Nagrody i wyróżnienia w latach 2012 - 2014

Jesteśmy „Solidnym Pracodawcą 2014”

Nasza Firma została uhonorowana tytułem „Solidny Pracodawca Roku 2014".
Nasza Firma została wybrana spośród ponad 600, które ubiegały się o tytuł Solidnego Pracodawcy.

Marka Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2014 oraz Laur Konsumenta - Top Marka 2014


PremiumBrand 2014 Gold dla RTV EURO AGD Laur konsumenta Top Marka 2014 dla RTV EURO AGD

RTV EURO AGD jest laureatem tytułu Marki Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2014 Gold. Oznacza to, iż konsumenci dobrze znają markę a także darzą ją sympatią oraz zaufaniem.
Reputacja w badaniu PremiumBrand oceniana jest na podstawie metodologii opracowanej przez Dom Badawczy Maison na 4 wymiarach: referencji, atmosfery medialnej, firmy jako pracodawcy, społecznego zaangażowania. Organizatorem projektu jest agencja MMT Management. Za realizację badania odpowiada Dom Badawczy Maison.


W ogólnopolskim programie Laur Klienta/Konsumenta marka RTV EURO AGD po raz kolejny znajduje się w gronie laureatów. W tym roku firma otrzymała odznaczenie TOP MARKA 2014. Dziękujemy konsumentom za okazane zaufanie.Wyróżnienie od Opineo.pl w Rankingu Sklepów Internetowych 2014


Multichannel Retailer 2014 Roku

Podczas zimowej edycji Shopping Center Forum, RTV Euro AGD zostało nagrodzone za wprowadzenie wzorowych form obsługi klientów i łączenia tradycyjnych i nowoczesnych form sprzedaży, zdobywając tytuł Multichannel Retailer 2014 Roku.

Nagrody SCF Retailers Awards przyznawane są po raz drugi i po raz drugi RTV Euro AGD jest wśród nagrodzonych - w 2013 nasz marka zdobyła tytuł Multimedia Retailer 2013 Roku.

Organizatorem konkursu jest magazyn Shopping Center Poland oraz portal i Retailnet.pl.

Euro.com.pl - Nr 1 w kategorii Sklep Internetowy z Elektroniką i AGDNasz sklep internetowy Euro.com.pl został zwycięzcą Rankingu Sklepów Internetowych 2013 w kategorii Elektronika i AGD, organizowanym przez serwis Money.pl. W badaniu oparto się o 60 czynników wpływających na jakość obsługi i zadowolenie Klienta.W podsumowaniu 2013 roku w branży e-commerce, przeprowadzonym przez Okazje.info i Shoper.pl, nasz sklep internetowy Euro.com.pl zajął 2. miejsce spośród najpopularniejszych sklepów. Jak czytamy w zaprezentowanej infografice "Po raz kolejny, wśród sklepów posiadających w swojej ofercie elektronikę użytkową bezkonkurencyjny okazał się RTV EURO AGD."

Źródło: eKomercyjnie.pl
RTV EURO AGD jest laureatem tytułu Marki Wysokiej Reputacji PremiumBrand 2013 oraz zdobywcą złotego godła Grand Prix Laur Konsumenta 2013

Premium Brand 2013 dla RTV EURO AGD Laur konsumenta 2013 dla RTV EURO AGD


Sklep internetowy Euro.com.pl w 2012 roku został laureatem godła Użyteczny Sklep - Sklep przyjazny klientowi, przyznawanego przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Godło Użyteczny Sklep akredytowany jest przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Gospodarki.

Ranking sklepów internetowych 2012 dla RTV EURO AGD