liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116
Raty - To się opłaca - do 40 rat 0 % - 0224- belka 1024x85

Deskorolki elektryczne (4)

Deskorolka elektryczna Manta MSB9023 Off Road - Smart Balance Board - 2 x 350W - 15km - 8,5"
 • Moc silnika:  2 x 350 W
 • Maksymalna prędkość:  12 km/h
 • Zasięg na jednym ładowaniu:  15 km
 • Waga:  14,5 kg

Warianty produktu

Outlet od

441 zł

 • 58800
 • 29,40
  × 20 rat 0%

  Do czerwca nie płacisz!

  29,40
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do czerwca nie płacisz!
 • Outlet: 441 zł
Deskorolka elektryczna Manta MSB9023L OFF ROAD LIGHT - 2 x 350W - 15km - 8,5"
 • Moc silnika:  2x 350 W
 • Maksymalna prędkość:  12 km/h
 • Zasięg na jednym ładowaniu:  15 km
 • Waga:  12,3 kg
 • 69900
 • 34,95
  × 20 rat 0%

  Do czerwca nie płacisz!

  34,95
  × 20 rat 0%
  Zmień
  Do czerwca nie płacisz!
Zobaczyłeś 4 z 4 produktów

Deskorolka elektryczna

Deskorolka elektryczna to nowatorska wersja klasycznej deskorolki, dostosowana do współczesnych potrzeb. Z wyglądu przypomina swojego poprzednika, jednak z jedną znaczącą różnicą – wbudowanym mocnym silnikiem, który pozwala szybko i sprawnie podróżować, w ogóle się nie męcząc.

Deska elektryczna doskonale posłuży zarówno dzieciom i młodzieży, jak i osobom dorosłym. Dla osób postronnych jazda nimi może wyglądać na stosunkowo trudną, ale w rzeczywistości każdy powinien bez problemu tę umiejętność opanować. Wystarczy dobra deskorolka i nieco praktyki!


Deskorolka elektryczna rozwiązuje problemy miejskiego życia

Polacy, zmęczeni podróżami komunikacją miejską, długimi postojami na światłach i wczesnym wstawaniem do pracy, coraz częściej sięgają po elektryczne deskorolki. Ten nowy trend już nabrał rozpędu i nic nie wskazuje na to, aby miał się zatrzymać.

Deskorolka elektryczna to nie tylko dobry pomysł na zakup dla siebie samego, ale też dla innych. Jeśli szukamy ciekawego prezentu na komunię czy urodziny, który ma praktyczne zastosowanie, deskorolka elektryczna będzie strzałem w dziesiątkę.

Obdarowany nastolatek z pewnością chętnie wykorzysta ją w drodze do sklepu, na dojazdy do szkoły czy w czasie wolnym, podczas zabawy z rówieśnikami. Jazda deską elektryczną na świeżym powietrzu jest nie tylko szybsza, ale też znacznie bardziej komfortowa niż podróżowanie wypełnionymi po brzegi pojazdami komunikacji miejskiej, co jest typowe dla godzin szczytu.


Kompaktowa i wygodna metoda transportu - deskorolka elektryczna

Elektryczne deskorolki raz na zawsze rozwiązują problem z brakiem szybkiego, wygodnego transportu w zatłoczonym mieście. Pozwalają błyskawicznie przemieścić się z punktu A do punktu B, bez względu na korki czy uciążliwe opóźnienia autobusów i tramwajów. Maksymalna prędkość deskorolki elektrycznej waha się, w zależności od modelu między 11 a 20 km na godzinę!

Wielu osobom może brakować miejsca na przechowywanie rowerów czy skuterów. Komunikacja miejska i podróżowanie pieszo też nie zawsze się sprawdzają, zwłaszcza jeśli zależy nam na czasie lub odległości są zbyt duże. Trzeba tu koniecznie zaznaczyć, że zasięg deskorolki elektrycznej, na jednym doładowaniu to nawet 25 kilometrów!

Nowoczesna deskorolka elektryczna wyróżnia się wysoką prędkością i stabilnością, a jednocześnie ma tak niewielkie rozmiary, że zmieści się w każdym mieszkaniu. Ciekawą alternatywą dla deskorolki elektrycznej jest hulajnoga elektryczna – pojazd o większych rozmiarach, ale łatwiejszy w utrzymaniu balansu i manewrowaniu dla osób początkujących.


Deskorolka elektryczna – idealna nawet na dłuższe wypady

Elektryczne deskorolki to potężne pojazdy. Na pierwszy rzut oka można nie zauważyć, jak duża drzemie w nich moc. Są w stanie osiągnąć prędkość na poziomie nawet kilkunastu lub kilkudziesięciu kilometrów na godzinę, co pozwala zachować wysoki poziom bezpieczeństwa, a jednocześnie szybko dotrzeć na miejsce.
Pojemne akumulatory pozwalają podróżować na jednym naładowaniu nawet na odległość kilkudziesięciu kilometrów. Oznacza to, że możemy bez obawy pojechać na dłuższą przejażdżkę po mieście czy codziennie podróżować nią do pracy.
Deskorolka elektryczna może być bez problemu ładowana w biurze, mieszkaniu lub niemal dowolnym innym miejscu. Wystarczy mieć przy sobie ładowarkę, a także posiadać dostęp do gniazdka.

Więcej