdy słuchawki są zdejmowane. Może współpracować jednocześnie z dwoma urządzeniami.

Bateria wystarcza na 30 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu, a ładowanie przez 10 minut to pięć godzin słuchania. Słuchawki mają w komplecie etui. Są dostępne w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i srebrnym.

6

Edifier W820NB

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
słuchawki bezprzewodowe Edifier W820NB Nauszne Bluetooth 5.0 Biały
 • Skuteczny system redukcji hałasu ANC
 • Wysoka jakość dźwięku
 • Redukcja szumów podczas rozmów
 • Bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu (do 49 godzin)
 • Bardzo małe opóźnienie w trybie gry (0,08 s)

Szóste miejsce wśród bezprzewodowych słuchawek nausznych zajął model Edifier W820NB. Ma system redukcji hałasu ANC, który niweluje niepożądane dźwięki aż o 43 dB. Dzięki temu sprawdza się w takich hałaśliwych miejscach, jak lotniska czy stacje metra. By nie tracić kontaktu z tym, co się dzieje wokół, można aktywować tryb świadomości dźwięków otoczenia.

Model Edifier W820NB zapewnia bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu, bo aż do 49 godzin. Wysoką jakość dźwięku potwierdza certyfikat Hi-Res.

Słuchawki te mają swoją aplikację na telefon – Edifier Connect, która pozwala między innymi na dostosowywanie brzmienia muzyki do swoich upodobań dzięki konfigurowalnemu korektorowi. W aplikacji można też dostosować poziom dźwięku otoczenia.

Podczas połączeń telefonicznych W820NB redukują szumy i wzmacniają głos użytkownika, zapewniając komfort rozmówcom. W trybie gry natomiast opóźnienie dźwięku jest wyjątkowo niskie – wynosi 0,08 s, a dźwięk i obraz są świetnie zsynchronizowane.

Słuchawki Edifier W820NB są dostępne w czterech kolorach: czarnym, białym, jasnoniebieskim i szarym.

7

Baseus Bowie D05

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
słuchawki bezprzewodowe Baseus Bowie D05 Nauszne Bluetooth 5.3 Kremowy
 • Dobra jakość dźwięku
 • Bardzo długa praca na baterii – do 70 godzin
 • Możliwość sparowania z dwoma urządzeniami naraz
 • Nauszniki z miękkiej pianki, która „zapamiętuje” kształt uszu użytkownika

Siódme miejsce w naszym zestawieniu najlepszych słuchawek nausznych to Baseus Bowie D05. Mają 40-milimetrowe przetworniki i zapewniają dźwięk przestrzenny 3D. Mają także ultraniskie opóźnienie – 0,006 s, które gwarantuje synchronizację dźwięku z obrazem. Obsługują najnowszy standard Bluetooth 5.3, który zapewnia dobrą jakość dźwięku i stabilne połączenie ze sparowanymi urządzeniami.

Czas pracy tych słuchawek wynosi aż 70 godzin na jednym ładowaniu, a do pełnego naładowania baterii potrzebują jedynie dwóch godzin.

Pałąk łączący słuchawki jest regulowany, a nauszniki wykonane są z miękkiej pianki, która „zapamiętuje” kształt uszu użytkownika. To sprawia, że dopasowują się do głowy i zapewniają wygodę nawet wtedy, gdy korzystasz z nich przez wiele godzin.

Co ciekawe, z Baseus Bowie D05 można korzystać także przewodowo za pomocą kabla 3,5 mm. A gdy używasz ich bezprzewodowo, mogą być połączone z dwoma urządzeniami naraz, między którymi będą się automatycznie przełączać w zależności od tego, które z nich będzie aktywne.

W lewym nauszniku znajduje się panel sterowania, który umożliwia regulowanie głośności, zmianę utworów, zarządzanie połączeniami oraz uruchamianie trybu niskiego opóźnienia.

Dodatkowe ustawienia dźwięku umożliwia aplikacja Baseus App. Ten modem ma cztery wersje kolorystyczne: kremową, czarną, różową i szarą.

8

JBL Tune 720BT

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Bardzo długa praca na baterii – do 76 godzin
 • Możliwość sparowania z kilkoma urządzeniami i przełączania się między nimi
 • Kabel audio w komplecie
 • Przydatne ustawienia w aplikacji JBL Headphones

Ósme miejsce wśród najlepszych bezprzewodowych słuchawek nausznych zajęły JBL Tune 720BT. Zapewniają one użytkownikowi dźwięk JBL Pure Bass – głębokie, mocne basy. Obsługują Bluetooth 5.3, czyli najnowszą wersję tej technologii, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku wysokiej jakości. Dźwięk możesz dodatkowo dostroić, korzystając z aplikacji JBL Headphones, w której znajdziesz m.in. korektor graficzny.

Słuchawki nauszne JBL Tune 720BT mogą wyjątkowo długo pracować na baterii – aż do 76 godzin. Można je też szybko doładować, na przykład pięć minut ładowania pozwala na trzy godziny działania, a ładowanie do pełna zajmuje dwie godziny.

