Nowy, rewolucyjny odkurzacz pionowy
Hoover HFX
Stworzony dla prawdziwego domu
Sprawdź
Hoover HFX vacuum cleaner
1) Promocja “Testuj przez 90 dni” trwa do 31.12.2024. W promocji biorą udział wybrane produkty Hoover wyszczególnione w regulaminie promocji.
2) Promocja “5 lat gwarancji” rozpoczyna się dnia 31.10.2023 roku i trwa do odwołania jej przez Organizatora.
Warunkiem udziału w promocjach jest rejestracja w ciągu 30 dni od chwili zakupu na stronie: https://gwarancja.hoover.pl i zaakceptowanie Regulaminu.
Twój dom to nie laboratorium.
To miejsce, gdzie toczy się prawdziwe życie.
Przedstawiamy nowość – odkurzacz pionowy HFX, który stanowi rezultat 115 lat doświadczenia, tysiąca testów i pełnego zrozumienia Twoich potrzeb. Potężna moc zbierania kurzu, stabilna i lekka konstrukcja, intuicyjna obsługa i zestaw dedykowanych akcesoriów sprawią, że sprzątanie stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
HFX Hoover Features
Perfekcyjne czyszczenie krawędzi
HFX Hoover Features
Pojemnik na kurz w rozmiarze XL
HFX Hoover Features
Podwójny filtr dla alergików
HFX Hoover Features
Automatyczne czyszczenie wałka
HFX Hoover Features
Aż 60 min minut pracy
Hoover HFX vacuum cleaner
Końcówka CORNER GENIETM do czyszczenia narożników

Klucz do perfekcyjnej czystości w każdym zakamarku Twojego domu! Dzięki specjalnej końcówce CORNER GENIETMTM o zakresie obrotu 360° z łatwością poradzisz sobie nawet z najdrobniejszym kurzem ukrytym w narożnikach i wzdłuż krawędzi ścian.
Duży pojemnik na kurz i higieniczne opróżnianie

Bardzo duży pojemnik o pojemności 1,19L pozwoli Ci odkurzyć całe mieszkanie bez zbędnych przerw. Jego opróżnianie odbywa się za pomocą jednego kliknięcia,co zapewnia szybkie, łatwe i bezkontaktowe pozbycie się kurzu, włosów i innych zanieczyszczeń.
Hoover HFX vacuum cleaner
Hoover HFX vacuum cleaner
Idealne rozwiązanie dla alergików

Hoover HFX to jedyny dostępny na rynku odkurzacz z filtrem 2w1 (EPA 10 i wylotowy), co jest szczególnie istotne dla alergików. Bezpośredni dostęp do filtra ułatwia jego czyszczenie, a wbudowana dioda LED sygnalizuje, gdy jest taka potrzeba.
Zapomnij o splątanych włosach i sierści

Szczotka z innowacyjną technologią Anti Twist TM automatyczne rozplątuje włosy i sierść owijające się wokół wałka szczotki podczas odkurzania. Takie rozwiązanie zapobiega blokowaniu się wałka i udrażniania wlot rury zasysającej.
Hoover HFX vacuum cleaner
Hoover HFX vacuum cleaner
Wygodne, proste i szybkie ładowanie
Proces ładowania jest równie prosty i szybki jak ładowanie telefonu. Wyjmowany akumulator może być ładowany bezpośrednio w odkurzaczu lub osobno. Dzięki dwóm bateriom w zestawie możesz odkurzać nawet przez 60 minut bez przerwy w trybie standardowym.
5 lat gwarancji

Mamy pełne zaufanie do trwałości i jakości naszych produktów, dlatego odkurzacze HFX objęte są 5 letnim okresem gwarancji. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować zakup na stronie www.registerhoover.com w ciągu 30 dni od daty zakupu i zaakceptować Regulamin.
Hoover HFX vacuum cleaner
Stworzony dla prawdziwego domu
Odkurzacz HFX został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę w codziennym użytkowaniu. Jest bardzo dobrze wyważony , dzięki czemu można go bezpiecznie zaparkować w pozycji pionowej w dowolnym miejscu mieszkania. Z kolei smukła, składana konstrukcja ułatwia jego przechowywanie nawet w ciasnej przestrzeni.
Vacuum Cleaner Front View Vacuum Cleaner Rear View Vacuum Cleaner Side View