Microsoft Office 365 Microsoft Office 365 - ikony

Wykorzystaj w pełni swoje 365

Zaawansowane, wydajne aplikacje pomagające zwiększyć kreatywność, organizację i bezpieczeństwo

Sprawdź produkty

Poznaj bliżej pakiety dla Ciebie

Microsoft 365 Personal

Microsoft 365 Personal

1 osoba
Sprawdź produkt
Microsoft 365 Family

Microsoft 365 Family

1 osoba 1 osoba 1 osoba 1 osoba 1 osoba 1 osoba
Sprawdź produkt

Obejrzyj wideo i poznaj możliwości Microsoft 365

Spraw, aby Twoje życie stało się bardziej kreatywne, zorganizowane i bezpieczne. Zobacz serię krótkich filmików, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać możliwości Twojego nowego pakietu Microsoft 365.

Szukaj według aplikacji:

  • Office
  • Excel
  • Word
  • PowerPoint
  • OneNone
  • OneDrive
  • Family Safety

Zapomnij o niedbałych zdjęciach dokumentów – z aplikacją Office zamienisz swój telefon w profesjonalny skaner.

Dostęp do plików i dokumentów z każdego miejsca? Już nie potrzebujesz do tego laptopa, ponieważ znajdziesz je w swoim smartfonie.

Ile czasu spędzasz na żmudnym przepisywaniu tabeli do Excela? Za pomocą aplikacji Office Twoje dane same zajmą odpowiednie miejsce w arkuszu kalkulacyjnym.

Nie możesz połączyć się z chmurą lub pocztą? Używając aplikacji Office możesz łatwo i szybko przesłać plik z telefonu na komputer.

Nie szukaj drukarki i skanera – by podpisać dokument pdf wystarczy Ci tylko Twój smartfon i aplikacja Office.

Aplikacje Office pozwolą Ci zadbać o swoje oczy – skorzystaj z trybu ciemnego, by więcej nie męczyć wzroku.

Słyszałeś o prezentacjach w Power Point, które potrafią przykuć uwagę? Teraz z nową funkcją Projektant z uśmiechem na ustach poradzisz sobie z profesjonalnym układem slajdów, grafiką, a nawet animacją tytułową.

Stresujesz się przed prezentacją? Nowy widok prezentera w Power Point umożliwi Ci podgląd notatek, następnych slajdów czy użycie wirtualnego wskaźnika.

Profesjonalna korekta dostępna za jednym kliknięciem. Funkcja Redaktor w Microsoft Word zadba, by w Twoim dokumencie nie było błędów ortograficznych, brakujących przecinków czy niepotrzebnych odstępów.

Działaj efektywnie bez czekania na tłumacza - wbudowana w Word funkcja tłumaczenia pomoże Ci błyskawicznie przetłumaczyć dokument na jeden z wielu języków.

Aplikacje Office mają tak dużo przydatnych funkcjonalności, że czasem nie wiemy, gdzie ich szukać – wtedy przydaje się wszystkowiedząca „lupa”.

Nawet, jeśli przez przypadek usuniesz ważne dla Ciebie pliki, OneDrive przechowa je przez 30 dni, więc łatwo je odzyskasz.

Chcesz przechowywać poufne dane w chmurze – wykorzystaj do tego chroniony za pomocą weryfikacji tożsamości Magazyn Osobisty.

Łatwiejsza współpraca? Po prostu udostępnij innym swoje pliki. Sam określ, kto może mieć do nich dostęp i możliwość ich edycji.

W chmurze także trzeba sprzątać! Zarządzaj swoimi zdjęciami i plikami na OneDrive, by mieć do nich swobodny dostęp z każdego miejsca.

W OneDrive masz 1 TB na wszystkie potrzebne Ci dokumenty i zdjęcia z łatwym dostępem z dowolnego miejsca.

Jak zachować wspomnienia na dłużej? Zapisz swoje zdjęcia na OneDrive. Możesz zgubić albo zmienić telefon, a ulubione fotografie pozostaną zawsze z Tobą.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich plików zapisanych na komputerze, tworząc ich kopie i synchronizując je na bieżąco z dyskiem OneDrive.

Cała Twoja rodzina potrzebuje korzystać z Microsoft Office? Wybierz pakiet Microsoft 365 Family i w prosty sposób aktywuj go oraz udostępnij 5 domownikom.

Skorzystaj z Microsoft OneNote, by skomplikowane obliczenia z geometrii czy całek otrzymać w zaledwie kilka kliknięć.

Nie chcesz, by Twoje dzieci za dużo czasu spędzały na grach komputerowych lub wchodziły na nieodpowiednie dla nich strony? W Microsoft Family Safety łatwo zadbasz o bezpieczeństwo w sieci.

Chcesz mieć dostęp do prawa jazdy, ubezpieczenia samochodu czy dokumentacji podatkowej z każdego miejsca? Zeskanuj ważne dla Ciebie pliki i bezpiecznie przechowuj je w magazynie osobistym OneDrive.

Chcesz, by zdjęcia zrobione smartfonem były bezpieczne? Włącz ich automatyczną synchronizację z OneDrive. Dodatkowo będziesz miał do nich dostęp, na wielu urządzeniach.

Zamień suche fakty na ciekawe zdjęcia i animacje. Skorzystaj z funkcji projektant w PowerPoint, by stworzyć przykuwające uwagę i profesjonalnie wyglądające prezentacje.

Wszystkie Twoje urządzenia lubią współpracować. W ten sposób Ty, Twoja rodzina i koledzy z pracy działacie łatwiej i efektywniej.

Twoje cenne dokumenty będą bezpieczniejsze, gdy ustawisz ich automatyczne kopiowanie na OneDrive. Nawet, jeśli przez przypadek usuniesz ważny plik, w chmurze znajdziesz jego kopię.

Gramatyka i słownictwo to nie są Twoje mocne strony? Żaden problem – w przeglądarce internetowej masz funkcję Redaktor, z którą wysłanie zapytania do sklepu internetowego czy wrzucenie postu do mediów społecznościowych będzie proste, jak nigdy dotąd.

Smartfon z zainstalowanym oprogramowaniem Microsoft Office działa równie efektywnie jak Twój laptop, a masz go zawsze przy sobie.

Zamiast zapisywać pliki na urządzeniu, wgraj je na OneDrive. Zyskasz do nich swobodny dostęp na smartfonie oraz komputerze.

Office

Office

Aplikacje stacjonarne i mobilne premium. Narzędzia oparte na sztucznej inteligencji. Kreatywne treści w wersji premium

Pomoc

Pomoc

Stała pomoc techniczna dla Windows 10 i Microsoft 365.

Outlook

Outlook

Kalendarz rodzinny i osobisty Zaawansowane zabezpieczenia poczty e-mail o pojemności 50GB

Bezpieczeństwo rodzinne

Bezpieczeństwo rodzinne

Ochrona dla Twojej rodziny w świecie wirtualnym oraz rzeczywistym z Microsoft Family Safety

OneDrive

OneDrive

1TB przestrzeni dyskowej w chmurze Kopia zapasowa folderu PC, Magazyn osobisty

Wygoda i bezpieczeństwo z nowym Microsoft 365

Dostęp do praktycznych narzędzi i aplikacji w wersji Premium wyniesie Twoją produktywność na wyższy poziom, a dodatkowa przestrzeń dyskowa OneDrive sprawi, że nie będziesz musiał ograniczać swojej kreatywności. Outlook oferuje Ci teraz więcej miejsca na Twoją pocztę oraz swobodę w zarządzaniu kalendarzem służbowym i rodzinnym. Zadbasz również o bezpieczeństwo najbliższych – zarówno w świecie cyfrowym, jak i fizycznym.

Odkryj jeszcze więcej możliwości

5 urządzeń równocześnie

Korzystaj z aplikacji premium Microsoft 365 nawet na 5 różnych urządzeniach równocześnie. Kiedy Twoje dzieci będą uczyć się zdalnie, Ty możesz pracować na swoim laptopie i smartfonie w tym samym czasie.

Telefon
Tablet
Laptop
Razem znaczy lepiej Razem znaczy lepiej Chmura

Razem znaczy lepiej

Twórz nowe projekty w domowym zaciszu, dzieląc się swoimi pomysłami i wizjami ze współpracownikami czy najbliższymi. Udostępnij pliki przez OneDrive z komputera lub telefonu, by zespołowo szybciej osiągnąć sukces!

Pisz, projektuj, edytuj i udoskonalaj!

Funkcja redakcji tekstu i podpowiedzi poprawek aplikacji Word pozwoli Ci zawsze trafnie przedstawić to, o czym myślisz. Sugestie układu slajdów i inne wskazówki PowerPoint sprawią, że poczujesz się jak profesjonalny projektant. Dodaj do tego pomoc różnorodnych funkcji premium aplikacji Excel, a staniesz się ekspertem w każdej dziedzinie.

Microsoft PowerPoint Microsoft Excel Microsoft Word

Porównaj produkty

Family
Sprawdź
Jedna subskrypcja dla maksymalnie sześciu osób
Zainstaluj na swoich ulubionych urządzeniach: 

Windows i macOS
Android i iOS
Aplikacje Office w wersji premium

Word

Excel

PowerPoint

Poczta e-mail, kalendarz i przestrzeń dyskowa

Outlook

1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive dla każdego z użytkowników

Ulepszone funkcje komunikacji i bezpieczeństwa

Skype

Microsoft Family Safety

Rozszerzona pomoc w sporządzaniu notatek i pisaniu

OneNote

Editor

Personal
Sprawdź
Jedna subskrypcja dla jednej osoby
Zainstaluj na swoich ulubionych urządzeniach:

Windows i macOS
Android i iOS
Aplikacje Office w wersji premium

Word

Excel

PowerPoint

Poczta e-mail, kalendarz i przestrzeń dyskowa

Outlook

1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive

Ulepszone funkcje komunikacji i bezpieczeństwa

Skype

Rozszerzona pomoc w sporządzaniu notatek i pisaniu

OneNote

Editor

Dla Użytkowników Domowych i Uczniów
Sprawdź
Zainstaluj na jednym urządzeniu: 
Windows lub macOS
Zainstaluj na swoich ulubionych urządzeniach:

Windows i macOS
Klasyczne aplikacje Office

Word

Excel

PowerPoint