Nagrody i wyróżnienia w latach 2015-2017

Największą dla nas nagrodą jest zadowolenie Klientów.

Potwierdzeniem właściwego kierunku rozwoju są również wyróżnienia przyznane przez niezależne organizacje. Poniżej prezentujemy niektóre z nich. Dziękujemy!


Marka Wysokiej Reputacji Premium Brand 2017


Prestiżowy tytuł Premium Brand - Marka Wysokiej Reputacji otrzymaliśmy już po raz siódmy. Nagroda ta jest co roku przyznawana wyróżniającym się markom, które według respondentów są najbardziej wiarygodne i cieszą się najwyższą reputacją.

Badanie reputacji zostało przeprowadzone wśród osób, które znają daną markę i ocenili oni: zaufanie do marki, referencje (lojalność wobec marki), atmosferę medialną towarzyszącą marce, zaangażowanie społeczne (CSR), wizerunek marki jako pracodawcy. RTV EURO AGD jest liderem zestawienia w kategorii "Sklepy RTV AGD".

Gwiazda Jakości Obsługi 2017


Po raz kolejny otrzymaliśmy prestiżową nagrodę, jaką jest Gwiazda Jakości Obsługi. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, bo przyznawane jest najbardziej solidnym, przyjaznym i godnym zaufania firmom na podstawie ocen wystawianych przez ich Klientów. Dziękujemy i zapewniamy, że nie osiadamy na laurach.

Solidny Pracodawca 2016


Z dumą informujemy, że po raz trzeci otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. Konkurs jest jednym z ogólnopolskich projektów w dziedzinie zarządzania personelem. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR.

Gwiazda Jakości Obsługi 2016


Wyróżnienie zostało przyznane w IX edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi. Corocznie otrzymują je firmy, które w opiniach konsumentów oferują najwyższą jakość obsługi Klienta i jednocześnie uzyskały pozytywne rekomendacje w ramach badania NPS (Net Promoter Score – wskaźnik polecania przez Klientów).

Organizatorem Programu jest Grupa VSC – firma badawcza, która specjalizuje się w badaniach typu mystery shopper.

Wyróżnienie to potwierdza zatem wysoką jakość naszej pracy i uznanie, jakim pracowników EURO obdarzyli Klienci.


Najlepszy Sklep Internetowy 2015


Po raz trzeci sklep Euro.com.pl zdobył 1. miejsce w rankingu Najlepszych Sklepów Internetowych 2015 w kategorii Elektronika organizowanym przez serwis Money.pl.

Sklepy były oceniane na podstawie 45 kryteriów, takich jak: jakość obsługi, zadowolenie Klienta, asortyment czy przejrzystość i budowa strony. W badaniu wzięło udział 120 sklepów internetowych podzielonych na 8 kategorii.

RTV EURO AGD - Lider rynku RTV i AGD w Polsce. Także w internecie :)


Marka Wysokiej Reputacji Premium Brand 2015


Po raz szósty otrzymaliśmy tytuł Marki Wysokiej Reputacji - Premium Brand.

Oprócz pierwszego miejsca w klasyfikacji dla całej kategorii, otrzymaliśmy także najwyższe oceny dla poszczególnych czynników: zaufanie, rekomendacja i CSR oraz najwyższe noty w zakresie opinii o pracodawcy.

Wyróżnienie od Opineo.pl w Rankingu Sklepów Internetowych 2015


Nasz sklep Euro.com.pl został wyróżniony Rankingu Sklepów Internetowych 2015 w kategorii Mega-sklepy, organizowanym przez serwis Opineo.pl.


Jesteśmy „Solidnym Pracodawcą 2015”


Nasza Firma po raz drugi została uhonorowana tytułem „Solidny Pracodawca Roku”, który jest niezależnym i obiektywnym konkursem, wyróżniającym pracodawców stosujących dobre praktyki wobec pracowników.

Nasza Firma została wybrana spośród ponad 600, które ubiegały się o tytuł Solidnego Pracodawcy. Przyznanie firmie wyróżnienia oznacza, że informacje o praktykach wobec pracowników zostały zweryfikowane z Urzędem Pracy, Państwową Inspekcją Pracy i Stowarzyszeniem Pracodawcy RP, a następnie wyróżnione przez Kapitułę konkursu. W skład Kapituły wchodzą niezależni eksperci biznesowi, audytor i dziennikarze oraz z kadra akademickiej Uniwersytetu Śląskiego i Wyższej Szkoły Menadżerskiej.

Uzyskanie tego tytułu jest dowodem uznania dla tego, jak pracujemy i jakie miejsce pracy budujemy dla naszych pracowników. Organizatorem konkursu jest wydawca dodatków biznesowych do Dziennika Gazeta Prawna, Rzeczpospolitej i Gazety Wyborczej. Współorganizatorem jest m.in. Stowarzyszenie Pracodawcy RP i Wyższa Szkoła Menedżerska.


„Shopping Center Forum: Omnichannel Retailer of the Year 2015”


 

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę, będącą dowodem nowoczesności i wysokiej efektywności naszej pracy - wyróżnienie „Shopping Center Forum: Omnichannel Retailer of the Year 2015”.

Tym samym już po raz drugi zostaliśmy uznani za lidera w kategorii omnichannel wśród wszystkich sieci detalicznych w Polsce - pierwszy raz otrzymaliśmy to wyróżnienie w 2014 r.

Omnichannel to strategia prowadzenia sprzedaży, uznana obecnie za najważniejsze wyzwanie stojące przed sieciami detalicznymi. Jej celem jest umożliwienie Klientom swobodnego wyboru miejsca i sposobu dokonywania zakupów oraz przepływu między różnymi kanałami sprzedaży: od sklepów stacjonarnych przez sklep internetowy, po sprzedaż telefoniczną. Nasza Firma została uznana przez ekspertów i wyróżniona nagrodą za najbardziej zaawansowane na polskim rynku łączenie nowoczesnych form obsługi i wszystkich kanałów sprzedaży.


Gwiazda Jakości Obsługi 2015Nasza Firma została uhonorowana w VIII edycji Polskiego Programu Jakość Obsługi prestiżowym tytułem "Gwiazda Jakości Obsługi 2015".

Wyróżnienie to jest corocznie przyznawane firmom, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o jakość obsługi klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na 2015 rok. Gwiazda Jakości Obsługi to wyjątkowa nagroda, przyznawana na podstawie głosów największej w Polsce społeczności konsumentów, korzystającej z portalu jakoscobslugi.pl oraz aplikacji mobilnej.