Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Wysokość - lodówki

Wysokość urządzenia może wynosić od ok. 85 cm w lodówkach typu podblatowego, aż do ponad 200 cm w chłodziarko-zamrażarkach. 

Decydując się na zakup lodówki sprawdź dokładnie wymiary wnęki. Pamiętaj o pozostawieniu wolnego miejsca na swobodną cyrkulację powietrza zapewniającą prawidłową pracę urządzenia. Większość z urządzeń posiada regulowane nóżki, dzięki którym można precyzyjnie dopasować wysokość oraz wypoziomować urządzenie.

Szczegóły znajdziesz w instrukcji obsługi danej lodówki.

Kupując lodówkę do zabudowy zwróć uwagę na schematy zabudowy, które znajdziesz wśród zdjęć produktowych. Pomogą Ci one wybrać właściwy model.Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację