Czujnik PerfectCook - czujnik gotowania

Udane gotowanie zależy od odpowiedniej temperatury. Wystarczy kilka stopni za dużo i mleko kipi, risotto się przypala, a barszcz przegotowuje i traci kolor. Możesz tego uniknąć wykorzystując czujnik PerfectCook, który przejmie nadzór nad Twoimi potrawami. Automatyczna kontrola i regulacja temperatury w garnku definitywnie położy kres przegotowaniu czy przypaleniu potraw oraz zalaniu płyty.

PerfectChef: zaprogramowany sukces w gotowaniu.
Czujnik PerfectCook: al dente, jak nigdy przedtem.

PerfectFry: jest wiele sposobów na przygotowanie idealnego steku

Przy smażeniu kluczowym czynnikiem gwarantującym sukces jest właściwa temperatura. Sensor PerfectFry wspiera Cię automatycznie, kontrolując i korygując w razie potrzeby temperaturę podczas całego procesu smażenia. Prawidłowe przyrządzanie steków oraz innych smażonych potraw zaczyna się od idealnego rozgrzania oleju, a jego różne rodzaje mają odmienne punkty dymienia. Sensor PerfectFry rozpoznaje, kiedy olej jest odpowiednio rozgrzany, i sygnalizuje rozpoczęcie smażenia.

Zapanuj nad ogniem z technologią FlameSelect

Do tej pory podczas pieczenia czy gotowania ogień trzeba było regulować na wyczucie lub liczyć na wprawę kucharza. Teraz cały proces przygotowania potrawy stał się intuicyjnie prosty dzięki systemowi FlameSelect, który zapewnia aż 9-stopniową skalę regulacji ognia. W odróżnieniu od innych płyt, w których płynnie zmienia się natężenie płomienia, płyty marki Bosch z systemem FlameSelect gwarantują absolutną kontrolę i perfekcyjny efekt końcowy.

Płyty gazowe Bosch: Płyty wybór mistrzów patelni dla Twojej kuchni.
Wszystko co musisz zrobić by przygotować doskonały stek, to włączyć płytę.

Same kulinarne sukcesy

Projektując nasze płyty grzewcze, myśleliśmy przede wszystkim o komforcie użytkowania i idealnym smaku potraw. Niezależnie od tego, co chcesz ugotować, zrobisz to łatwo, a rezultat będzie znakomity.

Technologia świeżego powietrza

Okapy marki Bosch w perfekcyjny sposób łączą piękno i funkcjonalność. Dzięki nowoczesnym systemom filtracji szybko i skutecznie uporają się z przykrym zapachem, na przykład po smażeniu ryby. Ponieważ okap to bardzo widoczny element Twojej kuchni, zadbaliśmy, aby prezentował się doskonale. Szlachetna stal w połączeniu ze szkłem nada pomieszczeniu niezwykły charakter.

Płyty gazowe Bosch: Płyty wybór mistrzów patelni dla Twojej kuchni.
Wszystko co musisz zrobić by przygotować doskonały stek, to włączyć płytę.

PerfectAir: automatyczne pochłanianie nieprzyjemnych zapachów

Czujnik PerfectAir bez przerwy monitoruje powietrze i automatycznie dostosowuje poziom mocy do unoszących się oparów i zapachów - precyzyjnie i niezależnie od ustawień mocy. Jednocześnie zmniejsza poziom hałasu, wykorzystując jedynie niezbędną moc pracy wentylatora. Koniec z denerwującymi odciskami palców na panelu sterowania. Po skończonym gotowaniu wentylator pracuje do czasu, gdy powietrze w kuchni zostanie oczyszczone ze wszystkich nieprzyjemnych zapachów.

Home Connect

Zarządzaj okapem za pomocą płyty grzewczej i pożegnaj ślady palców na okapie. Zarówno elektryczna płyta, jak i powiązany z nią okap, są wyposażone w moduł Wi-Fi umożliwiający im łączność. Kiedy płyta zostanie włączona, okap się uruchomi i zacznie wydobywać opary, gdy tylko przystąpisz do gotowania. Okap automatycznie wyłącza się po krótkim czasie od skończenia gotowania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nieprzyjemne zapachy kuchenne całkowicie znikną.

Płyty gazowe Bosch: Płyty wybór mistrzów patelni dla Twojej kuchni.