Z piekarnikami Bosch
życie może smakować
jeszcze lepiej!

Szukasz odpowiedniej
temperatury?
Twój piekarnik ją zna.

Specjalny składnik.

Perfekcyjny sprzęt do zabudowy musi dla nas uczynić jedno: ułatwić prace w domu. Z myślą o tym, jakość, funkcje i wzornictwo naszej gamy piekarników marki Bosch zostały optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Piekarniki do zabudowy Zobacz piekarniki

Specjalny składnik.
Szukasz odpowiedniej temperatury? Twój piekarnik ją zna.

Szukasz odpowiedniej temperatury? Twój piekarnik ją zna.

Jeśli przygotowujesz specjalne dania, takie jak ciasta z pikantnym nadzieniem, torty itp., nigdy więcej nie będziesz musiał ustawiać trybu grzania, temperatury czy długości czasu – czujnik PerfectBake ma wszystko pod kontrolą. Po prostu wybierz rodzaj potrawy, na przykład "Ciasto" i wciśnij "Start". Twój piekarnik zajmie się resztą, ponieważ czujnik PerfectBake stale mierzy poziom wilgotności wewnątrz piekarnika i automatycznie reguluje i zatrzymuje proces pieczenia.

Nareszcie możesz gotować jednocześnie osobno i razem.

Dzięki termoobiegowi 4D możesz umieścić swoje jedzenie na dowolnym poziomie od pierwszego do czwartego, a rezultaty będą niezmiennie doskonałe. Jest to możliwe dzięki naszemu nowemu wirnikowi wentylatora w piekarniku Serie|8. Termoobieg 4D pozwala piec ciasta i mięsa na czterech różnych poziomach jednocześnie. Aby uzyskać niezawodne rezultaty od góry do dołu.

Nareszcie możesz gotować jednocześnie osobno i razem.
Nareszcie jest w domu ktoś, kto lubi sprzątać.

Nareszcie jest w domu ktoś, kto lubi sprzątać.

W celu usunięcia resztek jedzenia wystarczy aktywować program czyszczący EcoClean Direct. Kiedy w piekarniku odbywa się pieczenie, specjalna powłoka z ceramicznych mikrocząsteczek pokrywająca jego wewnętrzne ściany absorbuje tłuszcz i osady i rozkłada je na drodze utleniania. Jedyne co pozostaje Ci do zrobienia, to przetrzeć dół i środek szklanych drzwi.

Powrót Wróć