Słuchawki możesz sparować z kilkoma urządzeniami, choćby z telefonem i telewizorem czy laptopem, i płynnie się miedzy nimi przełączać. Mają lekką konstrukcję, miękkie wkładki i wyściółkę, dzięki czemu są wygodne nawet podczas długiego użytkowania. Są składane, więc łatwo je zmieścić w torbie. W komplecie z tym modelem jest także kabel audio – można z niego korzystać, gdy nie ma warunków, by doładować słuchawki. JBL Tune 720BT są dostępne w czterech kolorach: czarnym, białym, fioletowym i niebieskim.

9

Edifier W800BT Plus

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
 • Długa praca na jednym ładowaniu (do 55 godzin)
 • Redukcja szumów podczas rozmów
 • Aplikacja Edifier Connect pozwala wygodnie dostroić dźwięk

Dziewiąte miejsce w naszym zestawieniu to Edifier W800BT Plus. Te słuchawki mogą pracować na jednym ładowaniu aż do 55 godzin. Możemy je wybrać w jednym z trzech kolorów: białym, czarnym lub czerwonym. Model ma wbudowany mikrofon z redukcją szumów, która zwiększa komfort rozmowy.

Słuchawki współpracują z aplikacją Edifier Connect, która pozwala na ustawienie parametrów według własnych preferencji. Na nausznikach słuchawek znajdują się przyciski, które ułatwiają sterowanie poziomem głośności.

Oprócz wygodnej obsługi w wypadku tego modelu mamy zagwarantowaną także wygodę noszenia – miękkie gąbki wykonane są z miłych w dotyku materiałów, a pałąk łatwo się reguluje. Całość jest lekka i komfortowa. Nauszniki są skonstruowane tak, aby zbytnio nie uciskać, a jednocześnie dobrze przylegać.

10

Philips BASS+ TAH4205BK/00

Ocena naszego eksperta:
10.0 / 10
Promocja słuchawki bezprzewodowe Philips BASS+ TAH4205BK/00 Nauszne Bluetooth 5.0
 • Czysty i naturalny dźwięk
 • Ergonomiczna opaska i miękkie, wygodne nauszniki
 • Łatwe parowanie
 • Dość długa praca na jednym ładowaniu (do 29 godzin)

Dziesiąte miejsce w rankingu słuchawek nausznych to Philips TAH4205BK/00. Te niedrogie słuchawki są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim. Nauszniki mają przycisk, po którego naciśnięciu można podbić i wyregulować bas. Są miękkie, dzięki czemu można komfortowo słuchać muzyki przez wiele godzin. Opaska ma ergonomiczny i lekki pałąk z regulacją pozwalającą na idealne dopasowanie do rozmiaru głowy.

Na jednym ładowaniu słuchawki mogą pracować do 29 godzin, a 15 minut doładowania daje możliwość odtwarzania muzyki przez kolejne cztery godziny.

Słuchawki Philips TAH4205BK/00 między innymi dzięki 32-milimetrowym przetwornikom zapewniają czyste i naturalne brzmienie. Jednocześnie bardzo dobrze izolują od otoczenia.

Parowanie słuchawek jest bardzo proste. Dodatkowo zapamiętują one informacje o ostatnio sparowanym urządzeniu, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem ustawiać połączenia.

Nauszniki można złożyć na płasko, co się sprawdza, gdy chcemy schować je do torby czy bagażu.

 

Najlepsze nauszne słuchawki bezprzewodowe – podsumowanie

 

Na decyzję, jakie słuchawki bezprzewodowe nauszne wybrać, wpływa często przede wszystkim cena. A ceny są zróżnicowane, chociaż wśród najpopularniejszych modeli nie ma słuchawek ekstremalnie drogich. Więcej kosztują z reguły modele nowsze, ze znanych serii renomowanych producentów i z bardziej zaawansowanymi funkcjami, do których należy przede wszystkim ANC, czyli redukcja hałasu.

Osoby, które potrzebują wyciszenia otoczenia, docenią dobre ANC i gdy raz je wypróbują, nie będą już chciały używać słuchawek bez tej funkcji. Dla fanów słuchawek z ANC mamy specjalny ranking. Nie każdy jednak lubi całkowicie się odcinać od dźwięków spoza słuchawek. Dlatego przyjrzyj się modelom z rankingu, zorientuj się, jakie cechy są dla ciebie ważne, i wybierz model najbardziej odpowiedni dla ciebie.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy słuchawki nauszne to właśnie to, czego potrzebujesz, zapoznaj się także z poradnikiem dotyczącym wyboru słuchawek oraz z zestawieniem słuchawek dokanałowych. 

Czy ten ranking był dla Ciebie przydatny?

Napisz nam, co myślisz

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Zostaw nam swoją opinię

Przykro nam, że ten artykuł nie spełnił Twoich oczekiwań. Chcemy się dowiedzieć, co możemy poprawić.

Wybierz jedną z opcji: *

Jeśli chcesz, podaj nam więcej szczegółów:

0/2000
Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel marki RTV EURO AGD, adres: 02-273 Warszawa ul. Muszkieterów 15, @: daneosobowe@euro.com.pl, telefon: 855 855 855, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Dziękujemy za dodatkowy komentarz!

Zapisaliśmy Twoją wiadomość. Pomoże nam poprawić i ulepszyć treści w serwisie.

Dziękujemy! Zapisaliśmy Twoją opinię

Już zapisaliśmy Twój głos!

Dziękujemy!