FreshSense: idealne
warunki przechowywania.

NoFrost: nigdy więcej
rozmrażania lodówki.

FreshSense: idealne warunki przechowywania.

Dzięki optymalnym warunkom przechowywania żywność zachowuje idealną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde, ani zbyt miękkie. Czujniki FreshSense stale monitorują lub regulują temperaturę na zewnątrz oraz wewnątrz chłodziarki i zamrażarki. W rezultacie temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. Lodówki Zobacz lodówki Zamrażarki Zobacz zamrażarki

FreshSense: idealne warunki przechowywania.
Przechowywane owoce i warzywa zachowują cenne witaminy i pozostaną świeże nawet trzykrotnie dłużej.

Przechowywane owoce i warzywa zachowują cenne witaminy
i pozostaną świeże nawet trzykrotnie dłużej.

System VitaFresh Pro stwarza najlepsze warunki przechowywania wszystkich świeżych produktów dzięki temperaturze 0°C i zachowywaniu optymalnego poziomu wilgotności. Dolna szuflada jest idealna do przechowywania ryb i mięsa, a duża górna szuflada o regulowanej wilgotności jest specjalnie zaprojektowana dla owoców i warzyw. Poziom wilgotności może być intuicyjnie regulowany specjalnym pokrętłem, które umożliwia wybór pomiędzy trzema ustawieniami dla owoców, warzyw lub produktów mieszanych, aby nie stracić cennych witamin i minerałów.

Oszczędność za dotknięciem jednego przycisku dzięki trybowi Eco.

Wystarczy nacisnąć przycisk, aby przełączyć urządzenie w najbardziej ekonomiczny tryb pracy. Po aktywacji trybu Eco chłodziarka automatycznie wyreguluje temperaturę chłodzenia pod kątem oszczędzania energii.

Oszczędność za dotknięciem jednego przycisku dzięki trybowi Eco.
Nigdy więcej rozmrażania lodówki.

Nigdy więcej rozmrażania lodówki.

Dzięki naszym nowym lodówkom z funkcją NoFrost można na dobre skreślić tę czynność ze swojej listy zadań. W przeciwieństwie do konwencjonalnych urządzeń, w lodówce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który często automatycznie się rozmraża. Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie.

Powrót Wróć