Samsung Logo

Cały YouTube.
Bez przerwy.Zyskaj do 4 miesięcy dostępu do YouTube Premium na swoim Galaxy i ciesz się oglądaniem off-line, brakiem reklam i słuchaniem muzyki przy zablokowanym ekranie.*

Dowiedz się więcej
Samsung YouTube Premium

*Z kwalifikującym się zakupem i aktywacją. Tylko nowi użytkownicy (bez wcześniejszej wersji próbnej YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red lub Muzyki Google Play). Aktywuj Galaxy Tab S8 Ultra, S23 Ultra, A54 5G lub Z Flip4 do 1 marca 2024 r., 23:59 czasu CET. Zrealizuj do 1 kwietnia 2024 r., 23:59 czasu CET. Wymagana forma płatności. 23,99 zł po okresie próbnym rozliczanym co miesiąc. Anuluj w dowolnym momencie. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Pełne warunki: https://www.youtube.com/premium/restrictions. Filmy lub utwory, które zostały wcześniej pobrane i znajdują się w Bibliotece, można oglądać lub słuchać, jeśli zalogujesz się na konto YouTube Premium na Twoim urządzeniu. Odtwarzanie w tle obejmuje YouTube Premium i YouTube Music. YouTube jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Interfejs może się różnić.

Odkryj zalety YouTube Premium

Brak reklam i działanie w tle

Bez reklam  i działanie w tle

Oglądaj video bez reklam nawet przy zablokowanym ekranie lub podczas używania innej aplikacji.

Offline

Offline

Pobieraj i odtwarzaj ulubione video nawet bez dostępu do internetu.

YouTube Music Premium

YouTube Music Premium

Wypróbuj aplikację muzyczną stworzoną przez YouTube, w wersji mobilnej i na komputer.

YouTube Kids

YouTube Kids

Pozwól swoim dzieciom korzystać z zasobów YouTube poprzez aplikację stworzoną specjalnie dla nich.

Poczuj swobodę wyboru

Na smartfonie, tablecie, komputerze i telewizorze – odtwarzaj filmy i muzykę z YouTube bez reklam zawsze, gdy jesteś zalogowany na swoim koncie Google. YouTube Premium pozwoli Ci też na płynne odtwarzanie treści w tle nawet wtedy, gdy wyłączysz ekran czy otworzysz inną aplikację.

Poczuj swobodę wyboru
Rób to, co lubisz najbardziej

Rób to, co lubisz najbardziej

Twórz własne playlisty i ciesz się muzyką bez reklam. Ściągaj video i oglądaj je nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć dostępu do internetu. Oglądaj teledyski lub słuchaj samej muzyki – wedle upodobań!

Korzystaj ze wszystkiego, co najlepsze

Wraz z kontem YouTube Premium zyskujesz - wolny od reklam i działający również w trybie offline – dostęp do aplikacji YouTube Music i YouTube Kids. Music Premium zapewnia nielimitowany, wygodny dostęp do piosenek, albumów i playlist dostępnych na YouTube. Aplikacja Kids to z kolei przyjazne środowisko dla dzieci, dzięki któremu mogą skorzystać z materiałów udostępnionych na YouTube specjalnie dla nich.

Korzystaj z wszystkiego, co najlepsze

Sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?

Sprawdź, co zyskujesz wraz z Galaxy?
Point

Bezpłatny dostęp na 4 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 4 miesiące, jeśli masz flagowe urządzenie takie jak Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+, Galaxy S23, Galaxy Z Fold4 albo Galaxy Z Flip4.*

Point

Bezpłatny dostęp na 2 miesiące

Zyskaj w prezencie bezpłatny dostęp na 2 miesiące, jeśli masz inne nowe urządzenie Galaxy z serii: Galaxy S, Galaxy A, Galaxy M czy Galaxy Tab.**

Point

Sprawdź szczegóły oferty

Oferta ważna dla urządzeń Galaxy: Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy kupionych i aktywowanych od 01.03.2023 r. do 01.03.2024r. do 23:59 CET i upoważnia do skorzystania z oferty 2 miesięcy dla urządzeń Galaxy wskazanych w załączonym dokumencie, 4 miesiące dla serii Galaxy S23 aktywowanych do 01.04.2024 r. do 23:59 CET, 4 miesiące dla Galaxy Z Flip4 5G i Z Fold4 5G aktywowanych do 1.09.23.*** Dokładną listę urządzeń sprawdzisz poniżej.

Pełne warunki oferty

*Z tej oferty na 2-miesięczny bezpłatny okres próbny YouTube Premium mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Polski, którzy kupią wskazane na liście smartfonów urządzenie w okresie między 1 marca 2023 roku a 1 marca 2024 roku* do godz. 23:59 czasu CET. Oferta jest dostępna wyłącznie dla klientów, którzy nie subskrybują obecnie YouTube Premium, YouTube Music Premium ani Muzyki Google Play, nie subskrybowali wcześniej YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red ani Muzyki Google Play, ani nie korzystali dotąd z okresów próbnych YouTube Premium, YouTube Music Premium, Muzyki Google Play lub YouTube Red. Z oferty należy skorzystać do 1 kwietnia 2024 roku, do godz. 23:59 czasu CET. Podczas rejestracji wymagane jest podanie ważnej formy płatności, ale nie zostaniesz obciążony opłatą przed zakończeniem okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego zostanie automatycznie naliczona opłata za subskrypcję indywidualną, wynosząca obecnie 23,99 zł/mies. (w tym VAT). Opłata ta będzie pobierana co miesiąc. W dowolnym momencie okresu próbnego możesz go anulować bez opłat. Brak zwrotu środków w przypadku rezygnacji w trakcie okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z oferty, musisz mieć konto Google. Organizator promocji: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.

**Z tej oferty na 4-miesięczny bezpłatny okres próbny YouTube Premium mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Polski, którzy kupią i aktywują wskazane na liście smartfonów urządzenie w okresie między 1 marca 2023 roku a 1 marca 2024 roku* do godz. 23:59 czasu CET. Z oferty należy skorzystać do 1 kwietnia 2023 roku, do godz. 23:59 czasu CET. Podczas rejestracji wymagane jest podanie ważnej formy płatności, ale nie zostaniesz obciążony opłatą przed zakończeniem okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego zostanie automatycznie naliczona opłata za subskrypcję indywidualną, wynosząca obecnie 23,99 zł/mies. (w tym VAT). Opłata ta będzie pobierana co miesiąc. W dowolnym momencie okresu próbnego możesz go anulować bez opłat. Brak zwrotu środków w przypadku rezygnacji w trakcie okresu rozliczeniowego. Aby skorzystać z oferty, musisz mieć konto Google. Organizator promocji: Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea. *Powyższa oferta dotyczy również modeli Galaxy Z Flip4 5G i Z Fold4 5G, kupionych między 1 sierpnia 2022 roku, a 1 września 2023 roku i aktywowanych do 1 października 2023 roku.

***Z kwalifikującym się zakupem i aktywacją. Tylko nowi użytkownicy (bez wcześniejszej wersji próbnej YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red lub Muzyki Google Play). Aktywuj Galaxy Tab S8 Ultra, S23 Ultra, A54 5G lub Z Flip4 do 1 marca 2024 r., 23:59 czasu CET. Zrealizuj do 1 kwietnia 2024 r., 23:59 czasu CET. Wymagana forma płatności. 23,99 zł po okresie próbnym rozliczanym co miesiąc. Anuluj w dowolnym momencie. Brak zwrotów za częściowe okresy rozliczeniowe. Pełne warunki: https://www.youtube.com/premium/restrictions. Filmy lub utwory, które zostały wcześniej pobrane i znajdują się w Bibliotece, można oglądać lub słuchać, jeśli zalogujesz się na konto YouTube Premium na Twoim urządzeniu. Odtwarzanie w tle obejmuje YouTube Premium i YouTube Music. YouTube jest znakiem towarowym firmy Google LLC. Interfejs może się różnić.

Jak otrzymać dostęp do YouTube Premium?

Numer 1

Włącz swoje urządzenie, aktywowane w okresie trwania promocji, wejdź na stronę youtube.com/premium/Samsung lub otwórz aplikację YouTube na urządzeniu i zaloguj się z konta Google.

Numer 2

Wybierz „Konto”.

Numer 3

Wybierz „Zasubskrybuj YouTube Premium”.

Numer 4

Wybierz „Wypróbuj Bezpłatnie”.

Numer 5

Wypełnij informację o płatnościach i kliknij „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.

Więcej szczegółów na stronie YouTube Premium pod wskazanym linkiem.

Jak otrzymać dostęp