Perfekcyjne efekty w zmywarkach Home Connect.

Zmywarki Home Connect to więcej czasu i swobody dla Ciebie i Twojej rodziny. Teraz możesz włączyć swoje urządzenie z dowolnego miejsca przy pomocy aplikacji. Możesz również sterować programami, a nawet przyspieszać cykl. Po powrocie do domu będą czekały na Ciebie nieskazitelnie czyste i perfekcyjnie suche naczynia.

Wysoki standard higieny dla Twojego bezpieczeństwa
Co zyskujesz dzięki zmywarce? Więcej niż myślisz!

Wciąż się zastanawiasz, czy zmywarka jest Ci potrzebna? Dzięki zmywarkom Bosch oszczędzisz na myciu naczyń nie tylko 45 minut dziennie, lecz także aż do 8500 litrów wody rocznie.

Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej

Urządzenia do zabudowy

Piekarnik Bosch

Piekarniki

Piekarniki marki Bosch to innowacyjne technologie zamknięte w pięknej, minimalistycznej formie, która pasuje do każdej kuchni. Program AutoPilot, system wyboru potraw PerfectChef czy Termoobieg 4D gwarantują doskonałe rezultaty pieczenia za każdym razem. Piekarniki z parowarem to nowa jakość w kuchni - zdrowe, chrupiące z wierzchu potrawy pozostają miękkie i doskonale soczyste w środku, zachowując pełnię smaku i aromatu przyrządzanych produktów.

Zmywarka Bosch

Zmywarki

Zmywaj perfekcyjnie z aplikacją Home Connect, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. Włączaj, przyspieszaj i steruj programem poprzez Twoje urządzenie mobilne. W zmywarkach PerfectDry z technologią Zeolith możesz uzyskać idealne efekty suszenia przy 20% mniejszym zużyciu energii. Kosze MaxFlex oferują maksymalną wygodę załadunku i jeszcze więcej przestrzeni dla Twoich naczyń.

Płyty grzewcze i okapy

Płyty grzewcze i okapy

Gotuj i smaż razem ze specjalnymi innowacyjnymi sensorami PerfectCook i PerfectFry. Automatycznie rozpoznając sytuację, korygują parametry termiczne i zawsze wiedzą, kiedy danie jest gotowe. Okapy marki Bosch to gwarancja wyłącznie przyjemnych zapachów, które wabią do stołu największych smakoszy.

Chłodziarki i zamrażarki

Chłodziarki i zamrażarki

Więcej elastyczności w Twojej kuchni i więcej czasu dla Ciebie. Nowa technologia PerfectFit zmieniła dotychczasowe myślenie o aranżacji kuchni. Teraz możesz postawić swoje urządzenie chłodzące tuż przy ścianie bocznej bez żadnych odstępów, zachowując jednolity i elegancki ciąg mebli kuchennych. Bezszronowa technologia NoFrost oszczędza czas i energię. Sensory zapobiegają gromadzeniu lodu we wnętrzu, dzięki czemu nie musisz rozmrażać Twojej chłodziarki.

Urządzenia wolnostojące

Pralki i suszarki Bosch

Pralki i suszarki

Pralki i suszarki Bosch są wyposażone w innowacyjne technologie, które sprawią, że każde Twoje pranie będzie perfekcyjne. System i-DOS w pralkach marki Bosch idealnie odmierza ilość wody i detergentu. Nie marnujesz ani jednej kropli! Dzięki programowi AlergiaPlus możesz mieć pewność, że Twoje pranie jest higienicznie czyste. Idealne pranie potrzebuje idealnego suszenia, dlatego właśnie suszarki Bosch to najlepsze rozwiązanie w Twoim domu i ostateczne pożegnanie z ubraniami, które schną w pokojach.

Zmywarki Bosch

Zmywarki

Zmywarki marki Bosch Home Connect oszczędzają Twój czas i dają Ci pełną swobodę działania. Po prostu programujesz, włączasz i przyspieszasz Twoją zmywarkę niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Wracasz właśnie do domu? Uruchom zmywarkę przy pomocy aplikacji, a po powrocie ciesz się nieskazitelnymi rezultatami mycia. Myślisz, że nie masz miejsca na takie urządzenie w swojej kuchni? Zmywarki marki Bosch mają tylko 45 cm szerokości.

Chłodziarki i zamrażarki Bosch

Chłodziarki i zamrażarki

Przechowuj dłużej i marnuj mniej - dzięki najlepszej lodówce na warzywa i owoce. Chłodziarki marki Bosch VitaFresh 0°C to przedłużona świeżość Twoich ulubionych produktów. Dwie różne strefy klimatyczne: sucha na górze o niskiej, regulowanej suwakiem temperaturze (z możliwością obniżenia aż do 0°C) służy higienicznemu przechowywaniu mięsa i ryb w dwóch oddzielnych szufladach. Duża dolna szuflada została przystosowana do przechowywania owoców i warzyw. Ustawienie optymalnej wilgotności gwarantuje im długotrwałą świeżość.

Kuchenki wolnostojące Bosch

Kuchenki wolnostojące

Kuchenki wolnostojące marki Bosch możesz ustawić dokładnie tam, gdzie chcesz. To duża swoboda aranżacji, a także perfekcyjne rezultaty pieczenia i gotowania. Przemyślany design oraz czytelny wyświetlacz sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyglądała doskonale, a Twoje potrawy będą świetnie smakowały.

Drobne urządzenia domowe

 

Produkty Bosch reprezentują
najwyższą jakość!

Robert Bosch zwykł mawiać: „Wolę stracić pieniądze niż zaufanie”. Od 75 lat niezmiennie przywiązujemy najwyższą wagę do funkcjonalności oraz jakości naszych urządzeń. Inżynierowie marki Bosch po dziś dzień słyną ze swojej precyzji, tworząc sprzęt gospodarstwa domowego ze ścisłej światowej czołówki. Wierni dawnym wartościom, opracowują innowacyjne technologie oraz wyznaczają nowe trendy.