Lodówka stworzona dla Ciebie i przez Ciebie

bespoke.samsung.pl

Dobieraj kreatywnie

BESPOKE
z konfigurowalnymi frontami

Stwórz z łatwością swój indywidualny model BESPOKE i odkryj na wirtualnym podglądzie, jak bezproblemowo pasuje do różnych mebli kuchennych.

ZOBACZ MODELE

BESPOKE
z gotowymi frontami

Tutaj znajdziesz różne lodówki BESPOKE, które już dla Ciebie skonfigurowaliśmy w różnych kolorach i materiałach.

ZOBACZ MODELE

Wybierz kolor dla siebie

Zobacz, w jakich kolorach* i wykończeniach dostępne są lodówki BESPOKE. Wybieraj i przestawiaj panele, by stworzyć urządzenie pasujące do Twojego stylu.

* Panele Bespoke mogą być sprzedawane oddzielnie, w zależności od modelu.

Szkło

Metal

*Samsung rekomenduje instalacje przez autoryzowany serwis. Panele BESPOKE sprzedawane są oddzielnie od lodówki.

Elastyczny dobór modułów

BESPOKE - Dopasuj do swojego wnętrza

Dobieraj elementy i łącz lodówki tak, aby idealnie wpasowały się do Twojego wnętrza. Samsung BESPOKE to rozwiązanie, w ramach którego możesz wybrać typ lodówki, kolory i materiały, które będą dostosowane do przestrzeni i Twoich potrzeb. Możesz zacząć od pojedynczego urządzenia, do którego w razie potrzeby dodasz kolejny moduł BESPOKE przy pomocy łącznika. W ofercie są dostępne dwa łączniki o wysokości 1,85m RA-C00K4BAA oraz 2,03m RA-C00K3BAA.

* W przypadku łączenia chłodziarek 2,03m z dolnym zamrażalnikiem rekomendowane jest dokupienie łącznika/łączników 2,03m RA-C00K3BAA. W przypadku łączenia dwóch modułów 1,85m chłodziarek z dolnym zamrażalnikiem, chłodziarką Slim lub z zamrażarką jednodrzwiową rekomendowane jest dokupienie łącznika/łączników 1,85m RA-C00K4BAA. W przypadku łączenia dwóch modułów 1,85m chłodziarki RR39A7463AP/EO z zamrażarką RZ32A7485AP/EO łącznik jest dostępny w zestawie.

Przedstawiamy nową lodówkę,
która może być stworzona
specjalnie dla Ciebie przez Ciebie

Lodówki Samsung BESPOKE posiadają konfigurowane moduły, które umożliwiają pełną personalizację ich designu oraz dobór stylowych materiałów w różnych kolorach.

Elastycznie łącz i konfiguruj lodówki

Personalizuj i łącz lodówki tak, by pasowały do Twojego stylu życia. Samsung BESPOKE to rozwiązanie, w ramach którego możesz wybrać typ lodówki, kolory i materiały, które będą dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb. Możesz zacząć od pojedynczego urządzenia, do którego w razie potrzeby dodasz kolejny moduł BESPOKE, zamiast zastępowania tego, który już posiadasz.

Wybierz swoją klasę energetyczną

 • Oszędność energii

 • Oszczędność pieniędzy

 • Głośność na poziomie 35 dB

Lodówki BESPOKE jako jeden z nielicznych na rynku osiągnęły najwyższe klasy energetyczne A* i B* oraz C*, zgodne z najnowszymi wytycznymi Unii Europejskiej. Nowa klasyfikacja energetyczna stawia jeszcze wyższe wymagania urządzeniom energetycznym, co bezpośrednio przekłada się na większą dbałość o środowisko i niższe rachunki za prąd. Warto przy tym zaznaczyć, że nowa klasa C jest zdecydowanie efektywniejsza od dawnej klasy A +++, a klasy B i A powstały, aby wytyczać nowe standardy w niedalekiej przyszłości. Nasze lodówki już teraz spełniają wszystkie te normy.

* Dotyczy modeli RB38A7B6AAP, RB38A7B6CAP, RB34A7B5CAP, RB38A7B6BAP i RB38A7B6AAP.

WYBIERZ MODEL

Lodówki BESPOKE 2m

 • Klasa A RB38A7B6AAP

  Klasa ARB38A7B6AAP

 • Klasa BRB38A7B6BAP

 • Klasa CRB38A7B6CAP

 • Klasa DRB38A7B6DAP

 • Klasa ERB38A7B6EAP

* Zaprezentowane lodówki posiadają przykładowe konfiguracje paneli kolorystycznych.


Lodówki BESPOKE 1.85m

 • Klasa CRB34A7B5CAP

 • Klasa DRB34A7B5DAP

 • Klasa ERR25A5470AP

 • Klasa ERR39A7463AP

 • Klasa FRZ32A7485AP

* Zaprezentowane lodówki posiadają przykładowe konfiguracje paneli kolorystycznych.

Wyposażona w najlepsze funkcje

Styl bez rezygnowania z funkcjonalności. Lodówki BESPOKE zostały zaprojektowane z myślą o optymalnym przechowywaniu napojów i żywności.

Optymalna temperatura i wilgotność

Twin Cooling Plus™

Zastosowanie technologii Twin Cooling Plus™ umożliwia niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażalnika. Osobne wentylatory i systemy chłodzenia w każdej z komór gwarantują utrzymanie niskiej temperatury i optymalnej wilgotności, tak by wszystko – nawet najmniej trwałe owoce i warzywa – mogło pozostać świeże jak najdłużej. System zapobiega również mieszaniu się zapachów.

Pojemna jak nigdy dotąd

Technologia SpaceMax™

Technologia SpaceMax™ zapewnia większą pojemność lodówki przy takich samych wymiarach zewnętrznych. Dzięki nowemu systemowi wydajnej izolacji ścianki urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze.

Jeszcze lepsza izolacja i chłodzenie

Metal Cooling

Technologia Metal Cooling to doskonała izolacja i niezwykła funkcjonalność chłodzenia. Specjalny panel tylnej ścianki urządzenia kumuluje niską temperaturę, dzięki czemu doskonale zatrzymuje zimno we wnętrzu lodówki nawet przy jej częstym otwieraniu. Zapewnia oszczędność czasu chłodzenia i energii.

Optymalna wilgotność

Humidity Fresh +

Szuflada Humidity Fresh+ zapewnia wyjątkowe warunki o wysokim poziomie wilgotności, aby Twoje warzywa i owoce pozostały dłużej świeże, bez utraty wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku. Prosta regulacja dostosuje poziom wilgotności do rodzaju przechowywanych produktów: owoców (do 70%) lub warzyw (do 80%). Unikalna konstrukcja pokrywy uszczelniającej pozwoli Ci nawet dwa razy dłużej cieszyć się ich świeżością.*

* Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS.

Dwukrotnie dłuższa świeżość
i elastyczność przechowywania

Optimal Fresh +

Komora zero Optimal Fresh + pozwala na dwa różne sposoby użytkowania. Tryb pojedynczy, w którym ustawiona jest jedna, stała temperatura. Tryb podwójny, który pozwala na wydzielenie dwóch stref z różnym poziomem temperatur*.

* Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki.
** Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu.

Łatwość przechowywania, nieskończone możliwości

Pojemniki na drzwiach

Przechowywanie nigdy nie było tak łatwe! Teraz możliwości układania pojemników w drzwiach lodówki są jeszcze większe. Nowe półki zaprojektowano tak, by swobodnie można było na nich ustawiać produkty o różnych kształtach i wielkości.

Szukasz inspiracji? Zobacz więcej zdjęć BESPOKE