Jesteśmy widoczni!
TCL papuga

Z dumą wkraczamy na rynek polski pojawiając się w jeszcze większej ilości miejsc - teraz możesz kupić nasz sprzęt również w RTV EURO AGD.

Jako TCL Electronics szczycimy się z bycia drugim na świecie producentem telewizorów!

Sprzęt, którym wpływamy na jakość Twojej domowej przestrzeni, produkujemy samodzielnie od A do Z, wszystkie komponenty powstają w naszych fabrykach, są wyselekcjonowane, dopracowane do najmniejszego szczegółu, aby sprostać oczekiwaniom konsumenta.

TCL preview
TCL NA MAPIE ŚWIATA
TCL na mapie świata

Nasza firma zakorzeniona jest w świadomości konsumentów na całym świecie! W USA i Azji marka TCL jest już w ścisłej czołówce, przyszedł czas na Europę.

Zaproś inteligentną technologię do swojego domu i otwórz oczy na większe możliwości. Korzystaj z rozwiązań wpływających na Twoje zdrowie, jakość życia i radość z piękna.

SPRAWDŹPRODUKTY TCL
TCL TOP TV

ZOBACZ
NASZE PRODUKTY

i przekonaj się, że można pomylić
obraz z rzeczywistością!

SPRAWDŹPRODUKTY TCL

OBEJRZYJ TELEWIZORY, KTÓRE ZMIENIĄ TWOJE POSTRZEGANIE RZECZYWISTOŚCI!

Jeśli szukasz jeszcze szerszych doznań wizualnych, piękniejszych kolorów i minimalistycznego designu, koniecznie zobacz nasze propozycje telewizorów od TCL, drugiego na świecie producenta telewizorów.

TCL P6EP680
TCL P6EP680
TCL EP640
TCL P6F

SERIA TCL EC780

Wyjątkowy obraz zasługuje
na niesamowity dźwięk.

  • obraz kinowy Dolby Vision
  • wbudowany soundbar ONKYO
  • dźwięk kinowy Dolby Atmos
  • Android TV
  • dostępny rozmiarach: 55/65 cali
PRZEJDŹ
DO SKLEPU
Szeroka paleta barw, rewelacyjna jakość obrazu i bezramkowa, ultra-cienka metalowa konstrukcja to rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą iść na kompromis miedzy wydajnością, a elegancją sprzętu. Idealny dla miłośników prawdziwych doznań, mocnego dźwięku, a także e-gamming’u, ze względu niski input lag, który wynosi 9 ms. Wbudowany soundbar ONKYO, technologia Dolby Vision i Dolby Atmos pozwalają na doznania kinowej technologii w Twoim domu. Sięgnij po to, co najlepsze!
ZOBACZ VIDEOarrow

DOSTĘPNY W NASZYM SPRZĘCIE

Zarządzaj domowym centrum rozrywki w dowolny sposób - pilotem, który otrzymasz w zestawie z wybranym modelem telewizora, bądź własnym urządzeniem mobilnym.

Zyskaj dostęp do swoich wiadomości email, internetu, kalendarza, a także swobodnie korzystaj z zakupów w Google Play Store. Z łatwością możesz także zarządzać swoją domową przestrzenią dzięki stałej komunikacji z asystentem Google.

Każdego dnia wybieraj i ściągaj ulubione aplikacje, spośród 3000 dostępnych w telewizorach TCL, dzięki Android TV!

mobile
pilot