Najczystsza przyjemność prania

Pralki Bosch gwarantują nie tylko doskonałe efekty pracy i komfort użytkowania, lecz także wyjątkowo niskie zużycie wody i energii. Zaawansowana automatyka dba o indywidualne traktowanie każdej tkaniny i dobiera parametry prania do jej potrzeb. Pralki Bosch dostosowują tryb i rytm swojej pracy dzięki wykorzystaniu najnowszej zaawansowanej technologii sensorowej. Nasze urządzenia oferują rozwiązania takie jak SpeedPerfect z opcją oszczędzania czasu, oparty na technologii ActiveOxygen™ program odświeżania ubrań oraz inteligentny system automatycznego dozowania płynnych detergentów i-DOS. Za bezpieczeństwo prania odpowiada system AquaStop z gwarancją 100% ochrony przed zalaniem.

Czy pranie może być jeszcze bardziej wygodne?
Suszarki z pompą ciepła marki Bosch: dla tych, którym zależy na oszczędnym suszeniu.

Inteligentne pranie, perfekcyjne rezultaty

Nie musisz już dobierać właściwej ilości płynu do każdego prania! Teraz wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby aktywować opracowany przez markę Bosch system automatycznego dozowania i-DOS. Technologia sensorowa ocenia rodzaj załadunku oraz uwzględnia twardość wody i rodzaj środka piorącego. Na podstawie tych danych odmierza odpowiednią ilość płynu do prania ze zbiornika, który napełnia się raz na 20 cykli prania. Dozowany jest też płyn zmiękczający do płukania. Dzięki i-DOS pierzesz zawsze optymalnie, oszczędzając wodę i chroniąc środowisko.

Odświeżanie bez wody
z technologią ActiveOxygen

Bywa, że ubrania są całkiem czyste, ale nieprzyjemnie pachną. Teraz możesz odświeżyć je w programie ActiveOxygen™ Refresh. Do bębna wpuszczana jest odpowiednia ilość aktywnego tlenu, który usuwa z tkanin niepożądane zapachy – zajmuje to tylko 45 minut. Program pozwala odświeżyć rzeczy nienadające się do prania w warunkach domowych.

Czy pralka może być elegancka?
Suszarki do ubrań marki Bosch gwarantują, że Twoje ubrania przeżyją dłużej, niż wszystkie trendy w modzie.

Czy pralka potrafi zapanować
nad czasem?

Jeśli goni Cię czas – rekord szybkości pobijesz włączając opcję SpeedPerfect, która skraca czas prania nawet o 65%.* Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Funkcja Start/Pauza umożliwia dokładanie i wyjmowanie nawet dużych ubrań z pralki w każdym momencie prania, jeśli tylko cykl programu na to pozwala (nie jest to możliwe na przykład podczas wirowania). Pralki Bosch oferują wiele rozwiązań, które pozwolą szybko uporać się ze stertą prania.
* Źródło: Euromonitor, sprzedaż, 2020.

Zapomnij o rozwieszaniu

Współczesność wciąż stawia przed nami nowe ekologiczne wyzwania. Produkując sprzęt dla milionów domów na świecie, Bosch stara się sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Suszarki marki Bosch perfekcyjnie spełniają tę misję, dbając z niezrównaną troską zarówno o zasoby Ziemi, jak i Twoje ubrania. Dzięki wprowadzeniu innowacyjnego rozwiązania, ActiveAir Technology™, nasza suszarka kondensacyjna jest mistrzynią w oszczędzaniu energii. Również system automatycznego czyszczenia filtra AutoClean gwarantuje niskie zużycie energii, przy okazji sprawiając, że dbanie o nasze urządzenie jest proste i przyjemne.

Czy pralka może być elegancka?
Suszarki do ubrań marki Bosch gwarantują, że Twoje ubrania przeżyją dłużej, niż wszystkie trendy w modzie.

Najwyższy poziom komfortu i niezmiennie niskie zużycie energii - technologia AutoClean

System AutoClean to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu wydajność procesu suszenia nie spada, a filtr przy drzwiach nie musi być czyszczony po każdym suszeniu, jak to ma miejsce w tradycyjnych urządzeniach. Niezmiennie niskie zużycie energii jest możliwe dzięki kilkukrotnemu czyszczeniu elementów wymiennika ciepła podczas cyklu suszenia. Co więcej, tradycyjny filtr przy drzwiach został tu zastąpiony przez automatyczne usuwanie kłaczków i zanieczyszczeń, które w suszarkach z systemem AutoClean gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku* lub po maksymalnie 20 cyklach. Urządzenie oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy opróżnić szufladkę, i zasygnalizuje to odpowiednim komunikatem.
* Zakładając suszenie trzy razy w tygodniu, 160 cykli rocznie.

Home Connect - inteligentna łączność, codzienne obowiązki

Home Connect pozwala w prosty sposób kontrolować urządzenia gospodarstwa domowego poprzez dostęp do wszystkich ważnych informacji w dowolnym momencie. Aplikacja może nie tylko włączać i wyłączać Twoje urządzenia, lecz także wybierać programy, regulować czasomierze i przestawiać urządzenia w tryb eco. Funkcja SmartDry w suszarkach automatycznie wybiera program suszenia na podstawie informacji z ostatniego cyklu prania pralki. Ta bezprzewodowa technologia umożliwia komunikację między pralką a suszarką, bez potrzeby korzystania z zewnętrznego urządzenia lub aplikacji. Najmądrzejszy sposób na perfekcyjne suszenie.

Czy pralka może być elegancka?
Suszarki do ubrań marki Bosch gwarantują, że Twoje ubrania przeżyją dłużej, niż wszystkie trendy w modzie.

Wszechstronne i kompaktowe urządzenie

Brak miejsca na osobną suszarkę? Dzięki temu wszechstronnemu rozwiązaniu możesz zrezygnować z tradycyjnego suszenia. AutoDry sprawi, że łatwo wypierzesz i wysuszysz naprawdę dużą ilość ubrań - aż do 6 kg załadunku. Możesz również szybko odświeżyć swoje ubrania za pomocą pary. Specjalny program wytwarza wilgotne i gorące środowisko wewnątrz bębna, dzięki czemu usuwa nieprzyjemne zapachy nawet z delikatnych tkanin. Dodatkowo gorąca para rozluźnia włókna tkanin, tym samym redukując zagniecenia.