Sklepy
855 855 855
Obserwowane
Koszyk

Pralki i suszarki

Euro Hit Cenowy - baner domyślny - belka 396x116 - 4-16.07
Drugi produkt 33% taniej - 11072024 - belka 1024x85 17-19.07

Wygodniejsze pranie dzięki pralkom i suszarkom

Codzienne pranie i przygotowywanie ubrań dla wszystkich domowników może być uciążliwe – szczególnie jeśli w domu są małe dzieci. Dlatego też warto wybrać takie pralki i suszarki, które maksymalnie zautomatyzują cały proces. W tej kategorii znajdziesz cały przekrój urządzeń AGD tego typu i z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Pralka na miarę XXI wieku

Zgromadziliśmy dla Ciebie różne modele pralek, aby wybór tej właściwej był jak najłatwiejszy. Znajdziesz tu zarówno pralki wirnikowe, jak i automatyczne, wszystkie w wielu rozmiarach – dopasowanie ich nawet do małej łazienki nie będzie stanowiło wyzwania. Zastanów się, czy wolisz pralkę ładowaną od góry, czy od przodu, a także jaką powinna mieć maksymalną prędkość wirowania – im większa, tym suchsze ubrania z niej wyciągniesz. Ważnym aspektem jest także klasa oszczędnościowa pralki. Najlepiej wybierać te oznaczone symbolem A+++ – ich użytkowanie generuje bowiem najmniejsze koszta.

Wygodniejsze suszenie – suszarki

Jeśli masz dużą łazienkę lub osobne pomieszczenie do prania, zdecyduj się także na suszarkę – dzięki niej nie będziesz musiał rozwieszać ubrań w mieszkaniu, co ograniczy ryzyko zawilgocenia wnętrz i powstawania grzybów czy pleśni. Jeśli jednak masz ograniczoną przestrzeń do zagospodarowania, nic straconego – możesz zaopatrzyć się w pralko-suszarkę łączącą w sobie funkcję obu tych urządzeń AGD. Już teraz zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, jakie pralki i suszarki możesz wybrać. Wyposaż swoje mieszkanie tak, jak chcesz!
Więcej