Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Nawigacje i wideorejestratory

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 1024x85 - 4-16.07

Nawigacje i kamery samochodowe – wyższy komfort podróży

Codzienna wygoda podczas podróży samochodem sprawia, że możesz czerpać z tej czynności maksimum przyjemności. Aby tak się stało, wyposaż swój pojazd w nawigacje i kamery samochodowe – wybierz model dla siebie spośród tych, które zgromadziliśmy w tym dziale. Sprawdź naszą ofertę i znajdź urządzenia do swojego auta!

Nawigacje samochodowe – zawsze prosto do celu!

Dzięki nawigacjom możesz dojechać gdzie tylko zechcesz, nie znając drogi – to urządzenie poprowadzi Cię tam, gdzie chcesz, nawet do bardzo odległych miejsc. Możesz wybrać nawigację z wgranymi mapami Polski, Europy lub całego świata, z darmowymi aktualizacjami nawet dożywotnio! Korzystaj z funkcji wbudowanej bazy fotoradarów, omijania korków i płatnych dróg lub z asystenta parkowania, który wskaże Ci dogodne miejsce do pozostawienia auta najbliżej celu podróży. Oferujemy także nawigacje dedykowane kierowcom większych aut – ciężarowych i dostawczych – aby każda trasa mogła być starannie zaplanowana.

Kamery samochodowe dla Twojego bezpieczeństwa

W czasie jazdy samochodem na drodze mogą spotkać Cię najróżniejsze zdarzenia – często nie z Twojej winy. Aby uniknąć niesłusznego mandatu, poprzyj swoją wersję wydarzeń nagraniem z kamery samochodowej. Ich szeroki wybór znajdziesz właśnie w tym dziale. Oferujemy rejestratory jazdy z detektorami ruchu, które uruchamiają się samoczynnie, gdy wyczują ruch przed obiektywem, modele z trybem nocnym, abyś mógł również korzystać z nich po zapadnięciu zmroku, jak również kamery samochodowe z wbudowanym GPS-em. Już teraz sprawdź, który model najbardziej Ci się przyda!

 

Więcej