Czym jest
Huawei Mobile Services?
Najnowsze smartfony HUAWEI działają na systemie operacyjnym Android.
Ekosystem Huawei oparty jest na nowatorskim, autorskim rozwiązaniu Mobile Services (HMS) zastępującym Google Mobile Services. Od kiedy smartfony Huawei przestały mieć fabrycznie instalowane usługi Google, to aplikacje takie jak przeglądarka internetowa, sklep z aplikacjami AppGallery, skrzynka pocztowa, kalendarz, czy usługi chmury tworzą autorskie zintegrowane środowisko usług, zapewniające wygodę korzystania z urządzeń Huawei i dające klientom dostęp do dużej ilości treści od razu ze swoimi produktami.

W ramach mobilnych usług Huawei masz dostęp do:


Lista 100 najpopularniejszych aplikacji
Jak je zainstalować?
YouTube Aplikacja YouTube działa tylko w przeglądarce internetowej. Witryna YouTube.com posiada wszystkie funkcje aplikacji z wyjątkiem automatycznego odtwarzania oraz przewijania filmów w funkcji VR.
W AppGallery jest dostępna aplikacja Gspace, dzięki której możesz uzyskać dostęp do aplikacji Google.
Google Maps Zachęcamy do korzystania z naszej preinstalowanej przeglądarki internetowej Huawei Browser. W AppGallery jest dostępna aplikacja Gspace, dzięki której możesz uzyskać dostęp do aplikacji Google.
Google Drive Polecamy naszą aplikację Petal Maps, która spełnia dokładnie te same funkcje, co Google Maps. Polecamy też inne aplikacje do nawigacji jak: Automapa, Yanosik, NaviExpert, TomTom, maps.me, które umożliwiają korzystanie z nawigacji. Aplikacje te dostępne są do pobrania w AppGallery. Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji Map Google. W AppGallery jest dostępna aplikacja Gspace, dzięki której możesz uzyskać dostęp do aplikacji Google.
Google Chrome Z Dysku Google można korzystać bezpośrednio poprzez przeglądarkę. Pliki zapisane na Dysku można bez problemu pobierać i zapisywać w pamięci wewnętrznej telefonu. Zachęcamy również do korzystania z Chmury Huawei, do której można mieć dostęp bezpośrednio z telefonu oraz PC, po zalogowaniu się do konta ID Huawei na urządzeniu mobilnym.
Facebook Messenger Aplikacja Messenger może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Plik instalacyjny aplikacji jest równiez dostępny w AppGallery.
Istnieje możliwość korzystania z komunikatora poprzez przeglądarkę na stronie Facebook. Okna czatu będą dostępne po włączeniu opcji „wersja na komputer” w ustawieniach witryny
Gmail Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji E-mail. Aplikacja pozwala na podpięcie konta pocztowego Gmail, jak również innych adresów e-mail.
Dostęp do poczty Gmail można też uzyskać korzystając z przeglądarki internetowej.
W AppGallery jest dostępna aplikacja Gspace, dzięki której możesz uzyskać dostęp do aplikacji Google.
WhatsApp Aplikacja WhatsApp może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Plik instalacyjny aplikacji jest równiez dostępny w AppGallery. Aplikację WhatsApp można pobrać również ze strony producenta w formie pliku APK.
Facebook Aplikacja Facebook może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Plik instalacyjny aplikacji jest równiez dostępny w AppGallery. Aplikację można pobrać również ze strony producenta w formie pliku APK.
Możliwe jest również korzystanie z portalu za pomocą przeglądarki internetowej
Google Photos W celu zarządzania zdjęciami zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Galeria. Zdjęcia Google można uruchomić korzystając bezpośrednio z przeglądarki.
Zapisane pliki można bez problemu pobierać i zapisywać w pamięci wewnętrznej telefonu.
W AppGallery jest dostępna aplikacja Gspace, dzięki której możesz uzyskać dostęp do aplikacji Google.
Allegro Aplikacja Allegro jest dostępna do pobrania z AppGallery.
Instagram Aplikacja Instagram może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Plik instalacyjny aplikacji jest równiez dostępny w AppGallery. Zachęcamy również do korzystania ze strony internetowej portalu.
Google translate Aplikacja Tłumacz Google może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Istnieje również możliwość korzystania z Tłumacza Google przy użyciu wersji przeglądarkowej. Dostęp do tłumacza oferuje równiez preinstalowana wyszukiwarka Petal. Alternatywą jest też pobranie innych aplikacji tłumacza w AppGallery, jak np. Microsoft Transaltor
Spotify Aplikacja Spotify może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikacja jest również dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych.
OLX Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji platformy OLX.
AliExpress Aplikacja AliExpress jest dostępna do pobrania z AppGallery.
Google calendar Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Kalendarza. Kalendarz synchronizuje się z preinstalowaną aplikacją pocztową e-mail.
Alternatywą jest pobranie innych aplikacji kalendarza dostępnych w AppGallery.
Kalendarz Google można uruchomić korzystając bezpośrednio z przeglądarki
Netflix Aplikacja Netflix jest dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych. Zachęcamy również do korzystania z usług innych serwisów streamingowych np. Player, VOD.pl, ipla, czy cda.pl
Jakdojadę Aplikacja Jakdojadę jest dostępna do pobrania z AppGallery.
