Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Rodzaje powłok zewnętrznych patelni

Dotyczy:
Patelnie
Powłoka aluminiowa - Lekka patelnia, która szybko się nagrzewa. W patelniach aluminiowych stosowane są różnego rodzaju powłoki wewnętrzne, dlatego koniecznie zwróć na nie uwagę.
 
Powłoka ceramiczna - Najczęściej ma także ceramiczną powłokę wewnętrzną. Wyróżnia się dużą odpornością na zarysowania. Nagrzewa się równomiernie i dobrze oddaje ciepło. Nie powinno się myć jej w zmywarce, ani narażać          na nagłe zmiany temperatur.
 
Powłoka granitowa - Odporna na zarysowania nawet w przypadku używania ostrych przyborów kuchennych. Patelnie z powłoką granitową bez problemów można myć w zmywarce.
 
Stal szlachetna - Nagrzewa się powoli, ale bardzo dobrze rozprowadza ciepło i długo utrzymuje temperaturę. Może występować z różnego rodzajami powłokami wewnętrznymi.
 
Trwała emalia - Łatwa w czyszczeniu, nadaje się do mycia w zmywarce. Może mieć różne kolory, dzięki czemu dopasujesz ją do swojej kuchni. Może występować z różnego rodzajami powłok wewnętrznych.
 
 
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów