The Frame 2019

Sztuka do podziwiania.
TV do oglądania.

Kreuj wnętrze

Z telewizorem, który jednocześnie jest dziełem sztuki, uatrakcyjnisz przestrzeń swojego mieszkania i pokażesz w nim swój charakter. Bo The Frame to coś więcej niż telewizor. Teraz każda chwila spędzona w Twoim salonie nabierze nowej jakości, dzięki wyjątkowo wysokiej rozdzielczości obrazu w QLED. Sztuka do podziwiania. TV do oglądania.

Wybierz swój model

The Frame 43 (2019)

The Frame 43" (2019)

KUP TERAZ PASUJĄCE RAMKI
The Frame 49 (2019)

The Frame 49” (2019)

KUP TERAZ PASUJĄCE RAMKI
The Frame 55 (2019)

The Frame 55” (2019)

KUP TERAZ PASUJĄCE RAMKI
The Frame 65 (2019)

The Frame 65” (2019)

KUP TERAZ PASUJĄCE RAMKI

Wypełnij swoje wnętrze dziełami sztuki

Pozwól by piękno nieprzeciętnej kolekcji dzieł sztuki zagościło w Twoim salonie. Niezależnie od okazji, zawsze znajdziesz dzieło, które doskonale odda Twój nastrój. W niezwykle prosty sposób spersonalizujesz ustawienia, by każdego dnia cieszyć się nową porcją sztuki, obecną w Twojej przestrzeni.

* Rzeczywiste urządzenie może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. Zapoznaj się z galerią naszych urządzeń.

Wypełnij swoje wnętrze dziełami sztuki

Stwórz swoją własną wystawę

Teraz masz jeszcze więcej możliwości dopasowania telewizora The Frame do pomieszczenia w Twoim domu. W Trybie Sztuka możesz wybierać spośród 7 różnych layotów oraz 10 kolorów tak aby Twoja galeria zdjęć i obrazów perfekcyjnie wpasowała się w wybrane przez Ciebie wnętrze.

* Niektóre matowe passe-partout dostępne są jedynie za pośrednictwem mobilnej aplikacji. Matowe passe-partout: pusty obszar, który służy do wyróżnienia dzieła sztuki w ramce.

100% Natężenie Kolorów dzięki technologii QLED

Miłośnicy sztuki zasługują na najlepszą jakość obrazu oraz piękne kolory. Zapewni im to zaawansowana technologia kropki kwantowej Quantum Dot, wykorzystywana dotychczas jedynie w telewizorach QLED. Dzieki niej The Frame 2019 oferuje realistyczny obraz oraz 100% natężenia kolorów nawet w najjaśniejszych i najciemniejszych scenach.

Ulubione dzieła sztuki

Wybierz swoje ulubione dzieła i stwórz własną galerię w Twoim salonie. Wskaż prace, które oznaczysz jako ulubione, a będziesz mógł je znaleźć w jednym miejscu.

Ulubione dzieła sztuki

Wyczuwa Twoją obecność

Ciesz się ulubionymi pracami zawsze, gdy jesteś obok. Kiedy jesteś w pobliżu telewizora, czujnik ruchu wykryje Twoją obecność i włączy wyświetlanie dzieł sztuki. Gdy wyjdziesz z pomieszczenia, wyłączy galerię.

* Sensor ruchu działa przy włączonej funkcji Tryb Sztuka.
Jego działanie może być uzależnione od jakości oświetlenia.

Idealny sposób na cieszenie się sztuką o każdej porze

The Frame wykrywa poziom natężenia światła w otoczeniu i dostosowuje do niego jasność i tonację kolorów na ekranie. Dzięki temu dzieła sztuki zawsze będą prezentować się w najlepszy możliwy sposób.

Wymienna Ramka

Podkreśl wyjątkowość swojego salonu wybranym dziełem sztuki oprawionym w subtelną ramę. Możesz również dopasować jej kolor i wybrać spośród czterech dostepnych wariantów (białej, czarnej, beżowej oraz brązowej). Ramy możesz w bardzo łatwy wymieniać, dzięki mocowaniom na magnes.

Wymienna Ramka