Twój dom w lepszym świetle

Spraw aby Twoja codzienność była wyjątkowa. Z Philips Hue wyczarujesz niezapomnianą atmosferę dopasowaną do okazji i rozświetlisz każdą chwilę.

Halloween - stwórz nastrój jak z filmu grozy w swoim domu

Halloween to idealny czas na wykorzystanie najintensywniejszych kolorów świateł. Wykorzystaj oświetlenie zewnętrzne, by straszyć upiornym ogrodem. A wieczorem oglądaj horrory z Philips Hue dla jeszcze większych emocji.

Święta - wyczaruj magiczne chwile

Z Philips Hue łatwo przekształcisz dom w zimową krainę czarów. Możesz wykorzystać integrację Philips  Hue + Spotify, by zobaczyć barwy dźwięku Twojej świątecznej playlisty i ustawić światła tak, by podkreślały piękno świątecznych dekoracji.

Mistrzostwa w piłce nożnej - celebruj wydarzenia sportowe

Doświadczaj atmosfery panującej na stadionie siedząc wygodnie na kanapie w Twoim salonie. Ustaw Philips Hue wokół swojego TV i ciesz się sportowymi rozgrywkami jak nigdy dotąd.

Walentynki - zrelaksuj się podczas filmowego wieczoru

Zapewnij sobie chwile wytchnienia podczas wieczorów filmowych z bliskimi. Oglądaj filmy ze światłem, które zmienia kolor, rozjaśnia się i przyciemnia podążając za akcją na ekranie.

Premiera wyczekiwanej gry - świętuj z Philips Hue

Pozwól akcji wyjść poza ekran. Stwórz niepowtarzalny klimat podczas grania ze światłami Philips Hue, które ostrzegą Cię przed zbliżającym się wrogiem lub tykającą bombą.

Majówka - rozświetl imprezę w ogrodzie

Organizujesz przyjęcie na patio lub grilla w ogrodzie? Wnieś odrobinę magii dzięki Philips Hue - stwórz kolorowe scenerie lub baw się dynamicznie zmieniającymi się efektami świetlnymi. Twoi goście będą zachwyceni!

Sylwester - baw się kolorami

Gdy robisz w domu Sylwestra, Philips Hue dba o dobrą atmosferę. Zaskocz swoich gości i w kilka sekund rozkręć imprezę feerią jasnych barw. Z Hue noworoczna zabawa zabłyśnie jeszcze mocniej.