Vita Fresh: zdrowe
warzywa i owoce.

FreshSense: idealne
warunki przechowywania.

Trzykrotnie dłużej świeże warzywa i owoce.

Zdrowa dieta nigdy nie była tak prosta. System VitaFresh Pro stwarza najlepsze warunki przechowywania wszystkich świeżych produktów dzięki temperaturze 0°C i zachowywaniu optymalnego poziomu wilgotności. Dolna szuflada jest idealna do przechowywania ryb i mięsa, a duża górna szuflada o regulowanej wilgotności jest specjalnie zaprojektowana dla owoców i warzyw. Produkty zachowują świeżość nawet trzy razy dłużej. Chłodziarki i zamrażarki do zabudowy Zobacz lodówki do zabudowy

Trzykrotnie dłużej świeże warzywa i owoce.
FreshSense: idealne warunki przechowywania.

FreshSense: idealne warunki przechowywania.

Dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywność zachowuje idealną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów. Czujniki FreshSense stale monitorują lub regulują temperaturę na zewnątrz oraz wewnątrz chłodziarki i zamrażarki.

Oświetlenie LED: zobacz to w nowym świetle.

Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania. Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje sprawne przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Oświetlenie LED: zobacz to w nowym świetle.
Zabezpieczenie mrożonych produktów.

Zabezpieczenie mrożonych produktów.

Funkcja SuperFreezing chroni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych produktów do zamrażarki. Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, zapobiegając w ten sposób stratom energii. Bezpieczne przechowywanie żywności. Oszczędne zużycie energii.

Powrót Wróć