Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Lodówka turystyczna

Lodówka turystyczna może być zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej i/lub z sieci 230V. Są też modele, w których zimno podtrzymywane jest poprzez stosowanie specjalnych wkładów mrożących. W zależności od modelu lodówka turystyczna utrzymuje temperaturę do 13 - 20 stopni poniżej temperatury otoczenia. Jej pojemność może wynosić nawet 70 litrów.

Lodówka turystyczna to idealne rozwiązanie na lato. Posiada twardą obudowę, dzięki czemu stoi stabilnie na każdej powierzchni. Bez problemu możesz zabrać ją na plażę, aby móc schładzać się zimnym piciem.

Polecamy artykuł:
Jak wybrać lodówkę turystyczną?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację