Brakuje jakichś informacji?

Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaj gofrownicy

Dotyczy grup Towarowych:
Gofrownice
Gofrownica umożliwia samodzielne przygotowanie gofrów. W zależności od modelu urządzenia gofry mogą mieć różne kształty. Najpopularniejsze są prostokątne i kwadratowe, ale w naszej ofercie możesz też znaleźć gofrownice z płytami w kształcie serca lub trójkąta. Moc gofrownic waha się w granicach 700 - 1400 W.


 

Naleśnikarka to urządzenie do smażenia naleśników. Pokryta jest specjalną powłoką zapobiegającą przywieraniu naleśników. Niektóre modele mają krawędzie, co zapobiega wylewaniu się ciasta na blat kuchenny. W zestawie możesz otrzymać wałek ułatwiający równomierne rozprowadzenie ciasta i łopatkę do przewracania naleśników.


Waflownica
umożliwia pieczenie wafli. W zestawie może znajdować się narzędzie do rożków, dzięki czemu przygotowane wafelki możesz wykorzystać do lodów.Polecamy artykuł:
Najważniejszy posiłek ucznia w ciągu dnia - jak urozmaicić śniadanie?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację