Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Szerokość - lodówki

Dotyczy:
Lodówki

Szerokość lodówki zależy od rodzaju urządzenia. Typowe chłodziarko-zamrażarki mają 60 cm szerokości, modele side by side około 90 cm. Ale w naszej ofercie znajdziesz lodówki od 40 do nawet 120 cm szerokości. 

Jeżeli masz mało miejsca lub nie przechowujesz dużych ilości jedzenia wybierz węższą lodówkę. Jeżeli masz liczną rodzinę, często urządzasz przyjęcia i możesz wygospodarować więcej przestrzeni zastanów się nad wyborem lodówki typu side by side.  

Decydując się na zakup lodówki sprawdź dokładnie szerokość wnęki. Pamiętaj o pozostawieniu kilku centymetrów wolnej przestrzeni na swobodną cyrkulację powietrza, która zapewni prawidłową pracę urządzenia (szczegóły dotyczące instalacji znajdziesz w instrukcji obsługi). Jeśli lodówka będzie stać przy ścianie zapewnij odstęp od strony zawiasów umożliwiający swobodne otwarcie drzwi lub wybierz model z licowanymi drzwiami.Polecamy artykuł:
Lodówka do 50 cm szerokości – co powinieneś o niej wiedzieć?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów