Brakuje jakichś informacji? Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

PlayStation Plus

Dołącz do PS Plus, a uzyskasz dostęp do możliwości grania online na PS4, gier na PS4, które co miesiąc możesz pobrać i grać w nie, do wyjątkowych rabatów i wielu innych atrakcji. .Abonament można wykupić na miesiąć (koszt 33 zł)  ,3 miesiace  (koszt 100 zł)  lub 12 miesięcy (koszt 240 zł)

Funkcje PlayStation Plus to

  • Wieloosobowy tryb online na PS4 - Jeszcze lepiej wykorzystaj swoje gry
  • Dwie gry na PS4 do pobrania co miesiąc
  • Wyjątkowe oferty i rabaty - Oszczędzaj na grach, dodatkach, zamówieniach przedpremierowych i innych materiałach 
Czytaj więcej
Graj więcej, płacąc za to mniej dzięki członkostwu w PlayStation Plus*. Granie online na PS4, rabaty w PlayStation Store, darmowe gry co miesiąc i inne atrakcje. Dołącz do globalnej społeczności graczy, ciesząc się z wyjątkowych funkcji i korzyści, które otrzymasz, stając się członkiem PS Plus. Jedne członkostwo obejmuje PS4, PS3 i PS Vita

PlayStation Plus to:
 
  • Tryb online dla wielu graczy - Dołącz do milionów graczy w bitwach dla wielu graczy na PS4, odkryj nowe światy ze swoimi znajomymi i wspólnie przeżywajcie wiele przygód.
  • Gry co miesiąc - Pobieraj co miesiąc dwie specjalnie wybierane gry na PS4, PS3 i PS VITA  i graj w nie tak długo, jak korzystasz z członkostwa.
  • Ekskluzywne zniżki - Dzięki rabatom dostępnym wyłącznie dla członków PS Plus oszczędzisz dużo pieniędzy w PlayStation Store.
  • Share Play: zaproś znajomych z PSN, by dołączyli do Ciebie w bitwach dla wielu graczy albo sami sterowali Twoimi przygodami, nawet jeśli nie mają danej gry.
  • Wcześniejszy dostęp: bądź jedną z pierwszych osób, które wypróbowują nowe gry, wersje demo i próbne wersje beta, korzystając z ekskluzywnego dostępu dla członków PS Plus.
  • Dysk internetowy o pojemności 10 GB - przesyłaj zapisane dane swoich gier do chmury, co pozwoli Ci na kontynuowanie gry na dowolnym innym PS4.

Abonament można wykupic na miesiąć (koszt 33 zł)  ,3 miesiace  (koszt 100 zł)  lub 12 miesięcy (koszt 240 zł)

* Subskrypcja PlayStation®Plus jest dostępna wyłącznie dla posiadaczy konta Sony Entertainment Network (SEN), którzy mają dostęp do PlayStation®Store i połączenia internetowego o dużej szybkości. PlayStation™Network (PSN), PS Store oraz PS Plus podlegają warunkom korzystania oraz ograniczeniom językowym i krajowym. Materiały i usługi dostępne w PS Plus różnią się w zależności od wieku subskrybenta. Użytkownicy muszą mieć ukończone 7 lat, a osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, muszą mieć zgodę rodziców. Użytkownicy z Niemiec muszą mieć ukończone 18 lat. Dostępność usługi nie jest gwarantowana. Funkcje online niektórych gier mogą zostać wycofane po uprzednim powiadomieniu – eu.playstation.com/gameservers. Wymagane jest podanie szczegółowych informacji o zatwierdzonych metodach płatności. Subskrypcja PS Plus to subskrypcja ciągła z regularną opłatą subskrypcyjną, która jest pobierana z portfela gracza (w cenie aktualnej w danym momencie w PS Store). Zastosowanie mają warunki korzystania: Warunki świadczenia usługi PSN na stronie eu.playstation.com/legal.
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów