Prezent na mikołajki dla dziewczynki – pomysły na podarunek za 100, 200 i 500 zł

Autor: Joanna

Prezent na mikołajki dla dziewczynki nie musi być nudny. Obecnie na rynku znaleźć można mnóstwo gadżetów przeznaczonych dla dzieci w wieku szkolnym. Wiele z nich służy nie tylko do zabawy, ale i do nauki oraz do rozwijania pasji. Przedstawiamy pomysły na prezent na mikołajki dla dziewczynki do 100, 200 i 500 zł.

Prezent mikołajkowy dla dziewczynki powinien być praktyczny, atrakcyjny wizualnie, a nawet rozwijający umiejętności dziecka

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. jaki wybrać prezent na mikołajki dla dziewczynki do 100 zł
  2. jaki prezent od Mikołaja dla dziewczynki do 200 zł będzie najlepszy
  3. jaki prezent do 500 zł kupić na mikołajki dla dziewczynki

Prezent na mikołajki dla dziewczynki do 100 zł

Dzięki smartwatchowi dla dziecka dziewczynka może mierzyć swoją aktywność, a nawet dzwonić do rodziców

Prezent na mikołajki dla dziewczynki powinien nie tylko zapewniać rozrywkę, ale pełnić także funkcję edukacyjną. Jednym z ciekawych pomysłów jest gra planszowa. Wiele pozycji rozwija pamięć i koncentrację oraz uczy analitycznego myślenia i rywalizacji. Często do rozgrywki może zasiąść cała rodzina, co jest alternatywą do spędzania wieczorów przed telewizorem lub komputerem. Jedną z gier, które nadają się na prezent na mikołaja dla dziewczynki, jest Piatnik Insectini. Jest ona przeznaczona dla 2–6 graczy, których zadanie polega na pomocy małym robaczkom w odbudowaniu zniszczonych domków. Inną ciekawą pozycją jest Rebel Dobble Kids – gra karciana. Polega ona na znalezieniu symbolu, który łączy dwie karty. Niezbędny jest tutaj refleks i umiejętność obserwacji.

Manta MP4001 B04 BELT

Na prezent od Mikołaja dla dziewczynki można wybrać także etui na smartfona. Większość dzieci w wieku szkolnym posiada już swój własny telefon, aby sprawnie komunikować się z rodzicami. Niestety urządzenie jest narażone na upadki i zarysowania, dlatego warto je zabezpieczyć. Poza tym kolorowy pokrowiec to także modny dodatek. Dobrze sprawdzi się etui na smartfona iMOVE WB02 (zielony) połączone z opaską biodrową, do której można schować niezbędne rzeczy: klucze, bidon, przekąskę lub zabawkę. Dostępne są także ochraniacze do telefonu z motywem ulubionej bajki, np. Disney Kraina Lodu 001 Samsung Galaxy J3 2017 DPCFROZEN059.

Polecane tablety
  • 1 399 zł
  • 1 399 zł
  • 1 149 zł
  • 699 zł
  • 1 249 zł

Prezent od Mikołaja dla dziewczynki do 200 zł

Praktycznym prezentem mikołajkowym dla dziewczynki są słuchawki bezprzewodowe, które można połączyć z telefonem lub komputerem. Gadżet ten przyda się m.in. do nauki angielskiego, słuchania muzyki, oglądania filmów, grania w gry komputerowe. Jednym z polecanych modeli jest JBL TUNE 500BT (różowy). Słuchawki te są bardzo lekkie i można je składać, dzięki czemu zajmują naprawdę mało miejsca. Akumulator pozwala na używanie ich bez przerwy przez 16 godzin.

Tablet graficzny w prezencie na mikołajki ucieszy dziewczynki zainteresowane grafiką i komiksami

Prezent na mikołajki dla dziewczynki może rozwijać pasje. Jeżeli osoba obdarowywana lubi rysować, warto wybrać BoogieBoard Magic Sketch. Jest to tablet graficzny przeznaczony dla dzieci. Pozwala nie tylko na rysowanie i tworzenie rozmaitych rysunków, ale także odrysowywanie kształtów z gotowych tablic i wysyłanie swojego dzieła na smartfony rodziców lub dziadków. Do zestawu dołączone są dodatkowe narzędzia, dzięki którym można zmieniać teksturę rysunku.

Dzięki smartwatchowi dla dziecka dziewczynka może mierzyć swoją aktywność, a nawet dzwonić do rodziców

Dobrym rozwiązaniem jest także podarowanie dziewczynce w prezencie mikołajkowym smartwatcha. Jest to zegarek, który umożliwia komunikację. Dziecko może odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, wezwać pomoc w razie potrzeby oraz mierzyć swoją aktywność (np. dystans lub liczbę kroków). Natomiast rodzic może kontrolować, czy pociecha nie oddala się od miejsca zamieszkania (funkcja GPS i wyznaczenie strefy bezpieczeństwa). Polecanym modelem smartwatcha na prezent od Mikołaja dla dziewczynki jest Forever Kids Watch FIND ME KW-200 (zielony).

Jaki wybrać prezent na mikołajki dla dziewczynki do 500 zł?

Na prezent od Mikołaja dla dziewczynki można wybrać także akcesoria do rysowania przestrzennego 3Doodler START – zestaw podstawowy. Jest to długopis ze specjalnymi wkładami, z którego wydobywa się ciepły plastik (w pełni bezpieczny, nietoksyczny i biodegradowalny), który można formować rękami w dowolny kształt. Urządzenie działa bezprzewodowo przez ok. 60 minut, co w zupełności wystarczy, by stworzyć niesamowite rzeczy. Do zestawu dołączona jest książka z przykładowymi projektami.

Instax dla dziecka zafascynowanego fotografią

Modnym prezentem na mikołajki dla dziewczynki jest aparat natychmiastowy, czyli taki, który automatycznie wywołuje zdjęcie zaraz po jego wykonaniu. Najpopularniejszym modelem jest Fujifilm Instax Mini 9 (czerwony) + wkłady 2x10 + etui + ramka. Urządzenie można zabrać ze sobą na wycieczkę szkolną, wyjazd wakacyjny, ferie zimowe lub na urodziny do koleżanki. Aparat jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego każde dziecko poradzi sobie z nim bez problemu. Dla dorastającej dziewczynki nie ma większej satysfakcji, niż album z samodzielnie wykonanymi zdjęciami. Jest to także wspaniała pamiątka na całe życie.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link