mBank Aplikacja mBank jest dostępna do pobrania z AppGallery.
Messages (SMS) Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji do obsługi wiadomości tekstowych.
Yanosik Aplikacja Yanosik jest dostępna do pobrania z AppGallery.
Microsoft World Pliki Microsoft Office są dostępne m.in. instalując aplikację WPS Office.
Aplikacja Microsoft Word może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Możliwe jest również pobranie pakietu Microsoft Office z AppGallery.
Shazam Aplikacja Shazam może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikacja jest również dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych.
Rossman Aplikacja Rossman może zostać pobrana z AppGallery.
Snapchat Aplikacja Snapchat może zostać pobrana z AppGallery.
Adobe Acrobat Reader Zachęcam do korzystania z programów alternatywnych dostępnych w AppGallery np. PDF Reader.
Aplikacja Adobe Acrobat Reader jest również dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych. Po zalogowaniu się za pomocą konta Google, program działa poprawnie
LinkedIn Aplikacja LinkedIn może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Zachęcam również do korzystania z wersji przeglądarkowej portalu LinkedIn.
Aplikacja jest również dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych.
Google Docs Zachęcamy do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery.
IKO Aplikacja IKO może zostać pobrana z AppGallery.
Google Sheets Zachęcamy do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery.
Play24 Zachęcamy do korzystania z wersji przeglądarkowej platformy Play24.
Calculator Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Kalkulatora.
Alternatywą jest też pobranie innych aplikacji typu kalkulator np. z AppGallery.
Uber Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji usługi Uber.
Polecamy również inne aplikacje jak BOLT lub iTaxiAplikacje te dostępne są do pobrania w AppGallery.
Skycash Aplikacja SkyCash może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft Excel Aplikacja Microsoft Excel może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Zachęcam również do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery.
Moje ING Pracujemy nad tym, aby wkrótce aplikacja bankowa była dostępna w AppGallery.
Do tego czasu zachęcamy do korzystania z usług moje ING za pomocą przeglądarki. Zachęcam również do zgłosznia bankowi prośby o dodanie aplikacji na AppGallery.
Mój T-Mobile Aplikacja Mój T-Mobile może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft Outlook Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji E-mail, z która można zintegrować wszystkie adresy e-mail.
Aplikacja dostępna jest też na oficjalnej stronie producenta, a także może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Google Play Music Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Muzyka.
Jako alternatywę proponujemy zainstalowanie aplikacji jak Deezer,TIDAL lub Empik Music, które można pobrać bezpośrednio z sklepu AppGallery.
Santander Mobile Pracujemy nad tym, aby wkrótce aplikacja bankowa była dostępna w AppGallery.
Do tego czasu zachęcamy do korzystania z usług Santander Mobile za pomocą przeglądarki. Zachęcam również do zgłosznia bankowi prośby o dodanie aplikacji na AppGallery.
Viber Messenger Aplikacja Viber Messenger może zostać pobrana z AppGallery.
Twitter Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji serwisu Twitter.
Alternatywą jest też próba przeniesienia aplikacji ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikacja jest również dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych.
Google Pay Informuję, że nie ma możliwości korzystania z usługi Google Pay. Już wkrótce zostanie uruchomiona usługa Huawei Pay. W AppGallery są już dostępne bankowe aplikacje z możliwością płatności zbliżeniowych: IKO, Millennium, mBank, Alior, Credit Agricole, Noble, Getin oraz aplikacja Curve.
Booking.com Aplikacja Booking.com może zostać pobrana z AppGallery.
Firefox Browser Rekomendujemy używanie preinstalowanej przeglądarki internetowej Huawei.
Natomiast przeglądarka Firefox może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Clock Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Zegara.
OTOMOTO Zachęcamy do korzystania z przeglądarkowej wersji platformy OTOMOTO.
Okla Speedtestl Aplikacja Speedtest może zostać pobrana z AppGallery.
Alternatywą jest też próba przeniesienia aplikacji ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Zachęcam też do korzystania z przeglądarkowej wersji Speedtest.
Pinterest Aplikacja Pinterest może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikacja jest również dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych.
Zachęcam również do korzystania z platformy Pinterest za pomocą przeglądarki.
Bank Millenium Aplikacja Banku Millennium może zostać pobrana z AppGallery.
Skype Aplikacja Skype może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikacja jest również dostępna w AppGallery do pobrania ze źródeł zewnętrznych
Kontakty Zachęcamy do korzystania z preinstalowanej aplikacji Kontaktów.
Pyszne.pl Aplikacja Pyszne.pl może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft OneDrive Zachęcam do korzystania z pakietu Microsoft Office lub WPS Office Lite dostępnych do pobrania poprzez AppGallery. Dostęp do OneDrive możliwy jest też z poziomu przeglądarki.
MobileMPK Aplikacja MobileMPK może zostać pobrana z AppGallery.
Discord Zachęcam do korzystania z przeglądarkowej wersji Discord. Opcja do zalogowania pojawi się po uruchomieniu wersji komputerowej w ustawieniach przeglądarki.
Aplikacja może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Dropbox Aplikacja Dropbox może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Zachęcam też do korzystania z przeglądarkowej wersji platformy Dropbox.
Plus online Aplikacja Plus online może zostać pobrana z AppGallery.
HBO GO Aplikacja HBO GO może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Telewizję HBO można również oglądać poprzez aplikację WP Pilot.
Zachęcam do korzystania z przeglądarkowej wersji HBO GO.
mObywatel Aplikacja mObywatel może zostać uruchomiona poprzez wejście na stronę internetową: https://www.gov.pl/web/mobywatel. Aplikacja może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikacja jest dostępna do pobrania z aplikacji Petal Search.
TikTok Aplikacja TikTok może zostać pobrana z AppGallery.
Może również zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
VCL Media Player Aplikacja VLC Media Player może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Istnieje również możliwość pobrania aplikacji bezpośrednio z strony producenta w formacie .APK.
Stocard Aplikacja Stocard może zostać pobrana z AppGallery.
Blix Aplikacja Blix może zostać pobrana z AppGallery.
AccuWeather Aplikacja AccuWeather dostępna jest do pobrania w AppGallery.
Weather & Radar Aplikacja Pogoda & Radar dostępna jest do pobrania w AppGallery.
WPS Officel Aplikacja WPS Office może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Alternatywą jest korzystanie z aplikacji WPS Office Lite, którą można pobrać bezpośrednio przez AppGallery.
Librus Aplikacja Librus dostępna jest do pobrania w AppGallery.
Może zostać również przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Messager Lite Aplikacja Messenger Lite może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Istnieje również możliwość korzystania z Messenger’a w wersji przeglądarkowej, jednka nie jest to wersja lite.
Note Pad Zachęcam do korzystania preinstalowanej aplikacji Notatnik.
Dzienniczek Vulcan Aplikacja Dzienniczek Vulcan może zostać pobrana z AppGallery.
TIDAL Aplikacja Tidal Music może zostać pobrana z AppGallery.
Vitay Istnieje możliwość przeniesienia aplikacji Vitay ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Empik Aplikacja Empik może zostać pobrana z AppGallery.
Player Aplikacja Player może zostać pobrana z AppGallery.
Alior Mobile Aplikacja Alior Mobile może zostać pobrana z AppGallery.
Twitch Aplikacja Twitch może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Możliwe jest również korzystanie z wersji przeglądarkowej platformy Twitch, konieczne jest otworzenie strony w wersji przeznaczonej na komputery.
OpenFM Aplikacja Open FM może zostać pobrana z AppGallery.
Istnieje też możliwość przeniesienia aplikacji ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Zedge Aplikacja Zedge może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Dostępna jest również wersja przeglądarkowa aplikacji.
Clean Master Aplikacja Clean Master może zostać pobrana z AppGallery.
Istnieje też możliwość przeniesienia aplikacji ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Reddit Aplikacja Reddit może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Zachęcam również do korzystania z wersji przeglądarkowej Reddit’a.
Microsoft OneNote Aplikacja Microsoft OneNote może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
Możliwe jest również pobranie pakietu Microsoft Office z AppGallery.
Dostępna jest również wersja przeglądarkowa programu.
Amazon Shopping Aplikacja Amazon Shopping może zostać pobrana z AppGallery.
Avast Antivirus Aplikacja może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
W AppGallery jest dostępnych wiele innych aplikacji anytwirusowych.
Wikipedia Aplikacja Wikipedia może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone.
GG Aplikacja GG może zostać pobrana z AppGallery.
Poczta o2 Aplikacja Poczta o2 może zostać pobrana z AppGallery.
CDA.PL Aplikacja CDA.PL może zostać pobrana z AppGallery.
Pracuj.pl Aplikacja Pracuj.pl może zostać pobrana z AppGallery.
Waze Aplikacja Waze może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Aplikacja jest rownież dostępna do pobrania w aplikacji Petal Search
PayPal Aplikacja PayPal może zostać przeniesiona ze starego telefonu, poprzez użycie naszej specjalnej aplikacji Phone Clone. Dostępna jest również wersja przeglądarkowa.
TVP Sport Zachęcam do pobierania aplikacji TVP Sport z AppGallery.
WP Pilot Zachęcam do pobrania aplikacji z AppGallery.
WP Poczta Aplikacja WP Poczta może zostać pobrana z AppGallery.
Microsoft PowerPoint Możliwe jest pobranie pakietu Microsoft Office z AppGallery.
Onet Aplikacja Onet może zostać pobrana z AppGallery.
Audioteka Aplikacja Audioteka może zostać pobrana z AppGallery.
CCC Aplikacja CCC może zostać pobrana z AppGallery.
MAPS.ME Aplikacja MAPS.ME może zostać pobrana z AppGallery.
/


Jak pobrać wszystkie aplikacje,
których potrzebujesz?
Masz 3 proste możliwości
na pobranie aplikacji:

Phone Clone
AppGallery
Wyszukiwarka Petal
Phone Clone
1.
Przenieś dane ze swojego starego smartfona za pomocą aplikacji Phone Clone
Szybkie i bezpieczne rozwiązanie
Z łatwością przeniesiesz dane ze starego telefonu na nowy dzięki aplikacji Phone Clone. Nieważne, czy jesteś użytkownikiem systemu iOS, czy Android, aplikacja jest kompatybilna z Twoim telefonem niezależnie od marki.
AppGallery
2.
Pobierz aplikacje
z AppGallery
Wejdź do świata aplikacji
AppGallery to oficjalny sklep z aplikacjami, w którym znajdziesz tysiące aplikacji ułatwiających każdy aspekt życia: prowadzenie konta, płatności z aplikacjami bankowymi, zakupy w ulubionych sklepach, dostęp do najlepszych restauracji i diet, gry dla najbardziej wymagających graczy, najlepsze filmy, muzyka, czy książki. AppGallery to również konkursy, w których zdobyć można fantastyczne benefity w aplikacjach, ale także atrakcyjne nagrody, jak urządzenia Huawei.
Wyszukiwarka
Petal
3.
Pobierz aplikacje przez wyszukiwarkę Petal
Wyszukiwarka Petal to również wyszukiwarka aplikacji. Dzięki widgetowi na ekranie głównym z łatwością znajdziesz wszystkie niezbędne aplikacje.
Wyszukiwarka Petal to nie tylko aplikacje, to również dostęp do lokalnych i globalnych informacji w różnych kategoriach. Aplikacja Petal Search pozwala przede wszystkim na przeglądanie najnowszych newsów i informacji, wyszukiwanie atrakcji w pobliżu, zaplanowanie podróży, zrobienie zakupów czy odnalezienie lokalnych firm i biznesów w Twojej okolicy. Wyszukiwarka Petal oferuje przydatne narzędzia takie jak tłumacz, czy kalkulator kursu walut.


Czy mogę płacić smartfonem nowej
generacji Huawei?
W AppGallery dostępne są aplikacje banków, w których m.in. zapłacisz kodem BLIK: PKO BP*, Alior Bank*, Millennium Bank*, mBank*, Credit Agricole, Getin oraz Noble Bank. Płatności zbliżeniowe realizować można także w aplikacji Curve.

W AppGallery znajdziesz również aplikację do zarządzania finansami Revolut.

*posiadając aplikację tego banku, możesz płacić zbliżeniowo

Więcej aplikacji bankowych wkrótce.


Czy na smartfonach Huawei
działają mapy?
Mapy Petal
Odkrywaj świat na nowo
Aplikacja Mapy Petal pozwala na odkrywanie świata w nowy sposób i daje możliwość nie tylko sprawdzenia Twojej lokalizacji, ale także zaplanowania dojazdu do wyznaczonego celu samochodem, pieszo, rowerem lub komunikacją publiczną.

Używając jej masz dostęp do wskazówek dotyczących podróży, ale także do informacji drogowych w czasie rzeczywistym, co pozwoli Ci na najszybsze dotarcie do celu omijając korki zarówno samochodem, rowerem, pieszo, czy transportem publicznym.

W AppGallery można znaleźć również inne aplikacje ułatwiające nawigację: AutoMapa, Yanosik, TomTom, NaviExperts, MAPS.ME i wiele innych.


Dodatkowe aplikacje, z których
możesz skorzystać

Przeglądarka
Nowa jakość połączenia
Przeglądarka umożliwia bardzo szybkie połączenie, wygodne wyszukiwanie, i pełną ochronę prywatności dla użytkowników smartfonów i tabletów. Jednocześnie dzięki usłudze Newsfeed zawsze będziesz na bieżąco.

Email i kalendarz
Na smartfonach Huawei są preinstalowane aplikacje pocztowe i kalendarz.

Swoje konto e-mail możesz bardzo łatwo dodać do aplikacji pocztowej. Kalendarz automatycznie synchronizuje się z kontami pocztowymi.

Chmura
Bezpiecznie przechowuj dane
Twoje zdjęcia, filmy, kontakty i inne ważne dane będą bezpiecznie przechowywane
w Chmurze. Usługa umożliwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych oraz ustawień telefonu. Korzystaj z bogatych zasobów pamięci w dowolnej chwili.
To szczególnie przydatne rozwiązanie
w przypadku utraty lub zgubienia urządzenia.
Zdrowie
Zadbaj o to, co najważniejsze
Aplikacja Zdrowie współpracuje z szeroką gamą smartwatchy i opasek sportowych HUAWEI. Otwiera to przed Tobą nowe możliwości personalizacji ustawień akcesoriów audio, urządzeń sieciowych i nie tylko. Pomoże Ci prowadzić zdrowy tryb życia i monitorować Twoją aktywność każdego dnia. Zmotywuje Cię do działania i dostarczy szczegółową wiedzę na temat Twoich postępów.
AI Life
Bądź w centrum
inteligentnych rozwiązań
Aplikacja AI Life pozwoli Ci wygodnie zarządzać inteligentnymi urządzeniami. Otwiera przed Tobą nowe możliwości personalizacji ustawień akcesoriów audio, urządzeń sieciowych i nie tylko.