Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk
AKC - Darmowa wysyłka na tusze i tonery - 0324 - belka mobi 396x116
Raty - Do 40 rat 0% i do sierpnia nie płacisz - 150524 - belka 1024x85

Tusze i tonery do drukarek (1135)

Oszczędzaj czas i pieniądze.
Wypróbuj darmową dostawę na tonery i tusze wszystkich marek. Oferta nie dotyczy zamówień obejmujących dodatkowo inne produkty.
Tusz HP 3YM61AE nr 305  Czarny 2 ml

Dostępne kolory

  • Rodzaj:  tusz, oryginał, black - czarny
  • Wydajność do:  120 stron

Warianty produktu

Barwa druku: 
Black - czarny
Tusz HP F6V25AE nr 652 Czarny 6 ml

Dostępne kolory

  • Rodzaj:  tusz, oryginał, black - czarny
  • Wydajność do:  360 stron

Warianty produktu

Barwa druku: 
Black - czarny
Zobaczyłeś 20 z 1135 produktów

Tusze i tonery do drukarek w RTV Euro AGD

Domowa lub firmowa drukarka przestała drukować w dobrej jakości? Być może nadszedł czas, aby wymienić w niej tusz lub toner? W tym dziale znajdziesz szeroki wybór kartridżów do drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Wśród nich z pewnością znajdziesz modele kompatybilne z Twoim sprzętem. Już teraz sprawdź naszą ofertę tuszów i tonerów!

Tusze do drukarek – niezbędne do drukarek atramentowych

W drukarkach atramentowych konieczne jest regularne wymienianie kartridżów z tuszami, aby zapewnić urządzeniu właściwą jakość wydruku. W ofercie dostępne są zarówno modele w kolorze czarnym, nadające się do drukowania tekstu lub czarno-białych obrazków, jak i kolorowe – w jednym lub osobnych kartridżach – pozwalające odwzorować głębię barw fotografii i innych potrzebnych stron. Możesz wybrać tusze oryginalne, przygotowane przez producenta specjalnie do Twojej drukarki, jak i zamienniki, które często są tańsze, a pozwalają na uzyskanie podobnej jakości wydruku.

Tonery do drukarek – uzupełnienie drukarek laserowych

Jeśli jesteś posiadaczem drukarki laserowej, musisz do niej dobrać nie tusze, a tonery – w takich kartridżach znajduje się naładowany elektrycznie barwny proszek, który w procesie drukowania przekształcany jest na tekst lub obrazki na kartce. Podobnie jak w przypadku tuszów, tonery do drukarek występują w wariancie czarnym lub kolorowym, jak i można dla nich znajdować zamienniki. Jeśli więc szukasz wkładów do swojej drukarki, już teraz zajrzyj do kategorii tuszów i tonerów i wybierz produkty spełniające Twoje oczekiwania!
Więcej
Ostatnia strona