Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Torba chłodząca

Torba chłodząca, zwana też torbą termiczną, wykonana jest najczęściej ze sztucznych tkanin. Dostępne są różne kolory i wzory, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do swojego stylu.
Wnętrze torby pokryte jest aluminium, dzięki czemu dłużej zachowuje ona zimną temperaturę napoju. Nie jest zasilana elektrycznie, do podtrzymywania temperatury wykorzystuje się specjalne wkłady mrożące. W zależności od modelu torba może mieć pojemność do 30 litrów.

Pamiętaj, że torba termiczna nie ma funkcji schładzania. Przed spakowaniem napoju musisz go najpierw schłodzić w tradycyjnej lodówce. Tak samo jak wkłady mrożące.
Torba chłodząca to idealne rozwiązanie przy sporadycznym użytkowaniu. Jest lekka, poręczna i tania.

Polecamy artykuł:
Jak wybrać lodówkę turystyczną?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację