liked-products 0

Obserwowane

855 855 855

8:00 - 21:00

Aktywne filtry

Marka : LG
Lodówka LG GBV7180CPY Pełny No Frost 186cm Szuflada z kontrolą wilgotności Srebrny
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.):  186 x 59,5 x 67,5 cm
 • Pojemność chłodziarki / zamrażarki:  234 l / 110 l
 • Roczne zużycie energii:  171 kWh = 131,67 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  35 dB

Warianty produktu

Outlet od

2 810 zł

 • Święta obniżek
  2 98900
 • 99,63
  × 30 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  99,63
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
 • Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 999 zł Cena bez kodu: 3 099 zł

 • Outlet: od 2 810 zł
Lodówka LG GBB92MCACP1 Pełny No Frost 203cm Komora świeżości Czarny
 • Wymiary (wys.x szer.x gł.):  203 x 59,5 x 67,5 cm
 • Pojemność chłodziarki / zamrażarki:  277 l / 107 l
 • Roczne zużycie energii:  172 kWh = 132,44 zł rocznie
 • Poziom hałasu:  35 dB

Warianty produktu

Outlet od

2 975 zł

 • DEFAULT
  3 49900

  Sugerowana cena producenta: 3 999 zł

 • 116,63
  × 30 rat 0%

  Do maja nie płacisz!

  116,63
  × 30 rat 0%
  Zmień
  Do maja nie płacisz!
 • Outlet: od 2 975 zł
Zobaczyłeś 15 z 49 produktów

Lodówki LG w RTV Euro AGD

Konsekwentnie innowacyjna koreańska firma podchodzi do lodówek podobnie jak do telewizorów. Owszem, są modele za 2 tys. zł. Ale są też ekskluzywne i eksperymentalne, wytyczające nowe trendy. Lodówki LG z „okienkiem” i „drzwiami w drzwiach” są jednymi z droższych na rynku, ale się sprzedają w milionach egzemplarzy na całym świecie. O bajecznym modelu za 30 tys. zł z „czujnikiem buta” nawet nie wspomnimy…

Lodówki LG – modele podstawowe

LG produkuje lodówki wąskie (59,5 cm) i szerokie (91,2 cm), nieco niższe (179 cm) i wysokie (203 cm). Pojemność od 240 do 600 l. Srebrne, ale też białe i czarne. Do wyboru, do koloru! Oczywiście wszystkie to pełny No Frost – powietrze w chłodziarce i zamrażarce cyrkuluje, a szron jest skraplany do pojemnika z tyłu urządzenia i odparowuje, zamiast osadzać się na wewnętrznych ścianach, szufladach czy na samych produktach spożywczych. Warto zaznaczyć, że lodówka LG ma tzw. inwertorowy kompresor liniowy z 10-letnią gwarancją. To system Linear Cooling. Do tego w wielu modelach występuje Door Cooling, czyli wentylacja przez otwory położone w pobliżu drzwiczek (a nie z tyłu). W ten sposób lodówki LG  minimalizują wahnięcia temperatury.

Rodzaje i nazewnictwo pojemników obecnych w tych urządzeniach nie do końca są ustandaryzowane, więc uważnie przyjrzyj się wybranemu modelowi. Lodówka LG za 2-3 tys. może już mieć Fresh Converter z możliwością ustawienia temperatury (na mięso, ryby lub warzywa) oraz FreshBalancer z przełącznikiem wilgotności (owoce lub warzywa) – jej nadmiar zbiera się na kratce Moist Balance Crisper, a następnie odparowuje. Czasem są też półki składane, umożliwiające wstawienie wyższego produktu. Co ciekawe, już za 2 tys. zł kupisz lodówkę LG z modułem Wi-Fi. Za pomocą aplikacji ustawisz temperaturę, włączysz funkcję jej ekspresowej zmiany (np. do szybkiego schłodzenia wina) albo tryb „wakacje” (wyższa temperatura w pustej lodówce, czyli niższe zużycie energii). Apka poinformuje także o zdiagnozowanej usterce. Uwaga – potencjalnie ważna sprawa – monter LG bezpłatnie przełoży mocowanie drzwi z prawej na lewą stronę (masz na to miesiąc od zakupu).

Lodówka LG Insta View ponad standardami

„Podstawowy model ekskluzywny” to LG Insta View, duży (600 l) format Side-by-Side. Kosztuje ponad 5 tys. zł, ale kupiło go już ponad milion osób na całym świecie! Nazwa serii oznacza konstrukcję z szybką, przez którą podejrzysz „komorę pierwszej potrzeby” z produktami, do których chcesz mieć ułatwiony dostęp, np. przekąskami umieszczonymi na półce Utility Box. Pukasz dwa razy – zapala się lampka! Znalazłeś przekąskę? Możesz ją wyjąć, otwierając tylko… drzwi w drzwiach (Door-in-Door), reszta lodówki LG pozostanie zamknięta. System podglądania – i ewentualnego otwierania jedynie części lodówki – generuje kolosalne oszczędności. Według badań producenta czteroosobowa rodzina otwiera urządzenie w tym celu – uwaga! – 68 razy dziennie.

Większość modeli Side-by-Side ma innowacyjną kostkarkę z wewnętrznym pojemnikiem na wodę – system nie wymaga podłączenia do bieżącej wody i zajmuje znaczniej mniej miejsca (powierzchnia na ok. 36 l załadunku) niż standardowy. Użytkownicy go kochają! Warto zaznaczyć, że są też tańsze lodówki LG Door-in-Door, bez okienka Insta View. W niektórych modelach Side-by-Side mamy system Pure N Fresh – dezodoryzator („usuwacz zapachów”) węglowy z wentylatorem wymusza przepływ powietrza przez filtr i wysyła je z powrotem przewodami Fresh Shower. Wspomnieliśmy, że o modelu za 30 tys. zł nie wspomnimy…? Może jednak parę zdań na koniec! Lodówka LG Singature rzuca się w oczy jeszcze przed otworzeniem drzwi ze stali nierdzewnej pokrytej odporną na zarysowania powłoką strukturalną. Nie musisz nawet ich dotykać – wystarczy… podstawić but pod czujnik na spodzie urządzenia! To pomaga przy wkładaniu dużych zakupów, trochę na zasadzie automatycznego otwierania bagażnika w samochodzie. Na tym nie koniec technologii rodem z filmu s.f. – automatycznie wysuwają się też szuflady zamrażarki! Na froncie jest jeszcze gustowny ekran nazwany Eclipse – służy do zmian ustawień i wyświetla parametry. Wewnątrz platynowe plecy – to elegancja, ale i świeże powietrze. Technologia FreshShield tworzy barierę termiczną z zimnego powietrza, w schowku Chill sam ustawisz temperaturę, a oświetlenie jest pod każdą półką. Prawdziwa galeria w lodówce!

Więcej
Ostatnia strona