Piekarniki Bosch to innowacyjna technologia zamknięta w pięknej, minimalistycznej formie. Programy takie jak AutoPilot, PerfectChef czy Termoobieg 4D gwarantują, że odkryjesz przyjemność pieczenia na nowo, a każde danie będzie po prostu perfekcyjne. Nie bez znaczenia jest również design piekarników marki Bosch, który charakteryzuje się pięknym wzornictwem oraz najwyższą jakością wykonania. Wszystko po to, żeby nadać Twojej kuchni niepowtarzalny elegancki styl.

Specjalny składnik.
Szukasz odpowiedniej temperatury? Twój piekarnik ją zna.

PerfectChef – Twój prywatny szef kuchni

Teraz nie musisz się martwić o rezultaty pieczenia. Zadba o nie system wyboru potrawy PerfectChef. Przygotuj potrawę zgodnie z przepisem, a następnie umieść ją w piekarniku i wybierz odpowiedni rodzaj potrawy na panelu sterowania. Teraz pozostaje tylko czekać na wyśmienity efekt końcowy, ponieważ nad całym procesem pieczenia czuwa system PerfectChef.

PerfectBake - wypieki jak
z najlepszej piekarni

Pieczenie nigdy nie było równie łatwe, odkąd nad całym procesem czuwa niezwykle czuły sensor PerfectBake. Na podstawie stałego, precyzyjnego pomiaru wilgotności ustala parametry cyklu, zapewniając wypiekom najwłaściwsze warunki. Dzięki temu nie musisz ustawiać sposobu grzania, czasu i temperatury - sensor PerfectBake sam dobiera te parametry. Wystarczy wcisnąć „Start”, a piekarnik zajmie się resztą. Gwarantujemy, że Twój chleb czy ciasta będą zawsze idealne.

Nareszcie możesz gotować jednocześnie osobno i razem.
Nareszcie jest w domu ktoś, kto lubi sprzątać.

AutoPilot - do 30 automatycznych programów pieczenia

Potrawy z drobiu, mięsa, ryb czy warzyw potrzebują odmiennego przygotowania. Z programami AutoPilot jest ono niezwykle proste! Wystarczy umieścić naczynie z potrawą w piekarniku, wybrać odpowiedni program z menu, podać wagę produktu i nacisnąć „Start”. Od tej chwili realizacją zadania zajmie się piekarnik, dobierając i kontrolując czas i temperaturę procesu pieczenia – aż do wyłączenia. W zależności od modelu, z AutoPilotem zrealizujesz do 30 przepisów.

Piekarnik z parowarem FullSteam

Piekarniki marki Bosch z parowarem pozwalają na łączenie klasycznych metod grzania z korzystnym oddziaływaniem pary. Automatyczne doprowadzanie pary zapewnia potrawom odpowiednie nawilżenie. W takich warunkach mięso, chleb i inne wypieki pięknie się przyrumienią, zachowując smakowicie soczyste wnętrze. Piekarnik z parowarem docenią też zwolennicy gotowania na parze – przygotowane w ten sposób warzywa i ryby nie mają sobie równych.

Nareszcie możesz gotować jednocześnie osobno i razem.
Nareszcie jest w domu ktoś, kto lubi sprzątać.

Piekarnik z dodatkiem pary ParaPlus

Zaskocz znajomych i rodzinę potrawami, które pod chrupiącą skórką kryją puszyste i pełne aromatu wnętrze. Para w piekarnikach marki Bosch zostaje podana podczas pieczenia w odpowiednim, kontrolowanym momencie. Wszystko po to, żeby pieczone i podgrzewane potrawy były świeże i pyszne. Wystarczy wlać wodę do zintegrowanego zbiornika z podnoszonym panelem sterowania i wybrać odpowiedni program, a potem delektować się najbardziej chrupiącym chlebem czy soczystym kurczakiem o złotej skórce oraz delikatnym i aromatycznym wnętrzu.

Parowary marki Bosch

Najlepsze parowary skupiają się na tym, co najważniejsze: na smaku. Delikatna para pozwala rozwinąć się aromatom bez potrzeby dodawania tłuszczu. Dzięki automatycznym programom możesz perfekcyjnie przygotować do 17 potraw. A ponieważ wszystkie parowary marki Bosch są wyposażone we własny zbiornik, nie potrzebujesz nawet przyłącza wody. Z marką Bosch mniej to naprawdę więcej.

Nareszcie możesz gotować jednocześnie osobno i razem.
Nareszcie jest w domu ktoś, kto lubi sprzątać.

Piekarnik z mikrofalą

Niezależnie od tego, czy chcesz szybko upiec potrawę, czy po prostu ją podgrzać, piekarniki marki Bosch z funkcją mikrofali pozwolą Ci osiągnąć perfekcyjne rezultaty w możliwie najkrótszym czasie. W ten sposób oszczędzasz nie tylko do 50% czasu, ale też energię - zachowując 100% smaku.

Home Connect - zarządzaj zdalnie Twoim piekarnikiem i oczekuj perfekcyjnych rezultatów

Wracasz do domu po intensywnym dniu, a w piekarniku czeka na Ciebie wyśmienita, chrupiąca i gorąca potrawa? Teraz to możliwe dzięki innowacyjnej aplikacji. Home Connect oferuje dostęp do wielu ekscytujących przepisów wprost z Twojego urządzenia mobilnego. Wstaw przygotowaną potrawę do piekarnika, a następnie uruchom wybrany program z telefonu. Home Connect przejmie pełne sterowanie nad systemem pieczenia, a gdy wrócisz do domu będzie czekało na Ciebie perfekcyjne danie.

Nareszcie możesz gotować jednocześnie osobno i razem.