Gry na PlayStation 4 do 100 zł – ranking TOP 10

Autor: Klaudia

Rynek gier komputerowych rośnie w błyskawicznym tempie. Co chwilę wychodzą fajne gry na PS4, dla dzieci i dorosłych, które – mądrze dobrane i dozowane w rozsądnych dawkach – wpływają pozytywnie na rozwój dziecka, a dla dorosłych są świetną rozrywką. Największe hity mogą kosztować nawet i powyżej 200 zł, ale wiele tytułów zakupisz w bardziej przystępnej cenie. Zobacz nasz ranking gier PS4 i wypróbuj świetne gry do 100 zł!

Konsola do gier PlayStation 4

LISTING PRODUKTÓW

Uncharted 4: Kres Złodzieja

The Last of Us Remastered

inFAMOUS Second Son

Battlefield 4

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Rayman Legends

Far Cry 4

Star Wars: Battlefront - Ultimate Edition

Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona

PlayLink Frantics

Gra na PlayStation 4 Uncharted 4: Kres Złodzieja

Gra na PlayStation 4 Uncharted 4: Kres Złodzieja wymagająca logicznego myśleniaRanking otwiera gra Uncharted 4: Kres Złodzieja łącząca w sobie cechy gier akcji, przygodowych i strzelanek. To czwarta już z kolei odsłona serii zapoczątkowanej w 2007 r., bardzo dobrze przyjętej przez krytyków i fanów. Uznana została za arcydzieło i jedną z najlepszych serii gier w historii. Akcja przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby rozgrywa się m.in. na Madagaskarze. Wcielisz się w niej w rolę Nathana Drake’a, który poszukuje legendarnego miasta Libertalia. Gra cechuje się dynamiczną akcją, wciągającą fabułą, piękną grafiką, idealnie dobraną ścieżką dźwiękową. Nie jest bezsensowną strzelanką, lecz wymaga logicznego myślenia. Dla fanów rozgrywki online przygotowano drużynowy tryb multiplayer. Tytuł jest jedną z topowych gier na PS4 i dostępny jedynie na tej platformie. Gra jest odpowiednia dla osób powyżej 16 roku życia i posiada polską wersję językową (dubbing).

PARAMETRY

Gatunek: akcja, przygodowa, strzelanka

Przedział wiekowy: 16+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 10.05.2016 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: tak

PLUSY

+ Fabuła

+ Grafika

+ Tryb muliplayer

+ Ścieżka dźwiękowa

MINUSY

– Niedopracowane sterowanie

– Pojawiające się znikąd postacie

OCENA PRODUKTU: 8/10

Gra na PlayStation 4 The Last of Us Remastered

Gra na PlayStation 4 The Last of Us Remastered, czyli postapokaliptyczny survival horrorThe Last of Us Remastered jest grą łączącą elementy akcji i przygody w konwencji postapokaliptycznego survival horroru. Tytuł stał się hitem na platformie PS3 i zdystansował konkurencję. Po pewnym czasie pojawił się w odnowionej wersji na PS4 wraz z dodatkiem. Fabuła gry toczy się wokół dwójki bohaterów: 40-letniego Joela, który jest przemytnikiem broni i narkotyków, oraz kilkunastoletniej sieroty Ellie. Twoim zadaniem w grze będzie przetrwanie w tej przerażającej rzeczywistości. Fani chwalą tytuł głównie za wciągającą fabułę, pełne życia i autentyczne postacie oraz wymagającą walkę. Grafikę dopracowano znakomicie, ogromnym plusem jest również realizm rozgrywki oraz niesamowity klimat. Twórcy przygotowali drużynowy tryb multiplayer. Tytuł jest wyłączniegrą na PlayStation 4 i posiada polską wersję językową (dubbing). W grę mogą grać osoby pełnoletnie.

PARAMETRY

Gatunek: akcja, przygodowa

Przedział wiekowy: 18+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 30.07.2014 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: tak

PLUSY

+ Fabuła

+ Grafika

+ Tryb muliplayer

+ Realizm

MINUSY

– Słaby polski dubbing

– Błędy w animacji

OCENA PRODUKTU: 8/10

Gra na PlayStation 4 inFAMOUS Second Son

Przygodowa gra na PlayStation 4 inFAMOUS Second SonTrzecia odsłona kultowej serii gier inFAMOUS Second Son to kolejny hit w gronie przygodowych gier akcji. Fabuła toczy się wokół młodego mężczyzny Delsina Sona z Seattle, który posiada nadnaturalne zdolności i staje do walki z członkami specjalnej jednostki rządowej zajmującej się zwalczaniem osób posiadających supermoce. Gracz może wybrać dwie ścieżki – dobrą, w której Delsin zostaje bohaterem, lub złą, gdzie kończy jako znienawidzony złoczyńca. Fani szczególnie podkreślają takie zalety gry jak przepiękna grafika, wyjątkowa grywalność, wciągająca fabuła, klimatyczna ścieżka dźwiękowa z muzyką Nirvany oraz wyjątkowy klimat. Gra posiada jedynie tryb singleplayer i jest przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia. Tytuł w polskiej wersji językowej (dubbing) znajdziesz wyłącznie na platformie PlayStation 4.

PARAMETRY

Gatunek: akcja, przygodowa

Przedział wiekowy: 16+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 21.03.2014 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: tak

PLUSY

+ Fabuła

+ Grafika

+ Grywalność

MINUSY

– Krótka fabuła

OCENA PRODUKTU: 9/10

Gra na PlayStation 4 Battlefield 4

Gra na PlayStation 4 Battlefield 4 dla fanów wojen i sił specjalnychBattlefield 4 jest już czwartą odsłoną kultowego cyklu strzelanin z widoku pierwszej osoby (FPS). Wiele osób uważa ją za jedną z najlepszych gier online w historii. Fabuła gry jest osadzona w 2020 r. i przedstawia wizję zbrojnego konfliktu, w którym uczestniczą Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny. Gracz wciela się w rozgrywce głównej w rolę Reckera, członka amerykańskiej jednostki specjalnej o nazwie Tombstone. Jednak kwintesencją tej gry jest jedyny w swoim rodzaju tryb multiplayer. Podczas jednej rozgrywki mogą w nim jednocześnie uczestniczyć aż 64 osoby. Walki toczą się na bardzo dużych mapach, a ich scenerię można niszczyć. Istnieje możliwość wyboru trybu dowódcy – taka rozgrywka przypomina nieco grę strategiczną. Twórcy gry zapewnili taktyczną głębię, niespotykaną dynamikę rozgrywki, bardzo dokładną grafikę i realistyczną fizykę, a także bardzo wiernie odwzorowali współczesne pole walki. Z tego też powodu gra jest przeznaczona dla osób pełnoletnich.

PARAMETRY

Gatunek: akcja, FPS, strzelanka

Przedział wiekowy: 18+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 29.11.2013 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: nie

PLUSY

+ Realizm

+ Grafika

+ Ścieżka dźwiękowa

MINUSY

– Dużo bugów

– Krótka fabuła

OCENA PRODUKTU: 8/10

Gra na PlayStation 4 Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 – dobra rozrywka dla dzieciPlants vs. Zombies: Garden Warfare 2 to pierwsza w naszym zestawieniu świetna gra dla dzieci na PS4. Gatunkowo jest połączeniem gry akcji ze strzelanką. W grze rośliny toczą starcia z przyjaznymi zombie, którzy opanowali miasteczko Suburbia i zamienili na Zomburbię. Zadaniem gracza jest przywrócenie dawnego stanu rzeczy. Głównym trybem gry jest multiplayer, ale twórcy dodali również rozgrywkę jednoosobową. Do dyspozycji użytkownika oddano 12 map oraz ponad 100 sterowanych postaci. Tytuł jest bardzo grywalny, okraszony świetną ścieżką dźwiękową, a całość dopełnia kreskówkowa oprawa graficzna. Klienci podkreślają, że gra jest znakomita dla dzieci i nastolatków, postacie, których dziecko się nie przestraszy, są przyjazne, a granie rozwija myślenie. Tytuł nie jest wyłącznie dostępny na platformie PlayStation 4. Posiada polską wersję językową (dubbing). Polecany dla dzieci od lat 7.

PARAMETRY

Gatunek: akcja, strzelanka

Przedział wiekowy: 7+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 25.02.2016 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: nie

PLUSY

+ Grywalność

+ Grafika

+ Ścieżka dźwiękowa

MINUSY

– Nie da się grać z konta podrzędnego ze względu na ograniczenia wiekowe

OCENA PRODUKTU: 9/10

Gra na PlayStation 4 Rayman Legends

Gra na PlayStation 4 Rayman Legends zapewni rozrywkę większemu gronu osóbKolejną świetną propozycją dla dzieci w naszym rankingu jest zręcznościowa platformówka 2D Rayman Legends. Gracz steruje poczynaniami sympatycznego stworka o imieniu Rayman, który musi przejść kolejne poziomy, aby uratować świat. Gra posiada tryb kooperacji dla czterech osób, jest bardzo rozbudowana i oferuje wiele poziomów gry, co zapewnia dużo godzin wciągającej rozrywki. Grę w porównaniu do poprzednich odsłon wzbogacono o możliwość dołączania i wychodzenia z rozgrywki w dowolnym momencie. Tytuł świetnie się sprawdzi podczas rozgrywki w większym gronie. Jako rodzic możesz pozwolić grać dzieciom, ponieważ jest ona bardzo radosna i kolorowa i nie ma w niej przemocy. Będą mogły w nią zagrać zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Tytuł cieszy oko znakomitą grafiką w konwencji kreskówki. Posiada polską wersję językową (dubbing) i nie jest wyłącznie dostępny na platformie PlayStation 4. Przeznaczony jest dla dzieci od lat 7.

PARAMETRY

Gatunek: dla dzieci/familijna, platformowa, zręcznościowa

Przedział wiekowy: 7+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 28.02.2014 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: nie

PLUSY

+ Grywalność

+ Grafika

MINUSY

– Brak

OCENA PRODUKTU: 10/10

Gra na PlayStation 4 Far Cry 4

Kultowa strzelanka u stóp Himalajów, czyli gra Far Cry 4 na PlayStation 4Far Cry 4 jest kolejną odsłoną kultowej serii gier FPP zapoczątkowanej w 2004 r. To pierwszy tytuł z serii, który pojawił się na PlayStation 4. Tym razem gracz wciela się w rolę Ajaya Ghale`a, który udaje się do fikcyjnego kraju Kyrat w Himalajach, gdzie bierze udział w wojnie domowej pomiędzy dwiema stronami walczącymi o dominację nad tym krajem. Wciągającą fabułę gry osadzono w przepięknej scenerii najwyższych gór świata. Na użytkownika czeka kilkanaście misji fabularnych i wiele pobocznych. Gra wyróżnia się przede wszystkim otwartą strukturą świata oraz rewelacyjną i pieczołowicie opracowaną w każdym detalu oprawą audiowizualną. Gracze podkreślają znakomity klimat fabuły. Gra dysponuje trybem multiplayer, zawiera wulgaryzmy i dużo przemocy, dlatego też jest przeznaczona dla osób pełnoletnich. Posiada polską wersję językową (dubbing) i nie ma wyłączności na platformę PlayStation 4.

PARAMETRY

Gatunek: akcja, FPS

Przedział wiekowy: 18+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 18.11.2014 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: nie

PLUSY

+ Grywalność

+ Grafika

+ Fabuła

MINUSY

– Mało realistyczne sterowanie pojazdami

OCENA PRODUKTU: 9/10

Gra na PlayStation 4 Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition

Gra na PlayStation 4 Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition – gratka dla fanów Gwiezdnych WojenKolejną godną polecenia propozycją w naszym rankingu jest trzecia odsłona kultowego cyklu strzelanin sieciowych inspirowanych filmowym światem Gwiezdnych Wojen Star Wars: Battlefront – Ultimate Edition. Gra nie posiada trybu singleplayer, lecz skupia się wyłącznie na rozgrywce wieloosobowej offline i online. W grze angażujemy się w konflikt między sojuszem Rebeliantów (Rebel Alliance) a szturmowcami Imperium, który odbywa się w scenerii doskonale znanej fanom filmowej sagi George’a Lucasa. Możesz przejąć kontrolę nad postaciami znanymi z filmu. Użytkownik obserwuje akcję z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby. Gra wyróżnia się znakomitą oprawą graficzną, urozmaiconymi trybami rozrywki oraz niesamowitą grywalnością. Według fanów gra doskonale odzwierciedla klimat Gwiezdnych Wojen. Jest przeznaczona dla użytkowników od 16 roku życia, oferuje polską wersję językową (dubbing) i nie ma wyłączności na platformę PlayStation 4.

PARAMETRY

Gatunek: akcja, strzelanka

Przedział wiekowy: 16+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 18.11.2016 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: nie

PLUSY

+ Grywalność

+ Grafika

+ Dużo dostępnych trybów gry

MINUSY

– Brak

OCENA PRODUKTU: 10/10

Gra na PlayStation 4 Dying Light: The Following – Edycja Rozszerzona

Realistyczny survival horror na PlayStation 4, czyli Dying Light: The Following – Edycja RozszerzonaDying Light: The Following – Edycja Rozszerzona zawiera dodatek oraz edycję rozszerzoną popularnej gry Dying Light wyprodukowanej w 2015 r. przez wrocławskie studio Techland. Jest to strzelanka FPP utrzymana w konwencji survival horroru. Gracz wciela się w Kyle’a Crane’a z miasta Harran, którego mieszkańcy zostali zainfekowani nieznanym wirusem, zmieniającym ich wszystkich w zombie. Sterując bohaterem, walczymy o przetrwanie z hordami zombie. Gra oferuje wciągający tryb fabularny z odskocznią w postaci zadań pobocznych oraz ogromną mapę rozgrywki z możliwością zwiedzenia niemal każdego zakątka miasta. Dodatek oferuje sporo jazdy samochodami na ogromnym wiejskim obszarze z użyciem pokaźnego arsenału broni. Grafika jest bardzo zaawansowana, fizyka i animacje sprawiają, że walka wręcz jest bardzo realistyczna, a ruchy postaci płynne. Oprócz trybu solo możliwa jest również gra online ze znajomymi w czteroosobowej kooperacji. Producent przygotował polską wersję językową (dubbing). Gra jest przeznaczona dla osób pełnoletnich.

PARAMETRY

Gatunek: akcja, horror

Przedział wiekowy: 18+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 09.02.2016 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: nie

PLUSY

+ Grywalność

+ Grafika

+ Fabuła

MINUSY

– Powtarzalne misje

– Słaby polski dubbing

OCENA PRODUKTU: 8/10

Gra na PlayStation 4 PlayLink Frantics

Gra na PlayStation 4 PlayLink Frantics – dla całej rodziny i osób w każdym wiekuRanking zamykamy propozycją dla całej rodziny i osób w każdym wieku. Zręcznościowa i towarzyska gra PlayLink Frantics jest przeznaczona dla maksymalnie czterech osób. Rozgrywka polega na rywalizacji w 15 różnych dyscyplinach, a celem jest zdobycie większej liczby koron niż inni użytkownicy. Liczy się przede wszystkim spryt, a nie zręczność i szybki czas reakcji. W interakcje z postaciami na ekranie możesz wejść za pośrednictwem darmowej aplikacji PlayLink zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Sterowanie postacią polega na potrząsaniu lub pochylaniu urządzeniem mobilnym. Gra oferuje kolorową i atrakcyjną oprawę audiowizualną w konwencji właściwej dla filmu animowanego. Tytuł nadaje się do użytku dla dzieci od 3 lat, posiada polską wersję językową (dubbing) i jest dostępny wyłącznie na platformę PlayStation 4.

PARAMETRY

Gatunek: dla dzieci/familijna, imprezowa

Przedział wiekowy: 3+

Wersja językowa: polska (dubbing)

Data premiery: 09.03.2018 r.

Dostępne wyłącznie na PlayStation: tak

PLUSY

+ Grywalność

+ Grafika

MINUSY

– Słaby polski dubbing

OCENA PRODUKTU: 9/10

Podsumowanie

Jakie gry na PS4 kupić w rozsądnej cenie? Po naszym rankingu widać jak na dłoni, że możesz wybrać wiele hitowych tytułów w cenie do 100 zł. Niektóre z nich premierę miały co prawda kilka lat temu, ale w dalszym ciągu mogą się pochwalić wspaniałą oprawą graficzną i wielogodzinną grywalnością. W rankingu wymieniono tytuły zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Każda nich dostarczy niesamowitych doznań audiowizualnych oraz wysokiej jakości rozrywkę przez wiele godzin.

40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów