Wybieramy najlepszą wagę łazienkową – sprawdź opinie naszych klientów

Autor: Joanna

Chcesz kupić wagę łazienkową, żeby zachować kontrolę nad masą swojego ciała? A może planujesz dietę odchudzającą i planujesz śledzić postępy? Niezależnie od przyczyny zaopatrz się w wagę, którą będzie wyróżniała wysoka funkcjonalność. Jak to zrobić? Zasugeruj się opiniami innych użytkowników i wybierz do swojej łazienki najlepszy produkt!

Waga łazienkowa mechaniczna

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- którą wagę elektroniczną łazienkową do 100 zł kupić,

- czy warto kupować droższe wagi elektroniczne,

- czy wagi łazienkowe mechaniczne są godne polecenia.

Waga łazienkowa opinie – modele do 100 zł

Waga elektroniczna łazienkowaCzy za mniej niż 100 zł da się kupić dobrą wagę osobową? Okazuje się, że tak, choć z pewnością nie będzie to urządzenie wielofunkcyjne – będzie służyło wyłącznie do wskazywania masy ciała. Spośród tańszych modeli wag elektronicznych łazienkowych najlepsze opinie otrzymały urządzenia marki Raven. Użytkownicy najczęściej oceniali wagę RAVEN EW001, doceniając ją za cenę, efektowny wygląd (produkt wykonany został z drewna bambusowego) oraz precyzyjne działanie. Do gustu przypadła im również waga elektroniczna niewymagająca użycia baterii – RAVEN EW005 – w której zastosowano system ECO Power. Dostarczanie energii do urządzenia odbywa się przez mechaniczne wciśnięcie przycisku.

Sporą popularnością cieszy się także waga osobowa Vesta EBS03, która dzięki swojemu wykonaniu ze szkła oraz florystycznemu wzorowi zyskała spore grono zwolenników. Polecany jest także bardzo elegancki, klasyczny model Tech-Med TM-ES002. Waga jest bardzo dokładna – ważąc się kilkakrotnie, powtarzalność wyników jest idealna. Bardzo polecam.

CZY WIESZ, ŻE...

Niektóre wagi elektryczne posiadają możliwość nie tylko wskazywania masy ważonej osoby, ale również wykonywania innych pomiarów – np. zawartości tłuszczu, wody czy mięśni w organizmie.

Elektroniczna waga łazienkowa – powyżej 100 zł

Droższe modele wag elektronicznych łazienkowych cieszą się wcale nie mniejszą popularnością. Oto 3 najbardziej docenione modele:

  • RAVEN EW007 – ta waga osobowa posiada więcej funkcji – jest w stanie wykonać pomiary tkanek w organizmie. Do jej zakupu zachęca Krecik: Ładnie się prezentuje, czytelny wyświetlacz, lekka.
  • Huawei Smart Scale AH100 – kolejny model o rozszerzonej funkcjonalności. Naszym klientom najbardziej spodobała się możliwość połączenia wagi osobowej z telefonem za pomocą aplikacji.
  • RAVEN EW004 – waga elektroniczna łazienkowa, o której przeczytamy: Pomimo niemałej ceny produkt super – polecam! Pokazuje zarówno wagę, jak i skład ciała (woda, tłuszcz, waga kośćca), i to wszystko w opcji można zapamiętać dla każdego użytkownika.
Polecane wagi łazienkowe
  • 149,99 zł
  • 149,99 zł
  • 79,99 zł
  • 149,99 zł
  • 549 zł

Waga łazienkowa mechaniczna – opinie

Waga mechaniczna Terraillon T Pro PlusChoć wagi elektroniczne łazienkowe cieszą się zdecydowanie większą popularnością, wagi mechaniczne również mają swoich zwolenników. Warto zwrócić uwagę na model Terraillon T Pro Plus, który zachwyca starannością wykonania i sporą precyzją pomiaru jak na wagę mechaniczną. Bardzo przypadła do gustu użytkownikowi Nika: Bardzo ładna, designerska waga, waży idealnie, polecam. Z kolei model Tech-Med TM-815 został porównany z elektroniczną wagą, która szybko się zepsuła – urządzenia z mechanizmami analogowymi cechują się mniejszą awaryjnością, przez co także zyskują swoich fanów. Wyczerpującą opinię możesz przeczytać również o wadze łazienkowej mechanicznej Terraillon Nautic: Waga bardzo estetyczna. Piękna i prosta forma. Przy wyborze kierowałam się typem, estetyką formy i tym, że jako jedna z nielicznych miała obciążenie do 150 kg.

Wybór wagi łazienkowej może być trudny. Należy się przede wszystkim zastanowić, na jakich funkcjach urządzenia najbardziej Ci zależy. Jeśli szukasz wagi, która będzie przede wszystkim bezawaryjna, zaopatrz się w model mechaniczny. Jeśli jednak chcesz, by urządzenie służyło także do pomiaru tkanek, lepszym wyborem będzie waga elektroniczna. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: Mechaniczna czy elektroniczna waga łazienkowa? Podpowiadamy!

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów