Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaj obudowy

Współcześnie Producenci telefonów posiadają w swojej ofercie modele o obudowach w najróżniejszych kształtach. Poczynając od telefonów tradycyjnych, kończąc na zapierających dech w piersiach dotykowych ekranach urzekających intensywnością barw. Od szybkich w obsłudze, funkcjonalnych telefonów rozsuwanych po najbardziej zaawansowane smartfony z pełną klawiaturą QWERTY.

 

 

Klasyczna

Jednobryłowa obudowa to wygodna i szybka obsługa telefonu, dla osób ceniących tradycyjne rozwiązania. Wyświetlacz i prosta klawiatura są zawsze w zasięgu ręki. Klasyczne kształty idą w parze z łatwością użytkowania.

Większość smartfonów wyposażona jest w dotykowe wyświetlacze. Sterowanie odbywa się dedykowanym rysikiem lub opuszkiem palca. Tego typu modele cechuje przede wszystkim większy niż w klasycznych telefonach wyświetlacz.

Zobacz produkty

 

Rozkładane

Dzięki rozkładanemu ekranowi obsługa smartfonu zyskuje nowy wymiar. Złożony jest  kompaktowy, a po rozłożeniu zyskujemy dwa razy więcej powierzchni ekranowej. 

Zobacz produkty

 

Z klapką

Obudowa z klapką to niezwykle elegancka i funkcjonalna forma telefonu komórkowego. Dwa wyświetlacze: zewnętrzny – pozwalający szybko podejrzeć informacje o nadchodzących połączeniach i SMS-ach oraz wewnętrzny – dający dostęp do wszystkich funkcji telefonu. A do tego oszczędność miejsca.

Zobacz produkty

 

Z pełna klawiaturą

Telefony, które dają Ci nieograniczone możliwości. Klawiatura QWERTY ułatwia komunikację z przyjaciółmi, umożliwia swobodne korzystanie z funkcji pocztowych, zapewniając przy tym wspaniałą zabawę.

Zobacz produkty

 Polecamy artykuły:
Jak wybrać smartfona?
Jakie możliwości mają najnowsze smartfony?
Czytaj więcej
 
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację