Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Głębokość - lodówki

Głębokość mierzona jest po zewnętrznej krawędzi lodówki i nie uwzględnia wystających elementów, takich jak uchwyty czy kabel zasilający.


Jeżeli masz niewiele miejsca lub nie przechowujesz większych porcji jedzenia wybierz lodówkę o standardowej szerokości (ok. 60 cm). Jeżeli masz liczną rodzinę, często przyjmujesz gości i możesz wygospodarować więcej przestrzeni zastanów się nad wyborem lodówki typu side by side.  

Decydując się na zakup lodówki dokładnie zmierz głębokość wnęki. Pamiętaj też o pozostawieniu wolnego miejsca na swobodną cyrkulację powietrza zapewniającą prawidłową pracę urządzenia. 


Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów