Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Akcesoria

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Limitowane Okazje - SG 24.06.24 - belka 1024x85- 4-16.07

Akcesoria do małego AGD – przydatna pomoc w każdym domu

Codzienne korzystanie z małego AGD w domu byłoby niemożliwe, gdyby nie szereg drobnych akcesoriów – takich jak chociażby worki do odkurzaczy czy środki do czyszczenia urządzeń kuchennych. Zapoznaj się z asortymentem z tej kategorii i sprawdź, czego potrzebujesz!

Artykuły do gotowania i sprzątania

Czego nie może zabraknąć w asortymencie wzorowej pani domu? Przede wszystkim detergentów przeznaczonych do czyszczenia różnych powierzchni – znajdziesz je w naszej ofercie! Oferujemy Ci też inne akcesoria do sprzątania – chociażby worki do odkurzaczy, myjki do okien czy mopy. Co przyda Ci się w kuchni? Zobacz nasze komplety garnków, akcesoria do ekspresów, deski do krojenia oraz przybory kuchenne. Z pewnością znajdziesz tu coś, co przyda Ci się w domu!

Akcesoria do pozostałych urządzeń AGD

Korzystasz z osuszacza lub nawilżacza powietrza? Pamiętaj więc o tym, by wyposażyć się w akcesoria warunkujące ich prawidłowe działanie – takie jak te, które znajdziesz w naszym asortymencie. Chciałbyś nieco zmienić wygląd swoich mebli? Czasem wystarczy niewiele, by zyskać zauważalną różnicę – np. dekoracyjnie je podświetlić. Odpowiednie do tego oprawy oraz taśmy LED zebraliśmy w osobnej kategorii – zajrzyj i sprawdź, czy znajdziesz tam to, czego potrzebujesz. Przyjrzyj się również naszym akcesoriom sezonowym – może wybierzesz spośród nich coś, co na stałe zagości w Twoim domu!
Więcej