Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
RTV - Soundbar za 1 zł - 0724 - belka mobi 396x116
RTV - Denon - 0624 - 1024x85
Soundbar Philips TAB8507B/10 3.1 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby Atmos

Outlet od

1 539 zł

 • Liczba kanałów: 3.1
 • Subwoofer w zestawie: bezprzewodowy
 • Moc: 600 W
 • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast
 • Dekodery dźwięku HD: Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD
etykieta domyślna
2 19900

Outlet od: 1 539 zł

Raty

RRSO 0%

109,95 zł x 20 rat 0%

Soundbar Philips TAB8805/10 3.1 Wi-Fi Bluetooth AirPlay Chromecast Dolby Atmos
 • Liczba kanałów: 3.1
 • Subwoofer w zestawie: bezprzewodowy
 • Moc: 400 W
 • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast
 • Dekodery dźwięku HD: Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DolbyTrue HD
1 89900
Raty

RRSO 0%

63,30 zł x 30 rat 0%

Oferta tylko w sklepie

stacjonarnym

Zobaczyłeś 7 z 7 produktów
Soundbary Philips są sprzętami wyposażonymi w różnorodne technologie poprawiające jakość ścieżek audio. Jednym z przykładów jest Dolby Atmos.
Dźwięk dochodzący do słuchacza nie dobiega do niego w prostej linii, lecz ze wszystkich kierunków. Dzięki temu soundbary Philips są w stanie stworzyć wrażenie przebywania w samym środku akcji filmu lub koncertu.

Najlepszy dźwięk przestrzenny uzyskuje się dzięki dużej liczbie przetworników umieszczonych w obudowie. Z tego powodu każdy soundbar Philips ma ich kilka. Im więcej ich jest, tym lepsze audio wytwarza sprzęt grający. Perfekcyjne ścieżki audio wygenerować może m.in. soundbar 7.1.2. Pierwsza z tych cyfr oznacza ilość głośników podstawowych, druga liczbę subwooferów, a trzecia – głośników dodatkowych poprawiających jakość dźwięku.

Soundbary Philips, które mają mniej głośników, również generują bardzo dobrej jakości dźwięk. Pomaga w tym kolejna technologia podwyższająca częstotliwość próbkowania dźwięku. Aby móc z niej korzystać, niezbędny jest soundbar z DTS HD Master Audio.

Komfort obsługi soundbarów Philips

O satysfakcji z użytkowania soundbarów Philips decydują nie tylko zastosowane technologie poprawiające jakość audio, ale także intuicyjna obsługa. Wiele modeli głośników holenderskiego producenta wyposażona jest w złącze HDMI wraz z ARC, czyli zwrotnym przesyłaniem dźwięku. Dzięki temu soundbar Philips podpięty do kompatybilnego telewizora może przesyłać dźwięk też do innych podłączonych sprzętów.

Liczbę przewodów można ograniczyć, wybierając soundbar z bezprzewodowym subwooferem. Jest to dodatkowe urządzenie generujące dźwięki o niskich częstotliwościach, czyli basy. Często jest on zamontowany w głośniku. W innych modelach może go w ogóle nie być. Soundbar Philips, do którego można go podłączyć, to wygodne rozwiązanie. Dzięki temu użytkownik może zdecydować, czy w danym momencie szczególnie potrzebne są mu niskie tony.

Dodatkowy głośnik podłączany bez użycia kabla ma jeszcze jedną zaletę. Niezależnie od tego, czy jest to soundbar 5.1.2, czy o innej konfiguracji, jest to sprzęt zajmujący niewiele miejsca. Jeżeli więc na półce pod telewizorem brakuje przestrzeni, oba elementy zestawu można rozdzielić i postawić np. na różnych półkach.

Soundbar Philips a dostępność aplikacji

Soundbar Philips może być wyposażony w łączność WiFi, dzięki której użytkownik uzyskuje dostęp do wielu użytecznych aplikacji. Jedną z nich jest Philips Sound, który umożliwia skonfigurowanie urządzenia, tak by można nim było sterować przy pomocy Asystenta Google. Poszczególne soundbary Philips współpracują także z Google Chromecast.

O współpracę soundbara Philips ze smartfonem obawiać się nie muszą też użytkownicy urządzeń Apple. Wiele modeli działa również z Apple AirPlay 2, co pozwala na sparowanie listwy głośnikowej z iPhone’ami i iPadami. Zarówno soundbar 3.1.2, jak i inne typy urządzeń tej marki mogą sterować muzyką na pozostałych sprzętach połączonych tą samą siecią WiFi. Pomaga w tym obsługiwana przez soundbary Philips funkcja Spotify Connect.
Więcej