Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Typ suszarki do włosów

Rozróżniamy trzy typy suszarek: małe, duże i turystyczne. Wszystkie wyróżniają się innymi gabarytami i budową. W codziennym użytkowaniu najlepiej sprawdzają się urządzenia, które są dopasowane do długości włosów, miejsca użytkowania oraz potrzeby korzystania z dodatkowych nasadek.

  • Suszarki małe - zajmują niewiele miejsca, równocześnie pozwalając na szybkie wysuszenie krótkich lub nieco dłuższych włosów. Zazwyczaj wyposażone w dodatkową, wąską nasadkę do modelowania  (tzw. koncentrator). Nie są polecane osobom, które mają sztywne i mało podatne na układanie włosy, ponieważ modelowanie fryzury małą suszarką może zająć sporo czasu.
  • Suszarki duże - idealne dla długich włosów lub przy częstym używaniu suszarki do ich układania. Mają silnik o dużej mocy i oferują regulację temperatury oraz siły nadmuchu. Każda duża suszarka jest wyposażona w koncentrator do szybkiego suszenia nawet gęstych i długich włosów.
  • Suszarki turystyczne - najmniejsze z suszarek, zazwyczaj ze składaną rączką, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca w torbie podróżnej. Idealne w czasie podróży lub na wyjścia na basen. Suszarki te często mają etui, które pomieści dodatkowe końcówki lub zestaw wymiennych wtyczek pasujących do kontaktów w innych krajach. Takie urządzenia mają jednak niewielką moc, przez co dłużej i mniej efektywnie suszą włosy. Dlatego też nie są polecane jako główne suszarki w domu.

Polecamy artykuł:
Suszarka do włosów - jak wybrać?
Czytaj więcej
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów