Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Usługa PlayStation Store

PlayStation Store to najlepsze miejsce na zakupy gier wydaniu cyfrowym. Przeglądaj nowe gry, najnowsze dodatki do swoich ulubionych gier oraz tytuły, które już wkrótce trafią do sprzedaży. Możesz kupować gry i inne rodzaje zawartości w dowolnym momencie, używając do tego konsoli, komputera, tabletu lub smartfonu. Wystarczy połączenie z Internetem.

► Subskrybcja PlayStation Plus
PlayStation Plus to granie online na PS4, rabaty w PlayStation Store, gry co miesiąc i inne atrakcje już za jedyne kilkanaście zł miesięcznie.
► Doładowanie konta PlayStation Network
Karta do PlayStation Network. Można za ich pomocą zasilać swój portfel PlayStation Store zarówno na PlayStation 4, PlayStation 3 jak i PlayStation Vita bez użycia karty kredytowej. Dzięki usłudze PlayStation Store możesz kupować gry i dodatki. Uzupełnienie wirtualnego konta za pomocą tej karty zapewni bezpieczeństwo twoim finansom. Możesz też łatwiej kontrolować swoje wydatki.
Terminy powiązane:
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację