Ułatw sobie prowadzenie zajęć dzięki laptopom z Windows 11

Wykorzystaj bon dla nauczyciela o wartości 2500 zł na zakup laptopa.

Ułatw sobie codzienność

Przenieś produktywność i kreatywność na wyższy poziom z Windows 11

Laptopy
laptop
(22)
2 599 zł
RATY:
64,97 zł x 40 rat
Z bonem zapłacisz
99 zł
laptop
(30)
2 699 zł
RATY: 67,47 zł x 40 rat 0%
Z bonem zapłacisz
199 zł
laptop 2w1
(20)
4 299 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 499 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 4 499 zł
Cena promocyjna z kodem RESD230205032024C obowiązuje do 05.03.2024 do godz. 23:45
RATY:
214,95 zł x 20 rat 0%
Z bonem zapłacisz
-1 zł
laptop
(31)
3 199 zł
RATY: 106,63 zł x 30 rat 0%
Z bonem zapłacisz
699 zł
laptop
(25)
1 999 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 149 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką: 2 499 zł
Cena promocyjna z kodem RESD010305032024C obowiązuje do 05.03.2024 do godz. 23:45
Z bonem zapłacisz
-1 zł
laptop
(4)
2 799 zł
Z bonem zapłacisz
299 zł
laptop
(27)
2 599 zł
RATY:
86,63 zł x 30 rat 0%
Z bonem zapłacisz
99 zł
laptop
(3)
2 999 zł
RATY:
149,95 zł x 20 rat 0%
Z bonem zapłacisz
499 zł
laptop
(6)
3 199 zł
Z bonem zapłacisz
699 zł
laptop
3 899 zł
RATY: 129,97 zł x 30 rat 0%
Z bonem zapłacisz
1 399 zł

Nie idź na ustępstwa. Zdobądź to, czego potrzebujesz z Windows 11

Computery z systemem Windows 11 uzyskały najwyższy w historii wskaźnik zadowolenia klientów⁶. Są proste w konfiguracji, łatwe w użyciu i są w pełni wyposażone w aplikacje i funkcje, które zaspokoją Twoje potrzeby dziś i niezależnie od tego, co przyniesie przyszłość.

Śpij spokojnie

Windows 11 stoi na straży. Działa w połączeniu ze sprzętem, aby lepiej chronić Twoje aplikacje i informacje oraz Twoją tożsamość i prywatność.

Używaj z łatwością

Nowy, przejrzysty wygląd systemu Windows 11 ułatwia wyszukiwanie i odnajdywanie, a nowe inteligentne funkcje pomagają załatwiać sprawy szybko, przyjemnie i łatwo.

Nie idź na kompromis

Komputery z systemem Windows 11 są wyposażone w funkcję Wyszukaj opartą na sztucznej inteligencji i aplikacje z ułatwieniami dostępu, które pomagą Ci w pracy, zadaniach domowych i innych czynnościach.

Działaj wydajnie z łatwością

Zarówno w przypadku kreatywnych przedsięwzięć, skomplikowanych zadań, jak i codziennej pracy, nowe narzędzia do pracy wielozadaniowej pomogą Ci wykonać je szybciej i łatwiej dzięki systemowi Windows 11.

Jak kupić laptop z bonem w RTV EURO AGD?
Laptop możesz zarezerwować na euro.com.pl z opcją odbioru i płatności w sklepie lub wybrać się bezpośrednio do sklepu i wybrać laptop z pomocą naszego Doradcy
Rezerwacja przez Internet z płatnością w sklepie
1
Wybierz laptop
Ofertę laptopów dla nauczyciela objętych dofinansowaniem znajdziesz na tej stronie
2
Zarezerwuj sprzęt
Wybierz dostawę “Rezerwacja z płatnością w sklepie” i dokończ składanie rezerwacji. Możesz także zarezerwować sprzęt telefonicznie dzwoniąc na 855 855 855
3
Zgłoś się ze swoim kodem
Gdy otrzymasz informację, że sprzęt jest gotowy do odebrania udaj się do sklepu. Nie zapomnij swojego bonu ( 16 cyfrowy kod) i telefonu, na który dostaniesz kod autoryzacyjny do realizacji płatności bonem. Nasz Doradca dokończy transakcję i wyda twój laptop
Zakup w sklepie z pomocą Doradcy
1
Odwiedź dowolny sklep
Nie zapomnij swojego bonu ( 16 cyfrowy kod) i telefonu, na który dostaniesz kod autoryzacyjny do realizacji płatności bonem Zobacz listę sklepów
2
Wybierz laptop
Zapytaj naszego Doradcę o ofertę laptopów spełniających wymogi programu dofinansowania
3
Podaj swój kod Doradcy
Nasz doradca sfinalizuje transakcję i odpowie na wszelkie twoje pytania

Zoptymalizuj codzienną pracę

Uzyskaj cyfrowe zabezpieczenia, 1TB przestrzeni magazynowej w chmurze i innowacyjne aplikacje na wielu urządzeniach – wszystko w ramach jednego planu

KV
KV

Aplikacje pozwalające w pełni wykorzystać Twój potencjał

Zabezpieczenia online, które zapewniają poczucie spokoju. Innowacja, która pobudza kreatywność. Magazyn w chmurze, który zapewnia płynne działanie na wszystkich urządzeniach. Microsoft 365 oferuje wszystko, czego potrzebujesz w jednym planie.

Bezpieczny magazyn w chmurze

Płynnie działający magazyn ułatwia zapisywanie wszystkiego, co tylko chcesz, uzyskiwanie dostępu do tej zawartości i bezproblemowe udostępnianie jej innym (nawet osobom, które nie mają Microsoft 365).

Z myślą o wielu urządzeniach

Od telefonu do laptopa, od komputera stacjonarnego do tabletu i z powrotem do telefonu — Microsoft 365 działa na wszystkich urządzeniach, z których korzystasz na co dzień.

Elastyczność dla Ciebie

Zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach platforma Microsoft 365 oferuje wbudowane funkcje ułatwień dostępu, dzięki czemu możesz osiągać swoje cele w dowolny, najlepszy dla Ciebie sposób.

Chroń swoje dane i urządzenia

Zabezpiecz do pięciu swoich urządzeń za pomocą ochrony antywirusowej Microsoft Defender².

Oszczędzaj bez wahania

Dokumenty, zdjęcia i wideo zapisane w usłudze OneDrive są dostępne na każdym urządzeniu.

Z łatwością obsługuj pocztę e-mail

Płynnie zarządzaj różnymi kontami e-mail, kalendarzami i kontaktami w aplikacji Outlook oraz korzystaj z automatycznego skanowania załączników i sprawdzania linków³, dzięki czemu potencjalne zagrożenia w wiadomościach e-mail są wykrywane jeszcze przed ich kliknięciem.

Subskrypcja Microsoft 365 odblokowuje funkcje premium w wymienionych aplikacjach i usługach:

Wybierz plan odpowiedni dla Ciebie

Używaj Microsoft 365 na swoich urządzeniach do tworzenia, edytowania, zapisywania, udostępniania, planowania, bycia w kontakcie i robienia wielu innych rzeczy, aby każdego dnia mieć wszystko pod kontrolą.

Laptopy zaprojektowane przez Microsoft

Więcej mocy, więcej możliwości podłączania i system Windows 11 sprawiają, że jesteś bliżej tego, co kochasz.

KV

Często zadawane pytania

Windows 11 jest wyposażony we wszystkie funkcjonalności i zabezpieczenia dostępne w systemie Windows 10, lecz został przeprojektowany i odświeżony. Zawiera również nowe narzędzia, dźwięki i aplikacje. Każdy szczegół został przemyślany. Wszystko to pozwala korzystać z komputera w nowy sposób. Niektóre funkcje systemu Windows 10 nie są dostępne w systemie Windows 11, zobacz systemu Windows.

Komputery z fabrycznie zainstalowanym systemem Windows 11 są już dostępne.

Jeśli Twoje akcesoria działają w systemie Windows 10 i spełniają wymagania systemu Windows 11, powinny działać w systemie Windows 11. Jeśli chcesz mieć pewność, skontaktuj się z producentem danego akcesorium.

Większość nowych komputerów z systemem Windows 10 zostanie uaktualniona do systemu Windows 11.

Można to sprawdzić na kilka sposobów. Jeśli właśnie kupujesz nowy komputer, zwróć uwagę, czy arkusz informacyjny zawiera etykietę „Bezpłatne uaktualnienie do systemu Windows 11”. Możesz również zapytać o to sprzedawcę.

Uaktualnienie jest bezpłatne. Jednak będzie ono dostępne tylko dla komputerów, na których zainstalowano najnowszą wersję systemu Windows 10 i które spełniają minimalne wymagania sprzętowe. Aby sprawdzić, czy masz najnowsze aktualizacje systemu Windows 10, wybierz kolejno Ustawienia > Windows Update. Należy pamiętać, że w miejscach, w których Internet jest płatny, mogą obowiązywać opłaty naliczane przez dostawców usług internetowych.

W ramach programu nauczyciele mogą otrzymać bon o wartości 2500 zł brutto na zakup laptopa lub laptopa przeglądarkowego. Nauczyciele będą także mieli możliwość dopłacenia do droższego modelu sprzętu - w tym przypadku wartość bonu pomniejszy cenę zakupu. Nauczyciele mają różne potrzeby i ustawa daje im możliwość wyboru takiego sprzętu, jaki spełni ich oczekiwania i potrzeby w pracy. Korzystanie z nowoczesnego sprzętu pozwoli nauczycielom na skuteczniejszą realizację podstawy programowej, urozmaicanie prowadzonych lekcji, poszerzanie wiedzy i rozwój kompetencji cyfrowych uczniów. Więcej informacji: Zasady korzystania z programu Laptop dla nauczyciela - Laptop dla nauczyciela - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Dofinansowanie w ramach programu Laptop dla nauczyciela w wysokości 2500 zł przysługuje nauczycielom, wychowawcom i innym pracownikom pedagogicznym. Z bonu mogą skorzystać nauczyciele zatrudnieni w publicznych i niepublicznych szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych, w tym szkołach artystycznych. Ze świadczenia nie skorzystają nauczyciele przedszkolni wniosek należy złożyć bezpośrednio do dyrektora placówki, w której pracuje nauczyciel jeżeli nauczyciel skorzystał z podobnego wsparcia w przeszłości, to aby skorzystać z programu, będzie musiał oddać stary sprzęt (poza dofinansowaniem 500 zł na zakup sprzętu do edukacji zdalnej w czasach pandemii COVID-19)