Brakuje jakichś informacji?

Poinformuj nas! Wyślij

Znajdź nas

Słownik pojęć i terminów

Zapraszamy Cię do zapoznania się opisami najpopularniejszych pojęć, związanych z technologiami i rozwiązaniami wykorzystanymi w produktach znajdujących się w naszej ofercie.

Jak wyszukiwać pojęcia?


Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lub przeglądaj alfabetyczny spis terminów, następnie kliknij myszką w interesujące Cię hasło.

Wybierz literę alfabetu:

Kompatybilna platforma - smartwatch

Dotyczy grup Towarowych:
Smartwatch

Kompatybilna platforma wskazuje na możliwości komunikacji z urządzeniami z określonym systemem operacyjnym. Do najpopularniejszych systemów należą:


 


Android

Android jest otwartym systemem operacyjnym przeznaczonym dla smartfonów i tabletów. Pozwala na niemal nieograniczoną personalizację ustawień urządzenia oraz możliwość instalacji tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Google Play (dawniej Android Market). Android jest najpopularniejszym systemem mobilnym na świecie.

 


Windows Mobile

System operacyjny przeznaczony dla smartfonów stworzony przez Microsoft. Zawiera wbudowane oprogramowanie biurowe, umożliwia obsługę internetu oraz multimediów. Wersje od Windows 8 posiadają możliwość doskonałej synchronizacji plików i danych z komputerami z zainstalowanym systemem Windows 8 oraz 10.

Najnowszą wersją systemu Windows jest Windows 10 mobile.

 


iOS (iPhone OS)

System operacyjny Apple Inc. dla urządzeń mobilnych iPhone, iPod touch oraz iPad. System ten bazuje na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i na tym samym jądrze. Przyjazny interfejs, fantastyczna funkcjonalność i niezachwiana niezawodność – to najważniejsze cechy systemu operacyjnego iOS dla urządzeń mobilnych, będącego fundamentem telefonu iPhone.

 
Uwaga!
Nie wszystkie produkty w obrębie danego systemu operacyjnego mogą być kompatybilne. Kompatybilność urządzeń jest uzależniona od Producenta.


Polecamy artykuły:
Jak wybrać smartwatcha?
Zegarek dla aktywnych – sportowy czy smartwatch?
Czy ta informacja była dla Ciebie przydatna? Dziękujemy za opinię. Wg. Ciebie ta informacja jest przydatna Dziękujemy za przesłanie wiadomości Juz oddałeś głos na tą informację